Szukacie pomysłu na ciekawą WYCIECZKĘ SZKOLNĄ? Chętnie pomożemy Ci ją zorganizować w jednym z najciekawszych regionów w Polsce – w BIESZCZADACH. Nasza oferta „Zielonej Szkoły w Bieszczadach” to różnorodne pakiety: Przyroda, Przygoda i Kultura, które zapewniają w zależności od wyboru – od 3 do 5 dni świetnej zabawy. Nasze programy wycieczek szkolnych w Bieszczady gwarantują mile spędzony czas, a także ciekawie podaną wiedzą o naszym regionie i przepięknej przyrodzie. Każdy pakiet dopasowujemy do Waszych potrzeb. Jesteśmy otwarci na wszelkie Wasze propozycje czy sugestie. Przygotujemy dla Was wymarzoną wycieczkę szkolną!


Zielona-Szkoła-w-Bieszczadach-pakiet-przygoda

————————–

ZIELONA SZKOŁA W BIESZCZADACH
PAKIET PRZYGODA

ZOBACZ OFERTĘ

————————–

Zielona Szkoła w Bieszczadach to wspaniała okazja, aby zażyć trochę ruchu w otoczeniu naprawdę dziewiczej przyrody! Przygotowaliśmy dla Was ciekawe atrakcje, które sprawią, że poczujecie dreszcz adrenaliny! Jeśli chcecie sprawdzić samych siebie, poczuć smak współzawodnictwa, dobrze trafiliście. Nie pozwolimy Wam się nudzić! Nasi przewodnicy zaprowadzą Was do najładniejszych zakątków Bieszczadzkiego Parku Narodowego i na koronę najwyższej w Polsce zapory wodnej, gdzie poznacie zasadę produkcji energii z górskich rzek. Wieczorami zagramy w piłkę nożną lub inne wybrane gry w BUMPER BALLACH! W tej bezpiecznej kuli poczujemy się jak w „bańce mydlanej”! Zasada jest jedna – zwalić przeciwnika z nóg… a jak się uda to nawet strzelić gola! Ostatniego dnia zamienimy się w poszukiwaczy skarbów i wyposażeni w kompas, wykrywacz metalu, GPS i inne gadżety będziemy starali się przechytrzyć przeciwników.

 

Zielona Szkoła w Bieszczadach pakiet pzyroda

————————–

ZIELONA SZKOŁA W BIESZCZADACH
PAKIET PRZYRODA

ZOBACZ OFERTĘ

————————–

Bieszczady to jeden z najbardziej dzikich regionów Europy, królestwo flory i fauny. Zapraszamy Was na niezwykłą podróż do tego królestwa. Nasi instruktorzy to doświadczeni miłośnicy przyrody, którzy wiedzą, jak poruszać się w świecie przyrody nie będąc nieproszonym gościem. W trakcie wycieczki szkolnej przejdziecie kurs fotografii przyrodniczej z nagradzanym przez National Geographic fotografem. Wieczorami czeka nas wspólne slajdowisko z naszych fotografii, rozrywka w Bumper Ballach. Na koniec z ornitologiem wyruszymy oglądać ptaki i poznawać zasady Birdwatchingu!

 

Zielona-Szkoła-w-Bieszczadach-3-dni

————————–

ZIELONA SZKOŁA W BIESZCZADACH
PAKIET KULTURA

ZOBACZ OFERTĘ

————————–

Kultura Karpat – a wraz z nimi Bieszczadów – to tygiel wielu barwnych narodowości, wyznań i historii. Same tylko Bieszczady leżały na styku kultury wschodu i zachodu. Do pokazania Wam mamy drewniane cerkwie przesiąknięte dymem świec żertywnych, które podziwia cała Europa, ruiny klasztorów i górskich zamków. Sami spróbujecie swoich siła w karpackich rzemiosłach i poznacie kilku inspirujących artystów. Karpaty to miejsce inspiracji! A wszystko to podczas Zielonej Szkoły w Bieszczadach!

 

————————————————————————————

WYCIECZKI 1 DNIOWE

————————————————————————————

W naszej ofercie wycieczek szkolnych oferujemy również propozycje jednodniowe w Bieszczady, a także na Słowację, Ukrainę i Węgry.

 

wycieczka-bieszczady-klasycznie

————————–

BIESZCZADZKI KLASYK

ZOBACZ OFERTĘ

————————–

Bieszczady w pigułce – czyli Duża Pętla Bieszczadzka z wyjściem w góry. Nasi przewodnicy opowiedzą o historii, geografii i przyrodzie regionu. Pokażą Wam Bieszczadzki Park Narodowy, Muzeum Przyrodnicze w Ustrzykach Dolnych, drewniane cerkiewki, zagrodę żubrów w Mucznem, najpiękniejsze punkty widokowe. Będziecie mieć okazję spróbować wyjątkowych serów spod bieszczadzkich połonin.

Wycieczka trwa 8 h.

 

Wycieczka-zbojnicy-bieszczady

————————–

ŚLADAMI ZBÓJNICKICH LEGEND NOWOŚĆ

ZOBACZ OFERTĘ

————————–

Wycieczka interaktywna – czyli sami decydujecie, gdzie jedziemy. Dostaniecie mapę, GPS oraz niezbędny sprzęt, a wskazówki rozsiane po Bieszczadach doprowadzą Was do skarbu zbójnika Ugarka. Spotkacie na swej drodze rycerza, gospodarza ruin zamku rody Kmitów, który da Wam kilka wskazówek, jak obrać właściwą drogę. Jeśli znajdziecie ukryty kuferek, zawartość jest Wasza!

Wycieczka trwa ok 7 h.

 

Wycieczka do Przemyśla - zwiedzanie zamek Krasiczyn

————————–

FASCYNUJĄCY PRZEMYŚL

ZOBACZ OFERTĘ

————————–

Przemyśl to najpiękniejsze miasto Podkarpacia, a Pogórze Przemyskie kryje wiele tajemnic. Podczas wycieczki zobaczymy Twierdzę Przemyśl, Arboretum w Bolestraszycach, Kalwarię Pacławską, wspaniały zamek i ogród w Krasiczynie. Zwiedzając przemyską starówkę może spotkamy Wojaka Szwejka.

Wycieczka trwa ok 8 h.

 

wycieczka-misja-bieszczady

————————–

MISJA BIESZCZADY

JUŻ WKRÓTCE

————————–

Misja: Bieszczady to prawdziwe wyzwanie. Zaczniemy od gry terenowej z GPS, wykrywaczami metalu i zaszyfrowanymi mapami. Częścią misji będzie spływ pontonowy rzeką San. Na brzegu zapalimy ognisko przy użyciu krzesiw i chrustu, a na koniec Łuczniczy Paintball lub mecz w kulach Bumper Ball.

Czas ok 6 h.

 

Każdy program kilkudniowej wycieczki szkolnej w Bieszczady możemy urozmaicić wycieczką zagraniczną. Położenie Bieszczadów sprawia, że Ukraina, Słowacja czy Węgry są na wyciągnięcie ręki. Pakiety wycieczek możemy rozbudować o jedno- lub kilkudniową wycieczkę do Lwowa, do Bardejova na Słowacji czy do Miszkolca na Węgrzech na baseny termalne w skalnych grotach.