Biuro Podróży PAWUK ul. Bieszczadzka 5, 38-540 Zagórz tel. 721 215 453 e-mail: biuro@pawuk.pl
 

Bieszczady w 3 dni | PAKIET AKTYWNY

 • Cel podróży: Bieszczady, Pogórza, Polecane
 • Czas trwania: 3 dni

Wycieczka na trzy dni w Bieszczady to absolutne minimum. Bieszczady to doskonałe miejsce, aby oderwać się od nudnej rzeczywistości i odpocząć w nierzeczywistym niemal otoczeniu. Przygotowaliśmy dla Was plan wycieczki w Bieszczady, podczas którego aktywnie spędzimy kilka dni. Doskonała propozycja dla grup, które pragną pełną piersią wdychać krystalicznie czyste karpackie powietrze i zasmakować bieszczadzkiej przygody! W planie trzydniowej wycieczki po Bieszczadach klasyczna wyprawa do Bieszczadzkiego Parku Narodowego z górskim spacerem po wybranej trasie, spływ pontonowy Szlakiem Ikon i zwiedzanie okolic bieszczadzkich jezior! Zadbamy także o Wasze podniebienia i zaprowadzimy do miejsc, gdzie zasmakujecie świeżych serów spod Połonin i dawnych bojkowskich przysmaków. Idealna propozycja dla lubiących aktywnie wypocząć!

PROPOZYCJA WYCIECZKI DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH (minimum 15 osób).

Dostosowujemy zakres świadczeń do potrzeb grupy.

 SZCZEGÓŁOWY PROGRAM WYCIECZKI – Bieszczady AKTYWNIE w 3 dni


Dzień 1

W Krainie Bieszczadzkich Jezior

Rejs statkiem po Solinie

1.  Spotkanie z przewodnikiem w Sanoku.

2. Zagórski Karmel – ruiny klasztoru z legendą z wieżą widokowa na ruinach . Do klasztoru prowadzi wyjątkowa droga krzyżowa. Zagórska Via Dolorosa to – 14 rzeźb 14 różnych artystów z Bieszczadów.

3. Przejazd przez Lesko – Dawny Galicyjski Sztetl (przejazd obok Zamku Kmitów, pięknej Synagogi, starego Ratusza i dawnego Parku Dworskiego)

4. Park Miniatur karpackich drewnianych kościółków i cerkiewek – Na terenie obiektu znajduje się także mini Zoo, wyjątkowy ogród biblijny, wystawa przyrodnicza i kawiarnia.

5. Solina – spacer po najwyższej w Polsce zaporze wodnej i czas na zakup pamiątek lub kawę na bieszczadzkich krupówkach.

6. Polańczyk – piękne bieszczadzkie uzdrowisko – możliwy godzinny rejs widokowy  statkiem po Zalewie Solińskim,

7. Punkt widokowy na meandry Zalewu Solińskiego na wzgórzu Kiczerka w Polańczyku – jeden z najbardziej rozpoznawalnych widoków na Bieszczady

8. Zakwaterowanie w hotelu oraz obiadokolacja

9. Możliwość zagospodarowania wieczoru np. podczas biesiady regionalnej,  ogniska z kiełbaskami lub grilla, a także wieczorka integracyjnego z turniejem karaoke  (opcje dodatkowa).

10. Nocleg

Dzień 2

Bieszczadzki Klasyk + Połoniny

Bieszczadzkie połoniny

1. Śniadanie i spotkanie z przewodnikiem

2. Przejazd trasą dużej pętli Bieszczadzkiej do Bieszczadzkiego Parku Narodowego – 3 największego parku narodowego w Polsce

3. Punkt widokowy nad Lutowiskami – jeden z najpiękniejszych widoków na Bieszczady Wysokie

4. Cerkiew p w Św Michała Archanioła w Smolniku nad Sanem – zapisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO w 2013 roku! Dziś jest kościołem rzymsko-katolickim, ale reprezentuje najbardziej archaiczny styl drewnianego budownictwa w Bieszczadach. Wokół cerkiewki stary cmentarz bojkowski z symbolami solarnymi.

