Biuro Podróży PAWUK ul. Bieszczadzka 5, 38-540 Zagórz tel. 721 215 453 e-mail: biuro@pawuk.pl
 
DSC_0107

PSIE ZAPRZĘGI W BIESZCZADACH


 

Ze względu na swoje uwarunkowania geograficzne i klimatyczne Bieszczady od lat nazywane są polską Alaską. Bezkresne przestrzenie, surowy, górski klimat i małe zaludnienie to czynniki powodujące, że Bieszczady są idealnym miejscem do podejmowania rozmaitych wyzwań, a przede wszystkim mierzenia się z dziką przyrodą i swoimi słabościami. Przygoda ze śnieżnymi psami zostaje w pamięci na długo. Poznamy nie tylko prawdziwych pełnych pasji maszerów ale ich oddanie i wielką przyjaźń łączącą ich z psami. A my poczujemy pęd i smak zimowego wyzwania jadąc w psim zaprzęgu.


 

OFERTA DLA GRUP

 

 

 • 1. Spotkanie z instruktorami – maszerami.
  2. Zapoznanie się ze sprzętem, prezentacja psów i wyposażenia maszera.
  3. Przejażdzka psimi zaprzęgami (kilkukilometrowa pętla), którą odbędzie każdy uczestnik w saniach – na zmianę.
  4. Reszta grupy może się zagrzać przy ognisku.

  Maszerzy to członkowie klubu psich zaprzęgów z Podkarpacia – które ma ponad 10-letnią tradycję związaną z organizacją sportowych i pokazowych eventów z psami zaprzęgowymi w roli głównej. Nasi instruktorzy – maszerzy to wieloktotnie nagradzani na zawodach i rajdach sportowcy.

  Spotkanie z maszerami warto połączyć z ogniskiem lub innymi zabawami rekreacyjnymi.

 • Przejażdżki odbywają się pojedynczo .

 

 

 

 

 

 

 

 

Dbamy o każdy szczegół wycieczki, aby Wasz wypoczynek był czystą przyjemnością! Badamy opinię klientów i jesteśmy dumni z praktycznie 100% opinii „dobrych” i „bardzo dobrych” o naszym biurze podróży!

Podczas wycieczek organizowanych przez Biuro Podróży PAWUK, jesteście pod opieką profesjonalistów, przewodników i pilotów, których wiedza o regionie i zaangażowanie zapewnia wspaniały wypoczynek, wiele ciekawych informacji oraz bezpieczeństwo!

Swoją pasję do podróżowania przekuliśmy na sprawdzoną i dopasowaną ofertę!. Podczas każdej wycieczki poznacie zabytki zwiedzanego regionu, najważniejsze atrakcje, posmakujecie lokalnej kuchni i poznacie jego mieszkańców. Gwarantujemy podróż WSZYSTKIMI ZMYSŁAMI!

Spośród wielu biur podróży, działających w regionie jesteśmy jedynym, które specjalizuje się w turystyce kulturowej. Do każdej z naszych wycieczek dodajemy jednak elementy związane z przyrodą oraz aktywnym wypoczynkiem, by program był ciekawy i zróżnicowany!


Możliwość zorganizowania dojazdu/dowozu z dowolnego miejsca w Bieszczadach.

 

 Wystarczy jeden telefon lub mail,
my zajmiemy się resztą!

Odbieramy telefony:

Pn-Pt 9:00 – 17:00 Sb 9:00-14:00

 

Napisz do Nas!

 


Zapraszamy do odwiedzenia naszego punktu sprzedaży w Zagórzu
mieszczącego się w Bieszczadzkiej Galerii Twórców Kultury
na głównej trasie prowadzącej w Bieszczady

Biuro Podróży PAWUK