WYCIECZKI DO CZECH | WYCIECZKI DO PRAGI


Witamy Was Drodzy Podróżnicy!

CZECHY – Opis. 

Praga  to stolica i największe miasto Czech. Malowniczo położone nad rzeką Wełtawą. Nazywana jest Złotą pragą, a to określenie nader  trafnie ją opisuje. W mieście panuje wspaniały klimat. Bardzo rozległa starówka , po której można spacerować wiele dni to doskonały przykład harmonijnego połączenia stylów architektonicznych od romańskiego do współczesności. Czesi dbają z niezwykłą zaciętością o swoją Pragę, ta zaś miała dużo szczęścia w czasie wojennych zawieruch obu wojen światowych.

.  Nad średniowiecznym rozległym miastem górują majestatyczne Hradczany – piękny kompleks zamkowy, dziś siedziba prezydenta  Republiki Czeskiej. Hradczany to mnóstwo wspaniałych zabytków od ogromnej katedry św Wita w której spoczywają Cyryl i Metody, ale też wspaniałe malutkie zaułki, które niemal przenoszą nas w czasie np. podczas spaceru Złotą Uliczką. Praga ma nas czym zaskoczyć i czym przywitać. Nigdzie indziej na świecie tak dobrze nie smakuje Pilsner , jak właśnie tutaj. A dla Miłośników Dobrego Wojaka Szwejka proponujemy koniecznie wizytę „u Fleku” lub „u Balouna” … dokładnie o 9:00 po wojnie!

Wycieczki do Czech | wycieczki do Pragi


Wycieczki do Czech i Pragi dla GRUP ZORGANIZOWANYCH (na zamówienie)

OFERTA W PRZYGOTOWANIU – Prosimy o kontakt mailowy:

Biuro Podróży PAWUK - Bieszczady

 

 

Czym charakteryzują się nasze wycieczki.

CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ!

Dokładamy największych starań aby wycieczki były zrealizowane perfekcyjnie! Dbamy o każdy szczegół wycieczki, aby Wasz wypoczynek był czystą przyjemnością! Badamy opinię klientów i jesteśmy dumni z praktycznie 100% opinii „dobrych” i „bardzo dobrych” o naszym biurze podróży!

WYGODA!

Kompleksowo organizujemy każdy element wycieczki. Na życzenie grupy zadbamy również o wygodny autobus, zawsze zapewniamy najlepszych przewodników.

TY WYBIERASZ!

Podajemy kilka wariantów noclegów i planów, tak abyście zawsze mieli wybór co do miejsca noclegu w Bieszczadach. Wybieramy jedynie sprawdzone i klimatyczne miejsca, w których sami chcielibyśmy wypoczywać.

NIEPOWTARZALNOŚĆ PROGRAMU!

Wszystkie powyższe programy wycieczek są naszymi autorskimi pomysłami. Dobraliśmy program wycieczek tak, aby zadowoliły najbardziej wymagające grupy. Zawsze wybieramy atrakcje i walory, które wiążą się z autentycznością regionu.

PODRÓŻE Z KULTURĄ!

Spośród wielu biur podróży, działających w regionie jesteśmy jedynym, które specjalizuje się w turystyce kulturowej. Do każdej z naszych wycieczek dodajemy jednak elementy związane z przyrodą oraz aktywnym wypoczynkiem, by program był ciekawy i zróżnicowany!

Gwarantujemy podróż WSZYSTKIMI ZMYSŁAMI!