Biuro Podróży PAWUK ul. Bieszczadzka 5, 38-540 Zagórz tel. 721 215 453 e-mail: biuro@pawuk.pl
 

Bieszczady – oferta wycieczek dla grup zorganizowanych oraz klientów indywidualnych


Witamy w Bieszczadach!

Cieszymy się, że wybraliście nasz region jako miejsce wypoczynku. Przygotowaliśmy dla Was ofertę która uatrakcyjni Wasz pobyt w Bieszczadach i zamieni go w przyjemne wspomnienia, do których wraca się często. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do grup zorganizowanych, jednak w sezonie letnim nie zabraknie ofert dla klientów indywidualnych.

Wycieczki dla grup zorganizowanych

Bieszczady zachwycają wyjątkową, dziką naturą, dlatego pobyt w tym regionie zawsze zapada na długo w pamięci. Przygotowana przez nas oferta pozwala rozsmakować się w pięknych, górskich krajobrazach i poczuć jak zwalnia czas. Warto poświęcić na to kilka dni, podczas których gwarantujemy, że nie będziecie się nudzić!

Oferujemy wycieczki dla grup zorganizowanych w kilku bardzo ciekawych wariantach. Przygotowaliśmy programy dostosowane do odmiennych oczekiwań i preferencji każdej grupy. Podczas wypraw „bliżej natury” uczestnicy mogą zwiedzić park narodowy, rezerwaty, a także odbyć trekking po najpiękniejszych miejscach w okolicy. Wybierając program „ze smakiem” uczestnicy mają okazję do skosztowania lokalnych specjałów, między innymi świeżych serów czy regionalnego piwa. Program „z przygodą” to propozycja dla grup, które lubią aktywność fizyczną i wyzwania. Podczas takiej wycieczki odbędziecie spływ pontonowy!

Wycieczki po Bieszczadach

Bieszczady – wycieczki jednodniowe

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH I NA ZAMÓWIENIE

PRZYGODA NA SANIE POLECAMY
ZBÓJNICKA PRZYGODA NA DREZYNACH NOWOŚĆ!
BIESZCZADZKI KLASYK 
• PRZEMYŚL W KLIMACIE SZWEJKA
• OSTATNI ŁEMKOWIE BIESZCZADÓW
• MIASTO SZKŁA – KRAINA ARCYDZIEŁ
• TAJEMNICE BIESZCZADZKICH JEZIOR

Bieszczady – 3 dni DLA GRUP

Bieszczady w 3 dni „KLASYCZNIE
Bieszczady w 3 dni „Z PRZYGODĄ” BEST SELLER
Bieszczady w 3 dni „ZE SMAKIEM
Bieszczady w 3 dni „BLIŻEJ NATURY

 

Bieszczady – 5 dni DLA GRUP

Bieszczady w 5 dni „KLASYCZNIE
Bieszczady w 5 dni „Z PRZYGODĄ”  BEST SELLER
Bieszczady w 5 dni „ZE SMAKIEM

 

Wycieczki zagraniczne

 

Wycieczki na UKRAINĘ

• LWÓW 1 dzień
• LWÓW 2 dni
• LWÓW i Złota podkowa 3 lub 4 dni

 

Wycieczki na SŁOWACJĘ

BARDEJOV – miasteczko jak z bajki 1 dzień
KOPALNA OPALI + Koszyce 1 dzień
SŁOWACJA – Taniec z Romami 1 dzień
Słowacki RAJ – 1 dzień
• Słowacki Raj i TATRALANDIA – 2 dni
SŁOWACJA – Skarby Spisza, UNESCO  3 dni

 

Wycieczki na WĘGRY

MISZKOLC – 1 dzień
TOKAJ i Jaskine Aggetelk – 1 Dzień
SZOSZTO FURDO – 1 Dzień
TOKAJ I EGER – Świat win – 1 dzień

 

Masz inny pomysł na wycieczkę?

Napisz, na pewno ją zorganizujemy!

 

Dlaczego Warto nas wybrać?

Najwyższa jakość i zaufanie!

Dbamy o każdy szczegół wycieczki, aby Wasz wypoczynek był czystą przyjemnością! Badamy opinię klientów i jesteśmy dumni z praktycznie 100% opinii „dobrych” i „bardzo dobrych” o naszym biurze podróży!