5. Wizyta w Bacówce – „oscypki, sery huculskie, feta i bundz” – możliwość degustacji i zakupu świeżych serów spod bieszczadzkich połonin.

6. Przejście górskie do wyboru- w zależności od pogody i kondycji uczestników:
Przełęcz Wyżna – Połonina Wetlińska – Brzegi Górne (ok 3 h) lub Przełęcz Wyżniańska – Schronisko pod Małą Rawką – Mała Rawka (2,5 h) lub inne wybrane przejście.

7. Na życzenie grupy możemy zorganizować sycący obiad w jednej z nagradzanych restauracji serwujących potrawy regionalne – Kuchnia bojkowsko-Łemkowska/ kuchnia myśliwska/kuchnia karpacka.

8. Przejazd dziką doliną rzeki Solinki – droga wijąca się wzdłuż meandrującej pomiędzy górami rzeki Solinki – jest wąska stroma i przejażdzka po niej to niesamowite wrażenia – ponadto wiedzie prze niektóre z wysiedlonych miejscowości w Bieszczadach

9. Obiadokolacja i nocleg

Dzień 3

PRZYGODA NA SANIE

1. Śniadanie i spotkanie z przewodnikiem

2. Wykwaterowanie z ośrodka i przejazd w kierunku Sanoka – przejażdżka Doliną Sanu u podnóży Gór Sanocko – Turczańskich 

3. Wzgórze Sobień – ruiny zamku Kmitów, krótki rezerwat na szczyt góry na którym znajdują się ruiny zamku Kmitów, skąd rozpościera się niezapomniany widok na Dolinę Sanu 

4. Bunkier Linii Mołotowa – radzieckie schrony z okresu II Wojny Światowej – zapomniana historia granicy na Sanie.

5. Spotkanie z instruktorami spływu pontonowego – dobór sprzętu asekuracyjnego i krótkie szkolenie przed spływem pontonowym.

6. Spływ pontonowy – Zielonym Pontonem –PRZYGODA NA SANIE – spokojny rekreacyjny spływ rzeką Sano na odcinku Sanok – Liszna . Czas trwania spływu to około 2 godziny – 8 km.
Jest to bezpieczny, rekreacyjny spływ odpowiedni nawet dla dzieci szkolnych czy osób starszych. Nie trzeba nawet umieć pływać, spływ jest super bezpieczny zarówno dla dzieci szkolnych jak i seniorów!

7. Na końcu spływu: ognisko z lokalnymi kiełbaskami oraz ciepłymi proziakami (podkarpackimi podpłomyk) z czosnkowym masłem – podkarpacki przysmak!

8. Pożegnanie z grupą i zakończenie wycieczki.


 

              RELAKS

                                                                                             PRZYGODA

                                                                  AKTYWNY WYPOCZYNEK

 

CENA


CENA jest kalkulowana na indywidualnie zamówienie grupy, zależy od terminu, ilości osób, atrakcji i świadczeń, miejsca wyjazdu oraz klasy ośrodka noclegowego. 

WAŻNE: wycieczka realizowana przy grupach minimum 15 osobowych.  Najkorzystniej zebrać grupę 40-50 osobową.

Cena zawiera:

 • • Zakwaterowanie w obiekcie noclegowym (pokoje 2-3 osobowe z łazienkami) (x2) – zwykle dajemy kilka propozycji do  wyboru,
 • • Wyżywienie HB (śniadanie i obiadokolacja x2),
 • • Opiekę instruktorów oraz przewodnika każdego dnia,
 • • Realizacja programu ze wszystkimi biletami wstępów,
 • • Spływ pontonowy, opieka ratownika i instruktora podczas spływu, ognisko na trasie spływu,
 • • Ubezpieczenie NNW + aktywności sportowe.
 • • Opłaty parkingowe.

