Położenie Bieszczadów w południowo – wschodnim zakątku Polski zapewnia szereg możliwości wypoczynku m.in. na górskim szlaku czy nad brzegiem jeziora, ale również poza granicami naszego kraju. Wszystkich tych, którzy schodzili już bieszczadzkie szlaki, czy nabrali opalenizny wypoczywając nad Zalewem Solińskim zapraszamy na wycieczki jednodniowe na Węgry czy do Lwowa.

Wycieczki na Węgry

Wycieczki jednodniowe na Węgry – baseny termalne w jaskiniach (Miszkolc Topolca)

Wycieczki jednodniowe na baseny termalne w Miszkolcu, podczas których będzie można również zakosztować wyśmienitego węgierskiego wina w miesiącach wakacyjnych odbywają się dwa razy w tygodniu. Wszystkich chętnych wypoczywających w Bieszczadach zapraszamy na wycieczki węgierskim szlakiem w każdą środę i sobotę. 

 

Lwów - wycieczka na oferty wielodniowe

Wycieczki jednodniowe do Lwowa – stolicy Galicji

Wszystkich miłośników podróży, którzy chcieliby poznać najważniejsze zabytki i urokliwe uliczki stolicy Galicji – pięknego zwłaszcza latem Lwowa – zapraszamy na jednodniowe wycieczki prowadzone przez lokalnych przewodników. W lipcu i sierpniu wycieczki z wielu bieszczadzkich miejscowości organizowane są 3 razy w tygodniu: w każdy wtorek, czwartek i sobotę.ZŁÓŻ REZERWACJE


1. PRZEZ INTERNET

System rezerwacji elektronicznych działa 24/7.

2. TELEFONICZNIE

  +48 721 215 453
+48 697 075 795

Przyjmujemy rezerwacje w godz:

PN-PT 8:00 -18:00 | SB 9:00-15:00

3.W PUNKCIE SPRZEDAŻY

ul.Wolności 25, Zagórz 38-540

oraz w najlepszych Obiektach Noclegowych w Bieszczadach