Biuro Podróży PAWUK ul. Bieszczadzka 5, 38-540 Zagórz tel. 721 215 453 e-mail: biuro@pawuk.pl
 

Planujesz wypoczynek w Bieszczadach?

WYCIECZKI JEDNODNIOWE Z BIESZCZADÓW

Codziennie! Aż 7 propozycji wycieczek! + spływy pontonowe

Wybierz jedną z 7 propozycji wycieczek. Wycieczki z Bieszczadów odbywają się  codziennie. Zabierzemy Was na wycieczki z niemal 40 miejscowości w Bieszczadach. Zaprojektowaliśmy wycieczki  z myślą zarówno o grupkach przyjaciół, rodzinach z dziećmi na nawet seniorach. Dla każdego będzie to wyprawa naszpikowana karpacką przygodą! 

Oferta aktualna: Wiosna | Lato | Jesień

(wszystkie terminy w KALENDARZU WYCIECZEK)


Przemyśl - wycieczka jednodniowa

WAŻNE!
Zarezerwuj wcześniej – zyskaj spokój!

Wycieczki jednodniowe Biura Podróży Pawuk (wycieczki-bieszczady.pl) można zapisywać się do dnia poprzedzającego wycieczkę (godz 17:00). 

WAŻNE! Aby jednak mieć pewność wolnych miejsc zalecamy dużo wcześniejsze rezerwacje. Miejsca w autokarze kończą się jednak szybko i może zabraknąć miejsc (zdarza się tak nawet jeśli wysyłamy kilka autokarów na wycieczki).

Klienci, którzy nie zdążą zarezerwować wycieczki zapisywani są na LISTĘ REZERWOWĄ. Jeśli ktoś w wyniku zdarzeń losowych zrezygnuje z wycieczki kontaktujemy się z osobami z LISTY REZERWOWEJ zapisując ich na wycieczkę. Każdorazowo decyduje kolejność zgłoszeń. Uprzedzamy jednak, że takie sytuacje nie zdarzają się często. Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji!

Jak zarezerwować wycieczkę ?

Najłatwiej wycieczkę zarezerwujesz poprzez KALENDARZ WYCIECZEK (formularz online) prezentowany na stronie internetowej.  Możesz dokonać tego telefonicznie na naszej infolinii:

Tel kom.  721 215 453

Tel stacj. 13 30 67 888

    • PN -PT 9:00-18:00 | SB 10:00 -13:00 |  ND – nieczynne

 

Wycieczki jednodniowe z Bieszczadów!


Nasze rozwiązania dla Twojej wygody

  1. 1. Potwierdzamy e- mailowo zamówioną przez Ciebie rezerwację.
  2. 2. Na 48 godzin przez wycieczką otrzymasz automatycznego SMS z przypomnieniem o rezerwacji oraz informacji o kontakcie telefonicznym z naszej strony w dniu następnym.
  3. 3. W przeddzień wycieczki w  godzinach od 12 do 16 zatelefonujemy do Ciebie przekazując dokładną godzinę odjazdu, nazwę przystanku oraz  przypomnimy o najważniejszych rzeczach związanych z wycieczką.
  4. 4. Po rozmowie na wskazany numer telefonu otrzymasz SMS z najważniejszymi ustaleniami oraz numerem do pilota wycieczki.

 

Płatność za wycieczkę

Za wycieczkę zapłacisz dopiero u pilota na podstawie imiennie wystawionego biletu. WAŻNE – w celu wystawienia faktury na firmę lub imiennego rachunku na osobę fizyczną potrzebne jest zgłoszenie takiej chęci min NA DZIEŃ PRZED WYCIECZKĄ! Nie mamy możliwości wystawienia rachunku po wycieczce!

Zachowaj bilet otrzymasz RABAT

Bilet uprawnia do zniżki na Spływ pontonowy Zielonym Pontonem!  Zarezerwuj spływ tutaj i  pokaż bilet u obsługi.  Zniżka wynosi 5 zł/ bilet (np. jeśli bilet jest na 5 osób – zniżka wynosi 25 zł)

 

Wybierz sprawdzone Biuro Podróży! 

 

Sprawdź rzetelne opinie!

Po wycieczce prosimy klientów o ocenę na FACEBOOK, gdzie każdy podpisuje się swoim imieniem i nazwiskiem! Zbieramy tylko wiarygodne opinie.

SPRAWDŹ OPINIE O NAS


Jesteśmu dumni z najwyższej możliwej oceny, pomimo to stale zwiększamy jakość naszych usług!

Biuro Podróży PAWUK  jako jedyny organizator turystyki w Bieszczadach otrzymało statuetkę Marszałka Województwa Podkarpackiego za zasługi dla turystyki: 

 

 

NAJLEPSZY PRODUKT TURYSTYCZNY PODKARPACIA 2018!

Wydarzenia w dniu:
Trwa wczytywanie, proszę czekać…