Zarezerwuj wycieczkę przed przyjazdem w Bieszczady i zyskaj spokój!

Większość klientów decyduje się na wycieczkę widząc nasze ulotki, propozycje wycieczek, punkty sprzedaży już podczas wypoczynku w Bieszczadach. Jest pewna grupa klientów, która woli zaplanować wycieczkę dużo wczesnej i wybrać dogodny dla siebie termin i przystanek jeszcze przed wyjazdem na urlop. Serdecznie zachęcamy do zaplanowania wycieczki wcześniej z kilku ważnych powodów:


Co zyskujesz?

  1. 1. Spokój – wcześniejsza rezerwacja gwarantuje, że nie zabraknie miejsc w autokarze dla Ciebie i Twojej rodziny bądź przyjaciół. Bardzo często zdarza się tak, że miejsca na wycieczki kończą się na kilka dni wcześniej.
  2. 2. Wygodę – Przypomnimy o wycieczce – nie musisz obawiać się , że zapomnisz o rezerwacji, zadzwonimy do Ciebie przed wycieczką , uprzednio powiadamiając smsem.
  3. 3. Płatność następuje dopiero na wycieczce podczas wsiadania do autokaru, wcześniejsze przelewy nie są potrzebne (chyba ze reprezentujecie większą grupę – większą niż 6 osób)
  4. 4. Pewność – Masz pewność niezmiennej ceny, oraz to, że dana wycieczka odbędzie się w wybranym przez Ciebie terminie.
  5. 5. Jakość – nasze wycieczki obsługują znakomicie wyszkoleni i doświadczenie przewodnicy. Dlatego nie obsługujemy kilkunastu autokarów na raz, zmniejszając jakość wycieczek.

 

 


 

 

Wycieczki z Bieszczadów odbywają się niemal codziennie. Mamy dla Państwa 8 propozycji (3 wycieczki zagraniczne oraz 4 po Bieszczadach oraz spływy pontonowe). Jeździmy  do Lwowa, na Węgry, na Słowację a także w Bieszczadach dajemy możliwość wzięcia udziały w wycieczkach naszpikowanych karpacką przygodą! 

Wycieczki jednodniowe z Bieszczadów!

Nie ma terminu który Cię interesuje? Dla grup powyżej 20 osób w każdym terminie!

NASZE WYCIECZKI JEDNODNIOWE Z BIESZCZADÓW 

Propozycje wycieczek WIOSNA / LATO / JESIEŃ


zbójnicka przygoda na drezynach

Przemyśl - wycieczka jednodniowa

Wydarzenia w dniu:
Trwa wczytywanie, proszę czekać…