Biuro Podróży PAWUK ul. Bieszczadzka 5, 38-540 Zagórz tel. 721 215 453 e-mail: biuro@pawuk.pl
 

Historyczne receptury BIESZCZADÓW

Góry Sanocko-Turczańskie i okolice Sanoka stanowią niemal obowiązkowy punkt zwiedzania dla turystów odwiedzających
Bieszczady. Sanok kusi do odwiedzin pięknymi widokami, możliwością zwiedzenia rekonstrukcji Miasteczka Galicyjskiego, Skansenu, Galerii Beksińskiego. Sanok to także możliwość spływów rzecznych na Sanie, a także możliwość spróbowania wyśmienitego wina lub nieco mocniejszej okowity.

 

 

Szlak HISTORYCZNYCH Receptur BIESZCZADÓW

czyli cały dzień zwiedzania wspaniałej architektury i miejsc,  połączony z degustacją lokalnych win i nalewek


NAPAD ZBÓJNICKI-BIESZCZADY

 

 

HISTORYCZNE RECEPTURY BIESZCZADÓW – plan wycieczki:

  • 1. Przejażdżka Drezynami Rowerowymi ze stacji głównej w Uhercach Mineralnych. Drezyny to innowacyjny sposób zagospodarowania wyłączonej z użytku linii 108. Są to napędzane siłą mięśni podobnie jak rower, czteroosobowe pojazdy szynowe
  • Podczas przejażdżki drezynami rowerowymi możliwy jest Napad Zbójnicki. Scenariusz napadu jest osadzony w XVII – wiecznej historii hulaszczej szlachty sanockieji jej legendarnych przygód i zwad.
  • 2.  Degustacja komentowana w Browarze Ursa Maior połączona ze zwiedzaniem browaru. Wewnątrz duża sala audiowizualna i wystawa obrazów młodych artystów. W sklepiku możliwość zakupu rękodzieła regionalnego oraz ekologicznych pamiątek kulinarnych.
  • 3.  Rejs widokowystatkiem po Zalewie Solińskim oraz spacer po koronie najwyżej w Polsce zapory wodnej.
  • 4. Park Miniatur kościółków i cerkiewek drewnianych z terenu Karpat polskich, ukraińskich i słowackich.
  • 5. Projekcja filmu „Wilcze góry” w Centrum Edukacyjnym NATURA 2000 w Myczkowcach.

 

 •  

 


 Szlak Historycznych Receptur 

BIESZCZADÓW


 

   

 • Dlaczego Warto nas wybrać?

  NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I ZAUFANIE!

  Dbamy o każdy szczegół wycieczki, aby Wasz wypoczynek był czystą przyjemnością! Badamy opinię klientów i jesteśmy dumni z praktycznie 100% opinii „dobrych” i „bardzo dobrych” o naszym biurze podróży!

  PILOCI I PRZEWODNICY Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI!

  Podczas wycieczek organizowanych przez Biuro Podróży PAWUK, jesteście pod opieką profesjonalistów, przewodników i pilotów, których wiedza o regionie i zaangażowanie zapewnia wspaniały wypoczynek, wiele ciekawych informacji oraz bezpieczeństwo!

  AUTORSKI PROGRAM WYCIECZKI!

  Swoją pasję do podróżowania przekuliśmy na sprawdzoną i dopasowaną ofertę!. Podczas każdej wycieczki poznacie zabytki zwiedzanego regionu, najważniejsze atrakcje, posmakujecie lokalnej kuchni i poznacie jego mieszkańców. Gwarantujemy podróż WSZYSTKIMI ZMYSŁAMI!

  PODRÓŻE Z KULTURĄ!

  Spośród wielu biur podróży, działających w regionie jesteśmy jedynym, które specjalizuje się w turystyce kulturowej. Do każdej z naszych wycieczek dodajemy jednak elementy związane z przyrodą oraz aktywnym wypoczynkiem, by program był ciekawy i zróżnicowany!

CENA

 Szlak HISTORYCZNYCH Receptur BIESZCZADÓW 

Cena  jest kalkulowana na indywidualnie zamówienie grupy, zależy od terminu, ilości osób, atrakcji i świadczeń, miejsca wyjazdu.

W podstawowym pakiecie wycieczki: 

Klimatyzowany transport dostosowany do ilości uczestników, opieka przewodnika PRZEWODNICY Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI, bilety wstępów do zwiedzanych obiektów, ubezpieczenie (AXA), opłaty parkingowe

Cena nie zawiera: transportu, świadczeń nieuwzględnionych w programie

 


WAŻNE: wycieczka realizowana przy grupach minimum 15 osobowych.  Najkorzystniej zebrać grupę 40-50 osobową.

 

Jak zarezerwować?

Kontakt i oferta 

Akceptacja oferty i umowa

Zaliczka płatność

Realizacja

kontakt-przycisk__


PUNKT SPRZEDAŻY

Zapraszamy do odwiedzenia naszego punktu sprzedaży w Zagórzu
mieszczącego się w Bieszczadzkiej Galerii Twórców Kultury
na głównej trasie prowadzącej w Bieszczady

Biuro Podróży PAWUK

ul. Bieszczadzka 5, Zagórz 

Biuro Podróży PAWUK


GWARANCJA UDANEJ WYCIECZKI!

Dlaczego Warto pojechać z BP PAWUK?

ZAUFANE BIURO

Biuro Podróży PAWUK to jeden z wiodących w Bieszczadach ORGANIZATORÓW TURYSTYKI! Jako jedyne biuro w Bieszczadach zostaliśmy odznaczeni Statuetką Marszałka Województwa Podkarpackiego ! Nasi przewodnicy to prawdziwi pasjonaci , którzy regularnie przechodzą kursy i szkolenia! Uśmiechnięci, pomocni i rozśpiewani z ogromną wiedzą!

PROGRAM

Jest naszą autorską propozycją, którą przygotowaliśmy na bazie naszego doświadczenia ze współpracy w tworzenia szlaku tematycznego o karpackich Zbójnikach. Postanowiliśmy jako pierwsi w Bieszczadach podjąć trud przywrócenia do życia zapomnianych legend. Chcieliśmy podzielić się z Wami zbójnickimi historiami które poznaliśmy i pokazać, że Bieszczady – obok dzikiej przyrody – to także wspaniała – odkrywana na nowo historia i kultura!

KOMFORTOWY TRANSPORT

Na życzenie grupy możemy także przygotować kompleksową ofertę z komfortowym busem lub autokarem dostosowanym do liczby uczestników. Transportuszukamy w pobliżu miejsca Państwa zamieszkania (miejsca rozpoczęcia wycieczki), tak aby koszty były najbardziej korzystne. Jeśli zaś posiadają Państwo zaprzyjaźnioną firmę transportową, z której usług korzystacie i organizujecie transport we własnym zakresie, my ze swojej strony gwarantujemy wyżywienie oraz zakwaterowanie dla kierowcy (kierowców)