Krosno - Miasto Szkła
Bóbrka, Żarnowiec i Zamek Kamieniec

Krosno - Miasto szkła

wycieczka całodniowa

W planie wycieczki:

 • Zwiedzanie Huty Szkła Artystycznego Sabina z pokazem dmuchania szkła – tworzenia szklanych arcydzieł. Śmiałkowie będą mogli spróbować swoich sił w tym trudnym rzemiośle.
 • Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazownictwa w Bóbrce – Odwiedzimy miejsce gdzie powstała pierwsza na świecie kopalnia ropy naftowej i poznamy archaiczne sposoby jej wydobywania, 
 • Spacer z przewodnikiem po Krośnie
 • Przejazd do ruin Zamku Kamieniec i zwiedzanie interaktywnej Sali Tortur. Na zamku Kamieniec działa się akcja z fredrowskiej „Zemsty”.
 • Spacer po Rezerwacie „Prządki” wspaniałej formacji wystających z ziemi ostańców piaskowcowych wysokich na kilkanaście metrów z ciekawą legendą.
 • Pijalnia czekolady M. Pelczar w Korczynie – jedyna pijalnia czekolady na Podkarpaciu, utrzymana w klimacie starej fabryki, prowadzona przez Mistrza Polski Cukierników. W środku zobaczymy pociągi wożące czekoladę, największą czekoladową fontannę w Polsce czy stare maszyny do produkcji czekolady. Istnieje również możliwość wzięcia udziału w warsztatach

Galeria zdjęć

Krosno – Bóbrka – Kamieniec – Prządki

Cena

89 zł / osoba

40 uczniów (+4 opiekunów gratis)

35 uczniów (+3)     95 zł / osoba
30 uczniów (+3)    99 zł / osoba
25 uczniów (+2)     105 zł / osoba

Co jest w cenie?

 • Opiekę instruktorów i przewodnika każdego dnia,
 • Realizację programu 
 • bilety wstępów 
 • Ubezpieczenie NNW + aktywności sportowe.

Cena nie zawiera:
Transportu oraz innych świadczeń nie zawartych w programie (na życzenie grupy organizujemy również transport bezpośrednio z miejsca wyjazdu, ustalonego przez Zamawiającego).

Zamówienie i płatność

Zamówienie

Wystarczy jeden telefon lub mail, my zajmiemy się resztą!

 • Telefonicznie lub mailowo ustalamy najbardziej odpowiadający Waszym życzeniom program z dobranymi atrakcjami. 
 • Po akceptacji oferty wypełniamy formularz rezerwacji, na podstawie którego sporządzamy umowę.
 • Podpisujemy umowę precyzyjnie określającą zakres świadczeń oraz terminy płatności.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu  telefonicznego w godzinach biura

Pn-Pt 9:00-17:00     So 10:00-14:00

 13 30 67 888

 721 215 453

Transport

INFO: Dla Waszej wygody możemy także zająć się organizacją transportu bezpośrednio z Waszej okolicy. Dbamy o to by był to bardzo dobrej klasy bus/autobus z protokołem pokontrolnym stanu technicznego od Policji lub ITD. Jeśli zaś macie przewoźnika, z którym zwykle współpracujecie i wolicie skorzystać z jego usług, nie martwcie się o koszty jego zakwaterowania oraz wyżywienia. Będą one po naszej stronie!

Dlaczego warto pojechać z BP PAWUK ?

Gwarancja udanej wycieczki

Bezpłatne miejsca
dla opiekunów

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa wymagamy odpowiedniej ilości opiekunów ze strony szkoły. Podczas górskich wycieczek jest to 1 opiekun na 10 uczniów. Odpowiedniej ilości opiekunów zapewniamy miejsca bezpłatne.

Profesjonalna kadra

Podczas wycieczek jesteście pod opieką wykwalifikowanej i doświadczonej kadry. Nad waszym bezpieczeństwem czuwają licencjonowani przewodnicy górscy (posiadający uprawnienia państwowe), podczas zabaw sportowych czy spływów instruktorzy i ratownicy wodni.

Bezpieczeństwo i ubezpieczenie

Uczniom oraz nauczycielom podczas Zielonych Szkół standardowo zapewniamy ubezpieczenie NNW w kraju i za granicą oraz kosztów leczenia KL i bagażu za granicą zgodnie z obowiązującymi przepisami. Biuro posiada ubezpieczenie OC organizatora turystyki.

Nasze referencje

Nasze referencje, z których jesteśmy najbardziej dumni, to tysiące roześmianych twarzy. Jednak te wystawione przez szkoły i inne instytucje możesz sprawdzić tutaj.

Najlepszy Produkt Turystyczny Podkarpacia 2018
Statuetka Marszałka Województwa Podkarpackiego
Orły Turystyki 2018
Sprawdź opinię
Referencje od GRUP