Biuro Podróży PAWUK ul. Bieszczadzka 5, 38-540 Zagórz tel. 721 215 453 e-mail: biuro@pawuk.pl
 

Historyczne receptury okolic RZESZOWA

Rzeszów to stolica województwa Podkarpackiego, miasto prężnie rozwijające się i nowoczesne, w którego otoczeniu znajdziemy wspaniałe przykłady architektury i … smaków. Szlak Historycznych Receptur zaczynamy od zwiedzania Rzeszowa, trasy podziemnej, ze zwieńczeniem w postaci obiadu i degustacji piwa w Starym Browarze Rzeszowskim. Prawdziwie magnacki klimat odczujemy zwiedzając Pałac w Łańcucie. Następnie poznamy tajniki winiarstwa w jednej dwóch podkarpackich winnic!

 

 

Szlak HISTORYCZNYCH Receptur okolic Rzeszowa

czyli cały dzień zwiedzania wspaniałej architektury i miejsc,  połączony z degustacją lokalnych win i nalewek


 

 

HISTORYCZNE RECEPTURY okolic RZESZOWA – plan wycieczki:

  • 1. Rzeszów zwiedzanie stolicy Województwa Podkarpackiego (ok 2 h): Trasa Podziemna, Ratusz, Rynek, Kościół Bernardynów
  • 2.  Obiad oraz degustacja lokalnego piwa w restauracji Stary Browar Rzeszowski
   Stary Browar Rzeszowski posiada w podstawowej ofercie cztery piwa, są to: Pils Staromiejski, Pszeniczny Rzeszowiak, Ciemne Galicyjskie oraz Amerykańskie Pale Ale.
  • 3. Zamek w Łańcucie jedna z najpiękniejszych rezydencji arystokratycznych w Polsce, słynie ze znakomitych wnętrz mieszkalnych oraz wspaniałej kolekcji pojazdów konnych. Wokół pałacu możliwość spaceru w parku pałacowym. W Łańcucie znajdujesię również znana fabryka wódek, likierów i rosolisów
  • Spacer po starówce : rynek, pomnik Dobrego Wojaka Szwejka, kościół franciszkanów (wnętrze), pozostałości kościoła w którym ślub brał Władysław Jagiełło i wnętrze katedralnej cerkwi prawosławnej oraz inne zabytki miasta.

  • 4.PRZEWORSK  to małe miasteczko z niewiarygodną ilością zabytków. Zabytkowe kościoły, z których najciekawsza jest bazylika kolegiacka pw. Ducha Świętego, będąca niegdyś częścią zakonu bożogrobców. Ciekawą atrakcją jest również kolejka wąskotorowa „cukrownik”.
  • 5. Winnice Przeworskie – degustacja wina w winnicy pod Przeworskiem.Winnica oferuje 9 rodzajów win, których nazwy to imiona członków winiarskiej rodziny.

LUB

 • 6. JAROSŁAW  to jedno z najpiękniejszych miast w kraju. Decyduje o tym malownicze położenie i ilość wspaniałych zabytków.
 • 7. Winnica rodziny Steckich – degustacja win w rodzinnej winnicy pod Jarosławiem. Główna winnica rodziny Steckich znajduje się w Węgierce – 22 km od Jarosławia

 

 •  

 


 Szlak Historycznych Receptur 

RZESZÓW


 

   

 • Dlaczego Warto nas wybrać?

  NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I ZAUFANIE!

  Dbamy o każdy szczegół wycieczki, aby Wasz wypoczynek był czystą przyjemnością! Badamy opinię klientów i jesteśmy dumni z praktycznie 100% opinii „dobrych” i „bardzo dobrych” o naszym biurze podróży!

  PILOCI I PRZEWODNICY Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI!

  Podczas wycieczek organizowanych przez Biuro Podróży PAWUK, jesteście pod opieką profesjonalistów, przewodników i pilotów, których wiedza o regionie i zaangażowanie zapewnia wspaniały wypoczynek, wiele ciekawych informacji oraz bezpieczeństwo!

