W tym roku czeka nas wyjątkowo długi weekend majowy! Warto spędzić go w Bieszczadach!

WEEKEND MAJOWY to doskonały moment na wspólny wypoczynek w grupie, w gronie rodzinnym lub z przyjaciółmi. Warto go także spędzić jak nigdy dotąd – przygodowo, ze smakiem, wśród dzikiej przyrody lub niesionym z prądem!  Taka wycieczka zawsze gwarantuje więcej wspomnień, zabawy i wrażeń. Możemy Wam pomóc, aby te wrażenia na zawsze powodowały już uśmiech na Waszych twarzach organizując dla Was WYCIECZKĘ W BIESZCZADY.

Możecie wybrać spośród czterech pakietów tematycznych: „BIESZCZADY KLASYCZNIE”, „BIESZCZADY Z PRZYGODĄ”, „BIESZCZADY ZE SMAKIEM” i „BIESZCZADY BLIŻEJ NATURY”. W każdym z nich dokładamy największych starań, aby wycieczki były zrealizowane perfekcyjnie. Dbamy o każdy szczegół wycieczki, aby Wasz wypoczynek był czystą przyjemnością, dlatego dowolnie można je modyfikować planując wypoczynek od 3 do 5 dni.

Możecie także skorzystać z wyjątkowych WYCIECZEK JEDNODNIOWYCH – zarówno na zamówienie grup jak i dla klientów indywidualnych.

  • „Flisacka PRZYGODA – Tajemnice doliny Sanu”- ze spływem pontonowym Zielonym Pontonem,

  • „Zbójnicka przygoda na drezynach” czyli przejazd najładniejszą trasą drezynową z

  • „Fascynujący Przemyśl ze Szwejkiem!”

  • Wycieczka do Lwowa

  • Wycieczka na Węgry

  • Wycieczka do Słowackich Kopalni Opali!

Nasze wycieczki jednodniowe to nie tylko atrakcje w Bieszczadach, to również wypoczynek za granicą. Wycieczka na Słowację i zwiedzanie Bardejova, odwiedziny miasta, w którym dziedzictwo wschodu i zachodu tworzy niepowtarzalną i unikalną całość – Lwowa, czy wycieczka na Węgry i baseny termalne w jaskiniach!

Kilka powodów, aby jak najwcześniej zamówić wycieczkę dla grupy.

 

PROPOZYCJA NA WEEKEND MAJOWY 2017
DLA GRUP
(na zamówienia)


 

Weekend Majowy 2017 - Bieszczady klasycznie

————————–

WYCIECZKA W BIESZCZADY
BIESZCZADY KLASYCZNIE 

ZOBACZ OFERTĘ

————————–

Propozycja wycieczki w Bieszczady dla grup, które nasz region chcą odwiedzić po raz pierwszy. Program klasycznego zwiedzania Bieszczadów z wszystkimi najbardziej znanymi atrakcjami w Bieszczadach. Poznacie miejsca w Bieszczadach, które tworzą ich niepowtarzalny klimat, z dala od zgiełku i tłumów. Pokażemy Wam, dlaczego tak wiele osób wybierając się w Bieszczady zostawia tutaj serce, a niektórzy postanowili zapuścić korzenie. Wysłuchamy historii tych ciekawych bieszczadzkich osobliwości. Na szczycie Połonin odetchniemy pełną piersią w przyjemnym zmęczeniu, na wypale węgla poczujemy delikatny bukowy dym, nad wodą Soliny posłuchamy śpiewu ptaków i sami zaśpiewamy przy ognisku pod rozgwieżdżonym niebem.

————————–Weekend majowy 2017 w Bieszczadach - pakiet aktywny

WYCIECZKA W BIESZCZADY
BIESZCZADY Z PRZYGODĄ

ZOBACZ OFERTĘ

————————–

Wycieczka na trzy dni w Bieszczady to absolutne minimum. Bieszczady to doskonałe miejsce, aby oderwać się od nudnej rzeczywistości i odpocząć w wyjątkowym otoczeniu. Przygotowaliśmy dla Was program wycieczki w Bieszczady, podczas którego aktywnie spędzimy kilka dni. Doskonała propozycja dla grup, które pragną pełną piersią wdychać krystalicznie czyste karpackie powietrze i zasmakować bieszczadzkiej przygody! W planie trzydniowej wycieczki po Bieszczadach klasyczna wyprawa do Bieszczadzkiego Parku Narodowego z górskim spacerem po wybranej trasie, spływ pontonowy rzeką San i zwiedzanie okolic bieszczadzkich jezior! Zadbamy także o Wasze podniebienia i zaprowadzimy do miejsc, gdzie zasmakujecie świeżych serów spod Połonin i dawnych bojkowskich przysmaków. Idealna propozycja dla lubiących aktywnie wypocząć!

