Biuro Podróży PAWUK ul. Bieszczadzka 5, 38-540 Zagórz tel. 721 215 453 e-mail: biuro@pawuk.pl
 

Obejrzyj filmik i zobacz jak wygląda zabawa z ARROW TAG!

PAINTBALL NA ŁUKI

Archery TAG 

czyli WYZWANIE ŁUCZNIKA.

 

To nowa dyscyplina sportu, w której zamieniamy się w łuczników i rozgrywamy łuczniczą bitwę, podczas której musimy wyeliminować drużynę przeciwną za pomocą specjalnie zaprojektowanych, bezpiecznych strzał. To połączenie paintball`a, gry w dwa ognie i konkursu strzeleckiego. Gra jest przeznaczona dla uczestników w każdym wieku, równie świetnie będą bawić się dzieci szkolne, rodzice z dziećmi jak i pracownicy firmy na integracji.

ZABAWA NIE Z TEJ ZIEMI przeznaczona zarówno dla młodzieży i dorosłych.

 

20 zł / dzieci i młodzież 

(przy grupie minimum 25 osobowej)
Poniżej 25 osób jest to opłata stała 500 zł.

25 zł / osoby dorosłe

(przy grupie minimum 25 osobowej)
Poniżej 25 osób jest to opłata stała 600 zł.


 

 

Arrow TAG, czyli wyzwanie Łucznika organizujemy na terenie Bieszczadów, ale także całego Podkarpacia.

 

Jak gra się w Archery /Arrow TAG czyli wyzwanie Łucznika.

Na przeciw siebie stają dwie drużyny wyposażone w łuki i specjalne strzały. Jedna drużyna liczy od 5 do 8 zawodników. Gra toczy się na specjalnym polu z przeszkodami, gdzie każda z drużyn ma swoją strefę, na której może operować. Strefy oddzielone są linią demarkacyjną, na którą nie można wejść. Każda z drużyn posiada także w swoim polu specjalną tarczę 5-cio polową.955

Kto zwycięża

Gra jest ograniczona czasowo. Zwycięża ta drużyna, która wyeliminuje wszystkich przeciwników lub pod koniec czasu będzie miała najwięcej graczy. Drugim sposobem na zwycięstwo jest wybicie wszystkich krążków z 5-cio polowej tarczy. Zlikwidować gracza możemy na jeden z dwóch sposobów: poprzez trafienie w niego strzałą (WAŻNE: strzały w głowę nie są liczone) lub – trudniejsza wersja – poprzez złapanie w locie strzały wystrzelonej przez przeciwnika. Można także ożywić swojego zawodnika na jeden z dwóch sposobów: pierwszym sposobem jest wybicie wszystkich pól na 5-cio polowej tarczy przeciwnika – wymaga to dobrego oka. Drugim sposobem jest złapanie strzały przeciwnika w locie. Jeśli uda się jedna z tych dwóch sztuk, drużyna która tego dokonała może wskrzesić wybranego zawodnika.

Bezpieczeństwo.

Sprzęt wykorzystywany w naszej bitwie łuczników jest bardzo bezpieczny. Każdy z zawodników wyposażony jest w łuk o lekkim naciągu, specjalnie zaprojektowaną strzałę zakończoną miękką gąbką gwarantującą bezpieczeństwo. Dodatkowo głowę ochrania maska, podobna do tej w grze w paintballa. W porównaniu  jednak do paintballa uderzenia strzałami nie zostawiają żadnych śladów i są praktycznie bezbolesne.

Gdzie grać.

Każdy kawałek płaskiego terenu jest dobry. Potrzebne jest jedynie pole o wymiarach około 15×30 m. Może to być boisko, orlik, nawet kawałek podwórka, a nawet sala gimnastyczna. Wyznaczamy strefy specjalnymi pachołkami oraz montujemy przenośne przeszkody.

 

GALERIA ZDJĘĆ ROZGRYWEK Arrow TAG – Łucznicze Wyzwanie.

 

Untitled-2

WAŻNE INFORMACJE 


Pole do gry musi spełniać kilka podstawowych warunków:

1. Powinno mieć wystarczającą powierzchnię, ok 30×15 m.
2. Powinno być płaskie, równe – bez nierówności terenu, w bezpiecznej odległości od dużych stoków, stromizn i rowów.
3. Musi posiadać bezpieczną odległość od miejsc przebywania innych ludzi, okien, szyb samochodów. Każdorazowo miejsce do rozgrywek Arrow TAG musi być zaakceptowane przez instruktorów.

 


 

 • Co obejmuje cena:

  – Wypożyczenie sprzętu (łuków, masek, strzał, ochraniaczy na przedramiona)

  – Oznakowanie i wyposażenie pola gry (granice pól, dmuchane przeszkody)

  – Obecność i nadzór instruktora podczas zabawy

  Cena nie obejmuje:

  – wynajmu miejsca, w którym realizowane są gry i zabawy (miejsce musi być wcześniej zaakceptowane: boisko, orlik, hala sportowa lub inne – zapewniające bezpieczeństwo uczestnikom, przystosowane do wymagań technicznych sprzętu) – wystarczy wysłać do nas zdjęcie z krótkim opisem.

 KONTAKT I REZERWACJA

Wystarczy jeden telefon lub mail,
my zajmiemy się resztą!

 13 306 78 88

 721 215 453

 697 075 795

lub napisz

biuro@pawuk.pl

 

ZOBACZ TAKŻE INNE OFERTY NA ZABAWĘ I INTEGRACJĘ:

spływy-sanembitwa kolorówGra terenowazielone szkoły2


+48 721 215 453

+48 697 075 795

9:00 – 18:00 (pn-pt)

10:00-14:00 (sb)