Piloci i przewodnicy z najwyższej półki!

Podczas wycieczek organizowanych przez Biuro Podróży PAWUK, jesteście pod opieką profesjonalistów, przewodników i pilotów, których wiedza o regionie i zaangażowanie zapewnia wspaniały wypoczynek, wiele ciekawych informacji oraz bezpieczeństwo!

Autorski program wycieczek!

Swoją pasję do podróżowania przekuliśmy na sprawdzoną i dopasowaną ofertę!. Podczas każdej wycieczki poznacie zabytki zwiedzanego regionu, najważniejsze atrakcje, posmakujecie lokalnej kuchni i poznacie jego mieszkańców. Gwarantujemy podróż WSZYSTKIMI ZMYSŁAMI!

Podróże z kulturą!

Spośród wielu biur podróży, działających w regionie jesteśmy jedynym, które specjalizuje się w turystyce kulturowej. Do każdej z naszych wycieczek dodajemy jednak elementy związane z przyrodą oraz aktywnym wypoczynkiem, by program był ciekawy i zróżnicowany!

W naszej ofercie znajdziesz również: 

Każdy z programów jest doskonały na wyjazdy firmowe, wycieczki pracownicze, dla seniorów czy porostu grupy przyjaciół. Zadbamy o to aby była to podróż WSZYSTKIMI ZMYSŁAMI, pozostawiające piękne emocje i wspomnienia!

Wycieczka –  Bieszczady ze smakiem

MAXIMUM ZWIEDZANIA I KULTURY REGIONU , także tej kulinarnej- polecany szczególnie grupom, które chcą dużo o regionie się dowiedzieć. Polecany szczególnie dla seniorów lub osób, które szczyty Bieszczadów już dobrze znają.

Wycieczka –  BIESZCZADY AKTYWNIE BESTSELLER

ta propozycja to przede wszystkim RUCH I AKTYWNOŚĆ, doskonałe dla grup, które szukają w Bieszczadach przygody i aktywnego wypoczynku, z nutką wiedzy o regionie i karpackich klimatów!

Wycieczka: Bieszczady – BLIŻEJ NATURY:

to propozycja dla spragnionych kontaktu z naturą i wypoczynku na świeżym powietrzu – w połączeniu z Bieszczadzką legendą i najważniejszymi atrakcjami Bieszczadów pozwala zakochać się w naszym małym raju! – szczególnie polecany jesienią!

Zielone szkoły w Bieszczadach

Zapraszamy wycieczki szkolne w Bieszczady. ZIELONA SZKOŁA w tym pięknym zakątku Polski to prawdziwa przygoda! Poznacie techniki surwiwalu, pokonacie największą rzekę Bieszczadów w pontonie, nauczycie się tropić i obserwować zwierzęta i zdobędziecie najwyższe szczyty Połonin! A to tylko cześć atrakcji jakie dla Was przygotowaliśmy…

Bieszczady – spływy pontonowe

Bieszczady to nie tylko góry i kraina dolin – to również wspaniałe jeziora i czyste górskie rzeki. Największa z nich jest San – spróbujcie spływów pontonowych na tej wspaniałej rzece – RELAKS DOSKONAŁY!

REKREACYJNY SPŁYW PONTONOWY

San to rzeka spokojna i jest doskonałym miejscem aby zacząć swoje pierwsze spotkanie z wodą na pontonie. Spływ jest niezwykle spokojny i relaksujący, odpowiedni dla grup szkolnych a nawet seniorów!

WYCIECZKI ZE SPŁYWAMI PONTONOWYMI

Najwspanialsze kulturowe pamiątki regionu Bieszczadów i pogórzy zachowały się w dolinach rzek. Sięgniemy do tradycji flisaków spławiających drewno i sól rzeką San i odwiedzimy atrakcje, które są blisko brzegów – Szlak Ikon – drewniane cerkiewki, ruiny zamków, bunkry z II wojny światowej.

1-dniowe wycieczki dla klientów indywidualnych

Propozycje dla wypoczywających w Bieszczadach klientów indywidualnych. Wycieczki obywają się cyklicznie i są doskonałym urozmaiceniem pobytu w Bieszczadach. Zjawiasz się w określonej miejscowości lub przyjeżdżamy po Was w przypadku większych grup i wyruszamy na wycieczkę. W ofercie: wycieczki ze spływami pontonowymi, wycieczki do Lwowa, na Słowację, na baseny termalne na Węgrzech, a także wycieczki po Bieszczadach! 

