Weekend Majowy
Zaplanuj wypoczynek w Bieszczadach

Majówka w Bieszczadach?

to doskonały wybór! 

Bieszczady podczas majówki mają do zaoferowania bardzo dużo! Każdy znajdzie coś dla siebie! Zapraszamy zatem na górskie wycieczki, w dzikie zakamarki regiony. Zrelaksujecie podczas wypoczynku nad jeziorem, na spływie pontonowym. Majówka w Bieszczadach to także niesamowite imprezy, koncerty i wydarzenia kulturalne!  W Cisnej zbudzi się ZEW, już po raz drugi w Bieszczadach!Zagrają między innymi:  Kult, Nocny Kochanek, Coma, Krzysztof Zalewski! 

 My przygotowaliśmy dla Was jak co roku atrakcyjne wycieczki! Warto wybrać Bieszczady na weekend Majowy! WEEKEND MAJOWY 2019 to doskonały moment na wspólny wypoczynek w grupie, w gronie rodzinnym lub z przyjaciółmi. Warto go także spędzić jak nigdy dotąd – przygodowo, ze smakiem, wśród dzikiej przyrody lub relaksując się na pontonach!  Nasze wycieczki grupowe to propozycje, które dostarczą Wam wspaniałych przeżyć, wspomnień i doznań. Odpoczynek w otoczeniu dzikiej przyrody i relaks doskonały!

 

Co zatem warto zaplanować ?

Wycieczki 1-dniowe Przygoda w Bieszczadach 7 wycieczek + spływy pontonowe 

Wycieczki Biura Podróży PAWUK wybrane najlepszym Produktem Turystycznym Podkarpacia 2018 roku! Jakość GWARANTOWANA! Możecie wybrać spośród propozycji pakietu wycieczek aż 7 wycieczek + codzienne spływy pontonowe Zielonym Pontonem!Każda z wycieczek ma swój niepowtarzalny charakter i klimat oraz zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających podróżników.

Zaplanuj majówkę z Przygodą w Bieszczadach?

Kalendarz rezerwacji

Powrót do kalendarza
14 maja 2019
Wolne miejsca: 36
Zarezerwuj
Wolne miejsca: 5
Zarezerwuj
Wolne miejsca: brak
Zarezerwuj
Wolne miejsca: 36
Zarezerwuj
Wolne miejsca: brak
Zarezerwuj
Wolne miejsca: 21
Zarezerwuj
Wolne miejsca: 36
Zarezerwuj

Jak zarezerwować?

A) Kontakt telefoniczny 

13 30 67 888
721 215 453
697 075 795

Godziny pracy biura

Poniedziałek  – Piątek | 9:00 – 17:00

Sobota | 10:00 – 15:00

B) kontakt mailowy 

biuro@pawuk.pl

C) Kalendarz wycieczek dostępny obok. Możliwość rezerwacji 24h/7. 

BIESZCZADZKI KLASYK Wycieczka dla tych którzy w Bieszczadach są po raz pierwszy lub chcą odświeżyć wiedzę o regionie podaną w maksymalnie kondensowany sposób. Odwiedzimy tzw „Must be” w Bieszczadach

PRZYGODA NA SANIE Rodzinna wycieczka z przygoda i nutą adrenaliny. Poznamy ciekawostki Doliny Sanu i uczestniczymy w emocjonującym spływie pontonowym z regionalnym ogniskiem na brzegu rzeki.

DREZYNAMI ZE ZBÓJAMI Zwiedzanie perełek architektury i często pomijanych miejsc widokowych. Głównym punktem jest przejażdżka Drezynami Rowerowymi oraz napad Zbójnicki – zabawa i zapomniane legendy Bieszczadów w jednym!

PRZEMYŚL W KLIMACIE SZWEJKAWycieczka do Przemyśla – najładniejszego miasta Podkarpacia. Prawdziwe perły architektury w tym Zamek i Park w Krasiczynie, Forty Wielkiej Twierdzy Przemyśl, przemyska starówka. Wszystko z Szwejkowym Humorem

Wycieczki zagraniczne

LWÓW – Stolica GalicjiZakamarki tego miasta budzą nostalgie i wspominania. Dawna stolica Galicji zachwyca, typowym dla stolicy przepycham, jednocześnie czujemy się we Lwowie jak w domu. Dla Waszej wygody korzystamy z najlepszego na rynku systemu słuchawkowego TourGuide, aby jak najlepiej wysłuchać Lwowskich opowieści.

WĘGRY – baseny w skalnych grotach. Relaks u Bratanków, nie tylko dla ciała ale także uczta smaków. Termalne baseny w skalnych grotach pozostawiają niesamowite wrażenie a wnętrze chłodnj piwniczy kryje bogaty smak i aromat Tojaksich win, Hamorodni, Aszu, Furminta i ognistej palinki! Spróbujemy także wyjątkowej glonki zapieczonej w chrupiącym chlebie.

SŁOWACJA – Tajemnicze Kopalnie OPALI. Wyjątkowa wycieczka na Słowację podczas której poznamy górską kulturę i niesamowite zabytki techniki karpackich górników. Zwiedzimy Koszyce miasto z wyjątkową piękną architekturą gdzie spróbujemy słowackiej kuchni!

 

Wyjątkowe imprezy w Bieszczadach

Zew się budzi!

Trzy dni muzyki i przygody w sercu Bieszczadów.

Muzyczne gwiazdy na scenie, energetyczne koncerty, a oprócz opowieści ze szlaku, sportowe wyzwania dla największych śmiałków, ostre cięcie w barberowozie i inne atrakcje skrojone pod ludzi, którzy czują zew przygody.

Jedyny festiwal, który zaczyna się o świcie – otwierające gitarowe riffy zabrzmią na scenie razem z pierwszymi promieniami słońca nad górami.

Rzuć wszystko i przyjedź do Cisnej.
Razem obudzimy wiosenny zew!

LINE-up

Trzy dni muzyki i przygody w sercu Bieszczadów.

  • Cztery Szmery
  • Sosnowski
  • Kult
  • Lech Jarenka
  • Łona i Webber
  • Tomek Lipiński
  • Coma
  • Krzysztof Zalewski
  • KSU
  • Lao Che
  • Nocny Kochanek

Więcej informacji oraz bilety na stronie zewsiebudzi.pl

Polecane atrakcje: