W tym roku czeka nas wyjątkowo długi weekend majowy! Warto spędzić go w Bieszczadach!

WEEKEND MAJOWY to doskonały moment na wspólny wypoczynek w grupie, w gronie rodzinnym lub z przyjaciółmi. Warto go także spędzić jak nigdy dotąd – przygodowo, ze smakiem, wśród dzikiej przyrody lub niesionym z prądem!  Taka wycieczka zawsze gwarantuje więcej wspomnień, zabawy i wrażeń. Możemy Wam pomóc, aby te wrażenia na zawsze powodowały już uśmiech na Waszych twarzach organizując dla Was WYCIECZKĘ W BIESZCZADY.

Możecie wybrać spośród czterech pakietów tematycznych: „BIESZCZADY KLASYCZNIE”, „BIESZCZADY Z PRZYGODĄ”, „BIESZCZADY ZE SMAKIEM” i „BIESZCZADY BLIŻEJ NATURY”. W każdym z nich dokładamy największych starań, aby wycieczki były zrealizowane perfekcyjnie. Dbamy o każdy szczegół wycieczki, aby Wasz wypoczynek był czystą przyjemnością, dlatego dowolnie można je modyfikować planując wypoczynek od 3 do 5 dni.

Możecie także skorzystać z wyjątkowych WYCIECZEK JEDNODNIOWYCH – zarówno na zamówienie grup jak i dla klientów indywidualnych.

  • „Flisacka PRZYGODA – Tajemnice doliny Sanu”- ze spływem pontonowym Zielonym Pontonem,

  • „Zbójnicka przygoda na drezynach” czyli przejazd najładniejszą trasą drezynową z

  • „Fascynujący Przemyśl ze Szwejkiem!”

  • Wycieczka do Lwowa

  • Wycieczka na Węgry

  • Wycieczka do Słowackich Kopalni Opali!

Nasze wycieczki jednodniowe to nie tylko atrakcje w Bieszczadach, to również wypoczynek za granicą. Wycieczka na Słowację i zwiedzanie Bardejova, odwiedziny miasta, w którym dziedzictwo wschodu i zachodu tworzy niepowtarzalną i unikalną całość – Lwowa, czy wycieczka na Węgry i baseny termalne w jaskiniach!

Kilka powodów, aby jak najwcześniej zamówić wycieczkę dla grupy.

 

PROPOZYCJA NA WEEKEND MAJOWY 2017
DLA GRUP
(na zamówienia)


Przemyśl - wycieczka jednodniowa