Wycieczki zagraniczne

Bieszczady mają doskonałe położenie i w zasięgu jednodniowych wycieczek mam 3 kraje. Zapraszamy zatem na wycieczki do Lwowa, na Słowację na spotkanie z wieloma kulturami, czy wygrzać się w basenach termalnych na Węgrzech i spróbować wina w piwniczkach Tokaju!

Wycieczki po Bieszczadach

Stworzyliśmy dla Was programy wycieczek, w miejscach, których zwykle się nie odwiedza, a które czekają na turystów jak zgubione w zieleni diamenty! Pod opieką przewodnika odwiedzicie najciekawsze z Bieszczadzkich atrakcji i usłyszycie wiele informacji, dzięki którym już samemu będzie można zaplanować dalsze zwiedzanie Bieszczadów.

Dla grup: polecamy szczególnie

Propozycje wycieczek kilkudniowych

Zastanawiacie się, gdzie w tym roku spędzić wakacje ze znajomymi? Może poszukujecie najlepszej lokalizacji na wyjazd firmowy? Bieszczady to doskonały wybór. Są tu idealne warunki do odpoczynku i integracji. Organizujemy wycieczki kilkudniowe, a program każdego dnia wypełniony jest po brzegi atrakcjami – przewidzieliśmy też czas na odpoczynek i czas dla siebie.


Bieszczady klasycznie3Bieszczady z przygodą Bieszczady ze Smakiem 3 dniBieszczady wycieczki - dzika przyroda

 Bieszczady z przygodą 5! Bieszczady ze Smakiem 5 dni Bieszczady natura

Skomponuj PLAN z wycieczek jednodniowych

Wycieczki jednodniowe z Bieszczadów

Podczas pobytu w Bieszczadach boisz się nudy? Możesz skorzystać z naszej oferty, wycieczki jednodniowe to starannie przygotowane programy wypraw, podczas których możecie poznać najciekawsze atrakcje regionu, jak i te do których trudno samemu zawędrować. Zabieramy klientów z ponad 40 miejscowości w Bieszczadach wg precyzyjnych rozkładów jazdy.

Rezerwacji możesz dokonać telefonicznie – Naszych 7 wycieczek jednodniowych w pakiecie „Przygoda w Bieszczadach” zwyciężyło w konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny Podkarpacia 2018. Zarezerwujesz je w łatwy sposób podczas jednej rozmowy telefonicznej lub on-line.

Wycieczki jednodniowe z Bieszczadów na wakacjach i w długie weekendy. 

Podróże z PRZYGODĄ z rodziną i przyjaciółmi:

     

Propozycje wycieczek: ZIMA

  

Wszystkie propozycje


DREZYNAMI ZE ZBÓJAMI
DREZYNAMI ZE ZBÓJAMI
Bieszczady, Pogórza, Polecane
1 dzień
Bieszczady w 5 dni | Pakiet Aktywny
Bieszczady w 5 dni | Pakiet Aktywny
Bieszczady, Polecane
5 dni
Bieszczady w 3 dni  |  PAKIET AKTYWNY
Bieszczady w 3 dni | PAKIET AKTYWNY
Bieszczady, Pogórza, Polecane
3 dni
Bardejów – bajkowe miasteczko.
Bardejów – bajkowe miasteczko.
Polecane, Słowacja
1 dzień
Imprezy firmowe w Bieszczadach
Imprezy firmowe w Bieszczadach
Bieszczady, Polecane
PRZEMYŚL w klimacie SZWEJKA!
PRZEMYŚL w klimacie SZWEJKA!
Pogórza, Pogórze Przemyskie, Polecane
Birdwatching dla początkujących
Birdwatching dla początkujących
Bieszczady, Pogórza
1 dzień
Turniej Rycerski – Zabawa w Rycerzy!
Turniej Rycerski – Zabawa w Rycerzy!
Bieszczady, Pogórza
1 dzień
Gra terenowa
Gra terenowa
Bieszczady, Pogórza
1 dzień
Krosno – Miasto Szkła
Krosno – Miasto Szkła
Pogórza
1 dzień