Wypoczynek w Bieszczadach i gorące termy w Miszkolcu

Wypoczywając w Bieszczadach, warto zdecydować się na to, by na jeden dzień wyjechać trochę dalej. Doskonałą okazją jest oferowana przez nas podróż na Węgry z Bieszczadów. W trakcie wycieczki, jej uczestnicy mogą zwiedzić słynne gorące termy w Miszkolcu, położonym około 85 km od granicy ze Słowacją. Jest to bardzo piękne, niesamowite miejsce, które każdego roku przyciąga do siebie tysiące turystów.

Co jest takiego wyjątkowego w termach w Miszkolcu?

Cały kompleks został wbudowany w naturalne, górskie zbocze, a baseny znajdują się w naturalnych jaskiniach. Odwiedzając je, możemy cieszyć się czasem spędzanym w prawdziwie wyjątkowych okolicznościach.

Uczestnicy wycieczki będą mieli okazję zwiedzić termy, skorzystać z kąpieli w basenie, a następnie udać się do piwniczki w Tokaju, gdzie można spróbować klasycznej, węgierskiej potrawy oraz skosztować lokalnego wina.

Szczególną uwagę należy zwrócić na fakt, że termy w Miszkolcu to nie tylko ciepłe baseny i pyszne lokalne wino, ale także unikatowa w skali świata atrakcja. To wyjątkowe miejsce, które stanowi doskonałe miejsce do wypoczynku i relaksu. Wszyscy, którzy szukają niezapomnianych wrażeń podczas pobytu w Bieszczadach, powinni zdecydować się na wyjazd na Węgry i zwiedzenie tego niesamowitego miejsca.

Nasza oferta

Wycieczki na Węgry są proponowane przez nas jako dodatkowa atrakcja podczas spędzania urlopu w Bieszczadach. Podróż trwa jeden dzień i stanowi ogromną dawkę wrażeń dla wszystkich uczestników.

biórka odbywa się we wczesnych godzinach porannych. Podczas podróży, pilot wycieczki opowiada o mijanych miejscowościach, przybliżając historię mijanych miejsc oraz liczne ciekawostki geograficzne. Dzięki temu nawet podczas wielogodzinnej jazdy, uczestnicy wycieczki nie mogą narzekać na nudę.

Na miejscu na uczestników czekają liczne atrakcje, takie jak zwiedzanie term czy kąpiele w tamtejszych basenach. W cenie wycieczki wliczony jest także tradycyjny, węgierski posiłek oraz degustacja tokajskiego wina. Istnieje również możliwość zakupu bezpośrednio u producenta kilku rodzajów degustowanych wcześniej win.

Jeśli szukasz fantastycznej przygody podczas urlopu, wyjazd na Węgry z Bieszczadów będzie dla Ciebie cudownym przeżyciem. Termy w Miszkolcu z pewnością Cię zachwycą, pięknymi widokami, basenami, pysznym jedzeniem i winem.