————————–Wycieczka Bieszczady ze smakiem Biuro Podróży PAWUK

WYCIECZKA W BIESZCZADY
BIESZCZADY ZE SMAKIEM

ZOBACZ OFERTĘ

————————–

Wybraliśmy dla Was atrakcje, które są esencją regionu, tak by jak najlepiej posmakować magii naszych gór nie omijając przy tym niepowtarzalnych lokalnych smakołyków. Propozycja szyta na miarę dla grup, które pragną zwiedzać region wszystkimi zmysłami. Gwarantujemy ucztę dla duszy i ciała. Zwiedzając region odwiedzimy lokalnych wytwórców serów spod połonin, będziemy mieć możliwość zasmakowania lokalnego piwa, którego smaku trudno porównać z piwami, które znamy ze sklepowych półek. Na życzenia grup zorganizujemy ognisko z lokalnymi specjałami, a nawet karpacką muzyką.

————————–Weekend majowy 2017 - Bieszczady bliżej natury

WYCIECZKA W BIESZCZADY
BIESZCZADY ZE SMAKIEM

ZOBACZ OFERTĘ

————————–

Bieszczady to niemal synonim dzikiej przyrody. Trudna historia regionu sprawiła, że ziemie będące niegdyś domem bieszczadzkich górali są dziś domem wilka, rysia, niedźwiedzia, żubra…. Zapraszamy Was zatem na wycieczkę w dzikie Bieszczady i dziewiczy kontakt z naturą. Oprowadzimy Was po najwspanialszych szlakach Bieszczadzkiego Parku Narodowego, zaproponujemy ognisko w centrum parku, pokażemy zagrodę żubrów. Projektując plan wycieczki zwróciliśmy uwagę na najciekawsze osobliwości przyrodnicze naszego regionu, magiczne skarby natury, które często przejeżdża się bezwiednie. Zielony kolor naładuje nasze wewnętrzne akumulatory!

 

————————————————————————————

WYCIECZKI 1 DNIOWE

————————————————————————————

 

Zbójnicka Przygoda na DREZYNACH - weekend majowy 2017

————————–

WYCIECZKA W BIESZCZADY
ZBÓJNICKA PRZYGODA NA DREZYNACH

ZOBACZ OFERTĘ

                                                                      ————————–

Zabierzemy Was na ZBÓJNICKA PRZYGODĘ, w miejsca wyjątkowe w BIESZCZADACH. Tam, gdzie w drodze w bardziej znane Bieszczadzkie destynację omijamy nieświadomie prawdziwe perełki i ukryte atrakcje! Zapraszamy Was na Zbójnicką Przygodę na drezynach rowerowych! Ten program to absolutna NOWOŚĆ, którą dodatkowo uatrakcyjniliśmy o napad zbójnickiej grupy, która zabiera bogatym i rozdaje biednym :). Zbóje opowiedzą nam swoją historię i obdarują „szczęściem” na dalszą drogę! Dalej zwiedzimy Sanok – skarbiec Bieszczadów, ze wzgórzem zamkowym, gdzie chętni spróbują karpackiego jadła lub odwiedzą galerię Zdzisława Beksińskiego. Na koniec klasztor w Zagórzu, gdzie według legendy skryć się miał Zbójnik Ugarek! Wspaniała przygoda dla dzieci, dorosłych i wytrawnych turystów – ogromna dawka wiedzy, pozytywnych emocji i aktywnego wypoczynku!

 

Flisacka przygoda na pontonach - weekend majowy 2017 w Bieszczadach————————–

WYCIECZKA W BIESZCZADY
FLISACKA PRZYGODA 

ZOBACZ OFERTĘ

————————–

San to jedna z najciekawszych rzek w Polsce, a jej dolina kryje wiele tajemnic. ODKRYJ Z NAMI TAJEMNICĘ RZEKI SAN. Zapraszamy Was na całodniową wycieczkę ze spływem pontonowym tą malowniczą rzeką! 12 kilometrowy spokojny odcinek rzeki pokonujemy w bezpiecznych i nowoczesnych pontonach pod okiem doświadczonych instruktorów! Spływ pontonowy Zielonym Pontonem to najbezpieczniejsza forma spływów rzecznych dostępnych w Bieszczadach. Wycieczka, która zapada w pamięć na bardzo długo. Dodatkowo, odcinek Sanu, który pokonamy prowadzi przez niezwykle dziewicze tereny Gór Słonnych! Przepłyniemy przez miejsce w średniowieczu nazywane Bramą Węgierską. Z poziomu wody zobaczymy między innymi cerkiew na skale i zwiedzimy jej wnętrze, miejsca gniazdowania dzikich ptaków. Zapalimy ognisko na brzegu i zjemy regionalnego proziaka! Odcinek, który pokonamy już autokarem prowadzi Szlakiem Ikon Doliny Sanu w niewielkiej odległości od radzieckich bunkrów tzw. Linii Mołotowa. Poznamy historie, szczegóły konstrukcyjne i zobaczymy wnętrze bunkra RIKADZE w Załużu oraz ruiny zamku Kmitów w rezerwacie przyrody Sobień. Na koniec zwiedzimy Sanok, który nazywamy Skarbcem Bieszczadów. Kto zechce zobaczy dzieła Zdzisława Beksińskiego.