  AUTORSKI PROGRAM WYCIECZKI!

  Swoją pasję do podróżowania przekuliśmy na sprawdzoną i dopasowaną ofertę!. Podczas każdej wycieczki poznacie zabytki zwiedzanego regionu, najważniejsze atrakcje, posmakujecie lokalnej kuchni i poznacie jego mieszkańców. Gwarantujemy podróż WSZYSTKIMI ZMYSŁAMI!

  PODRÓŻE Z KULTURĄ!

  Spośród wielu biur podróży, działających w regionie jesteśmy jedynym, które specjalizuje się w turystyce kulturowej. Do każdej z naszych wycieczek dodajemy jednak elementy związane z przyrodą oraz aktywnym wypoczynkiem, by program był ciekawy i zróżnicowany!

CENA

 Szlak HISTORYCZNYCH Receptur RZESZÓW 

Cena  jest kalkulowana na indywidualnie zamówienie grupy, zależy od terminu, ilości osób, atrakcji i świadczeń, miejsca wyjazdu.

W podstawowym pakiecie wycieczki: 

Klimatyzowany transport dostosowany do ilości uczestników, opieka przewodnika PRZEWODNICY Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI, bilety wstępów do zwiedzanych obiektów, ubezpieczenie (AXA), opłaty parkingowe

Cena nie zawiera: transportu, świadczeń nieuwzględnionych w programie

 


WAŻNE: wycieczka realizowana przy grupach minimum 15 osobowych.  Najkorzystniej zebrać grupę 40-50 osobową.

 

Jak zarezerwować?

Kontakt i oferta 

Akceptacja oferty i umowa

Zaliczka płatność

Realizacja

kontakt-przycisk__


PUNKT SPRZEDAŻY

Zapraszamy do odwiedzenia naszego punktu sprzedaży w Zagórzu
mieszczącego się w Bieszczadzkiej Galerii Twórców Kultury
na głównej trasie prowadzącej w Bieszczady

Biuro Podróży PAWUK

ul. Bieszczadzka 5, Zagórz 

Biuro Podróży PAWUK


GWARANCJA UDANEJ WYCIECZKI!

Dlaczego Warto pojechać z BP PAWUK?

ZAUFANE BIURO

Biuro Podróży PAWUK to jeden z wiodących w Bieszczadach ORGANIZATORÓW TURYSTYKI! Jako jedyne biuro w Bieszczadach zostaliśmy odznaczeni Statuetką Marszałka Województwa Podkarpackiego ! Nasi przewodnicy to prawdziwi pasjonaci , którzy regularnie przechodzą kursy i szkolenia! Uśmiechnięci, pomocni i rozśpiewani z ogromną wiedzą!

PROGRAM

Jest naszą autorską propozycją, którą przygotowaliśmy na bazie naszego doświadczenia ze współpracy w tworzenia szlaku tematycznego o karpackich Zbójnikach. Postanowiliśmy jako pierwsi w Bieszczadach podjąć trud przywrócenia do życia zapomnianych legend. Chcieliśmy podzielić się z Wami zbójnickimi historiami które poznaliśmy i pokazać, że Bieszczady – obok dzikiej przyrody – to także wspaniała – odkrywana na nowo historia i kultura!

KOMFORTOWY TRANSPORT

Na życzenie grupy możemy także przygotować kompleksową ofertę z komfortowym busem lub autokarem dostosowanym do liczby uczestników. Transportuszukamy w pobliżu miejsca Państwa zamieszkania (miejsca rozpoczęcia wycieczki), tak aby koszty były najbardziej korzystne. Jeśli zaś posiadają Państwo zaprzyjaźnioną firmę transportową, z której usług korzystacie i organizujecie transport we własnym zakresie, my ze swojej strony gwarantujemy wyżywienie oraz zakwaterowanie dla kierowcy (kierowców)