TRANSPORT


Na życzenie grupy możemy także przygotować kompleksową ofertę z komfortowym busem lub autokarem dostosowanym do liczby uczestników.

Transportu szukamy w pobliżu miejsca Państwa zamieszkania (miejsca rozpoczęcia wycieczki), tak aby koszty były najbardziej korzystne.

Jeśli zaś posiadają Państwo zaprzyjaźnioną firmę transportową, z której usług korzystacie i organizujecie transport we własnym zakresie, my ze swojej strony gwarantujemy wyżywienie oraz zakwaterowanie dla kierowcy (kierowców).


  

 

 

GALERIA ZDJĘĆ Z WYCIECZKI

„BIESZCZADY AKTYWNIE W 3 DNI”

Aktywny wypoczynek w Bieszczadach dla podróżnika w każdym wieku !

JAK ZAREZERWOWAĆ?


Kontakt i oferta 

Akceptacja oferty i umowa

Zaliczka płatność

Realizacja

kontakt-przycisk__

 

ZAMÓWIENIA


Wystarczy jeden telefon lub mail,
my zajmiemy się resztą!

 1. 1. Wysyłamy ofertę z wolnymi terminami i propozycjami zakwaterowania.
 2. 2. Po akceptacji oferty wypełniamy formularz rezerwacji, na podstawie którego sporządzamy umowę.
 3. 3. Podpisujemy umowę precyzyjnie określającą zakres świadczeń oraz terminy płatności.

 

PŁATNOŚĆ


następuje zwykle w 2 transzach:

1. Zaliczka 30% kwoty do 7 dni od podpisania umowy na organizację wycieczki

2. Pozostała część do 7 dni przed realizacją wycieczki  

Przy wcześniejszym uzgodnieniu możliwe inne formy rozliczenia.

 

 

Dbamy o każdy szczegół wycieczki, aby Wasz wypoczynek był czystą przyjemnością! Badamy opinię klientów i jesteśmy dumni z praktycznie 100% opinii „dobrych” i „bardzo dobrych” o naszym biurze podróży!

Podczas wycieczek organizowanych przez Biuro Podróży PAWUK, jesteście pod opieką profesjonalistów, przewodników i pilotów, których wiedza o regionie i zaangażowanie zapewnia wspaniały wypoczynek, wiele ciekawych informacji oraz bezpieczeństwo!

Swoją pasję do podróżowania przekuliśmy na sprawdzoną i dopasowaną ofertę!. Podczas każdej wycieczki poznacie zabytki zwiedzanego regionu, najważniejsze atrakcje, posmakujecie lokalnej kuchni i poznacie jego mieszkańców. Gwarantujemy podróż WSZYSTKIMI ZMYSŁAMI!

Spośród wielu biur podróży, działających w regionie jesteśmy jedynym, które specjalizuje się w turystyce kulturowej. Do każdej z naszych wycieczek dodajemy jednak elementy związane z przyrodą oraz aktywnym wypoczynkiem, by program był ciekawy i zróżnicowany!

 


 

ZAUFANY ORGANIZATOR TWOJEGO WYPOCZYNKU

Biuro Podróży PAWUK powstało w Bieszczadach w 2012 roku. Rozwijamy się z roku na rok, a naszą pracę uhonorowano kilkoma prestiżowymi nagrodami, potwierdzającymi jakość naszych usług.

 

NAJLEPSZY PRODUKT TURYSTYCZNY PODKARPACIA 2018!
Biuro Podróży PAWUK
w 2018 roku zostało
nagrodzone za autorski pakiet wycieczek
PRZYGODA W BIESZCZADACH

ORŁY TURYSTYKI 2018!
Najwyżej ocenione przez klientów
Biuro Podróży w Powiecie Sanockim

Biuro Podróży PAWUK w 2016 roku zostało nagrodzone
STATUETKĄ  Marszałka Województwa Podkarpackiego!

Wszystkie rekomendacje