 

Wycieczka do Przemyśla - Weekend Majowy 2017————————–

WYCIECZKA W BIESZCZADY
FASCYNUJĄCY PRZEMYŚL ZE SZWEJKIEM!

ZOBACZ OFERTĘ

————————–

Przemyśl to bodaj najpiękniejsze z podkarpackich miast. Zapraszamy Was zatem na spacer jego stromymi brukowanymi uliczkami prowadzącymi pomiędzy pięknymi katedrami i kamienicami. Miasto ze względu na swoje wyjątkowe walory zostało laureatem konkursu NAJLEPSZE EUROPEJSKIE DESTYNACJE TURYSTYCZNE. Zabytki i historia tego miejsca jest fascynująca. Od ruin romańskich budowli, przez renesansowy zamek, późnogotyckie katedry po wspaniałe zabytki militarne obu Światowych Wojen. Jest to miasto wielu kultur, Mały Lwów – jak mówią niektórzy. Wizytówka Podkarpacia! Przemyśl – pomimo swoich stromych uliczek jest świetnie dostosowany dla zwiedzania przez grupy osób niepełnosprawnych i osoby starsze. Naszym przewodnikiem po tym wyjątkowym mieście będzie nie kto inny jak Wojak Szwejk!

 

Wycieczka do Lwowa z Bieszczad na Weekend Majowy 2017————————–

WYCIECZKA NA UKRAINĘ
LWÓW Z BIESZCZADÓW

ZOBACZ OFERTĘ

————————–

Zapraszamy na wycieczkę do Lwowa! To niezwykłe miasto, w którym dziedzictwo wschodu i zachodu tworzy niepowtarzalną i unikalną całość. W tym pięknym mieście silnie związanym z polską historią i kulturą, po dziś dzień odnajdziemy ślady współistnienia wielu kultur. Katedry prawosławne, greckokatolickie, łacińskie, ormiańskie do dziś goszczą swoich wyznawców. Lwów wytworzył swoją miejską kulturę, którą znamy choćby z baciarskich piosenek, opowiadań naszych dziadków i babć, starych filmów. Muzyka, smak i dusza tego miasta tkwi w nas jeszcze długo po wyjeździe! Po prostu musicie to przeżyć na własnej skórze! Wizyta w Bieszczadach to doskonała okazja, aby zwiedzić to niezwykłe miasto.

Wycieczka na Słowację - Weekend Majowy 2017————————–

WYCIECZKA NA SŁOWACJĘ
BARDEJOV – MIASTECZKO JAK
Z BAJKI

ZOBACZ OFERTĘ

————————–

Bardejov (Bardiów) to jedno z najpiękniejszych miast Słowacji. Jego cała starówka w 1996 roku została wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Do dziś zachowały się baszty i spore fragmenty średniowiecznych murów okalające miasto. Starówka skrywa gotycki kościół z jedenastoma gotyckimi ołtarzami i niezwykle cenną gotycką i renesansową zabudowę. Bardejov to perła wśród słowackich miast. Po drodze także inny obiekt UNESCO – drewniana cerkiewka greckokatolickich Rusnaków – narodu, o którym słyszało niewielu. W planie także wizyta w Bardejovskich Kupelach – słynnym słowackim uzdrowisku oraz wystawa militariów w Svidniku.

Wycieczki na Węgry z Bieszczadów————————–

WYCIECZKA NA WĘGRY
BASENY TERMALNE I TOKAJSKIE WINO

ZOBACZ OFERTĘ

————————–

Węgry to kraj, do którego my Polacy mamy szczególną sympatię. Pomimo tego dla większości z nas, to kraina nieodkryta, PEŁNA MITÓW I TAJEMNIC. Zapraszamy Was na wycieczkę, która zaspokoi Waszą ciekawość i pozwoli zweryfikować niektóre mity, niektóre obalić. Postaramy się pomóc Wam zrozumieć, nostalgiczną węgierską duszę i przybliżyć symbolikę białych Koni, czarnych kruków czy pomników z Turulami, które będziemy mijać w niemal każdej węgierskiej miejscowości. Na Węgry warto wybrać się, aby zaspokoić potrzebę ciepła, które daje południowe słońce, ale także tego, które na Węgrzech wypływa z głębi ziemi w postaci wód termalnych. Dodatkowo rozgrzeje nas węgierska kuchnia, w której królują ostre przyprawy i papryczka. A gdy już ciepła będzie wystarczająco, schronimy się, aby odetchnąć w zimnej piwniczce wydrążonej w wulkanicznej skale, w której dojrzewają najwytrawniejsze z Tokajskich win.