Biuro Podróży PAWUK ul. Bieszczadzka 5, 38-540 Zagórz tel. 721 215 453 e-mail: biuro@pawuk.pl
 

WYCIECZKI DO LWOWA I UKRAINĘ


Witamy Was Drodzy Podróżnicy!

Ukraina – dla Polaków była zawsze czymś pociągającym i tajemniczym, owianym legendami i klimatem nostalgii. To ziemia, która ich intryguje, inspiruje, zachwyca, ale też napawa lękiem. Czym jest naprawdę Ukraina, nie tylko ta z kart powieści, z wierszy, piosenek, podręczników do historii czy wreszcie wspomnień rodziny lub znajomych?Ukraina – to kraj z duszą, a właściwie z wieloma duszami. Polacy dostrzegają zazwyczaj tylko jedną z nich, tą lwowską, zachodnią, z jednej strony proeuropejską, z drugiej bardzo konserwatywną. Ale ukraińska dusza to znacznie bardziej złożony i wieloznaczny idiom. Jakże inny od lwowskiej Galicji jest Wołyń czy – a może nawet

 zwłaszcza – Zakarpacie, choć to ziemie leżące również na zachodzie kraju.  Cóż dopiero mówić Podolu, Kijowszczyźnie, Zaporożu, Hetmańszczyźnie, Chersońszczyźnie, Słobożańszczyźnie, Tawrii, Donbasie, Krymie, Budżaku czy o szczególnym zjawisku kultury miejskiej jakim była i jest Odessa. Wiele z tych nazw brzmi egzotycznie i tajemniczo pobudzając podsyconą przez literaturę wyobraźnię. Warto poznać ten kraj choćby częściowo, aby skonfrontować to co zobaczymy z własnymi wyobrażeniami. Zaręczamy, że to co ujrzycie, przerośnie oczekiwania pozostawiając wrażenie niedosytu i pragnienie dalszego odkrywania tej bliskiej nam a zarazem jakże odległej krainy

Wycieczki na Ukrainę


Wycieczki na Ukrainę dla GRUP ZORGANIZOWANYCH (na zamówienie)

 

Wycieczka do Lwowa BIESZCZADY - jednodniowa  Wycieczka do Lwowa 2 dnilwów vip

Wycieczka na Ukrainę - ZakarpacieWycieczka na Ukrainę - BojkowszczyznaWycieczka na Ukrainę - Bojkowszczyzna

GÓRY I WYPRAWY OFFROAD


czarnohora i gorgany

Biuro Podróży PAWUK - Bieszczady

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ WYCIECZEK NA UKRAINĘ:

LWÓW W WAKACJE z Bieszczadów 2 RAZY W TYGODNIU! 

 

lwów jhkjhkliknij tutaj aby sprawdzić wycieczki jednodniowe z Bieszczadów do Lwowa. 

 

 

Czym charakteryzują się nasze wycieczki.

CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ!

Dokładamy największych starań aby wycieczki były zrealizowane perfekcyjnie! Dbamy o każdy szczegół wycieczki, aby Wasz wypoczynek był czystą przyjemnością! Badamy opinię klientów i jesteśmy dumni z praktycznie 100% opinii „dobrych” i „bardzo dobrych” o naszym biurze podróży!

WYGODA!

Kompleksowo organizujemy każdy element wycieczki. Na życzenie grupy zadbamy również o wygodny autobus, zawsze zapewniamy najlepszych przewodników.

TY WYBIERASZ!

Podajemy kilka wariantów noclegów i planów, tak abyście zawsze mieli wybór co do miejsca noclegu w Bieszczadach. Wybieramy jedynie sprawdzone i klimatyczne miejsca, w których sami chcielibyśmy wypoczywać.

NIEPOWTARZALNOŚĆ PROGRAMU!

Wszystkie powyższe programy wycieczek są naszymi autorskimi pomysłami. Dobraliśmy program wycieczek tak, aby zadowoliły najbardziej wymagające grupy. Zawsze wybieramy atrakcje i walory, które wiążą się z autentycznością regionu.

PODRÓŻE Z KULTURĄ!

Spośród wielu biur podróży, działających w regionie jesteśmy jedynym, które specjalizuje się w turystyce kulturowej. Do każdej z naszych wycieczek dodajemy jednak elementy związane z przyrodą oraz aktywnym wypoczynkiem, by program był ciekawy i zróżnicowany!

Gwarantujemy podróż WSZYSTKIMI ZMYSŁAMI!