Biuro Podróży PAWUK ul. Bieszczadzka 5, 38-540 Zagórz tel. 721 215 453 e-mail: biuro@pawuk.pl
 

PAKIET WYCIECZEK: PRZYGODA W BIESZCZADACH 


 

 

BIESZCZADY TO DOSKONAŁY WYBÓR!

Jeśli zastanawiasz się, czy Bieszczady to dobry wybór na wypoczynek na wakacjach, utwierdzamy Cie w tym przekonaniu! Nie musisz już szczegółowo planować swojego pobytu – skomponuj go z naszych propozycji wycieczek jednodniowych!

Przygotowaliśmy dla Ciebie pakiet wycieczkowy PRZYGODA W BIESZCZADACH, dzięki czemu zwiedzisz nasz region w sposób wygodny i niezwykle atrakcyjny.  Dowolnie skomponuj swój pobyt z 7 dostępnych wycieczek! Sposób rezerwacji jest tak prosty, że aby wziąć udział w wycieczkach wystarczy tylko jeden telefon. Za wycieczkę zapłacisz już w autobusie. Zabieramy klientów z ponad 40 miejscowości w Bieszczadach wg dokładnego rozkładu jazdy.

PRZYGODA W BIESZCZADACH czeka na właśnie na Ciebie!

PAKIET WYCIECZKOWY:

PRZYGODA W BIESZCZADACH

Wycieczki PO BIESZCZADACH

Stworzyliśmy dla Was programy wycieczek, w miejscach, których zwykle się nie odwiedza, a które czekają na turystów jak zgubione w zieleni diamenty! Pod opieką przewodnika odwiedzicie najciekawsze z Bieszczadzkich atrakcji i usłyszycie wiele informacji, dzięki którym już samemu będzie można zaplanować dalsze zwiedzanie Bieszczadów.

Jednodniowe wycieczki ZAGRANICZNE

Bieszczady mają doskonałe położenie i w zasięgu jednodniowych wycieczek mam 3 kraje. Zapraszamy zatem na wycieczki do Lwowa, na Słowację na spotkanie z wieloma kulturami, czy wygrzać się w basenach termalnych na Węgrzech i spróbować wina w piwniczkach Tokaju!

Kiedy można skorzystać z  pakietu wycieczek – PRZYGODA W BIESZCZADACH?

Wycieczki odbywają się regularnie od maja do października  – najwięcej wycieczek odbywa się w miesiącach lipiec – wrzesień.  Proces planowania swojegopobytu można zacząć już od marca, kiedy to wprowadzamy nasze terminy do kalendarza. Dokładne terminy wycieczek można sprawdzić na KALENDARZU WYCIECZEK.

CO DLA WAS PRZYGOTOWALIŚMY!

1. Aż 7 wyjątkowych programów wycieczek 

opracowanych przez przewodników górskich i pasjonatów regionu, które pozwolą Wam poznać region w sposób niezwykle ciekawy!

2. Łatwy sposób rezerwacji 

Rezerwacji dokonasz na jeden z kilku sposobów. Najwygodniejsza rezerwacja online jest dostępna 24/7, jednak podczas rozmowy telefonicznej dowiesz się w jakiej kolejności najbardziej optymalnie dopasować wycieczki.

3. Doskonałych przewodników 

Nasi przewodnicy to prawdziwi pasjonaci. Ich wiedza, poczucie humoru oraz profesjonalizm gwarantuję udaną wycieczkę z dużą dawką wiedzy oraz przede wszystkim miłe wspominania z wycieczki!

4. Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebą  

Bieszczady to naprawdę duży region , dlatego naszych klientów zbieramy niemal z 40 miejscowości Bieszczadach.

5. Im więcej zamawiasz – tym więcej zyskujesz 

Przygotowaliśmy atrakcyjny system rabatów i zniżek,

PAKIET: PRZYGODA W BIESZCZADACH


Przemyśl - wycieczka jednodniowa

Skomponuj swój własny wymarzony pobyt w Bieszczadach

Wycieczki jednodniowe odbywają się regularnie we wskazane dni w miesiącach czerwiec – wrzesień (w wybranych dniach ). Zabieramy klientów na wycieczki z blisko 40 miejscowości w Bieszczadach wg precyzyjnych rozkładów jazdy. Płatność – dla wygody klientów – odbywa się już w autokarze podczas wycieczki a rezerwacji można dokonać telefonicznie lub poprzez formularz rezerwacji.

Skomponuj PLAN z wycieczek jednodniowych

 

NAJLEPSZY PRODUKT TURYSTYCZNY PODKARPACIA 2018!

CERTYFIKAT REGIONALNY