Dlaczego warto wybrać wycieczkę na Węgry z Bieszczadów?

Wyjazd na urlop w Bieszczady to wspaniała przygoda oraz wypoczynek na najwyższym poziomie. Czy można uczynić swój urlop jeszcze lepszym? Oczywiście! Wystarczy wzbogacić wyjazd o jednodniową wycieczkę na Węgry. W ten sposób możesz wprowadzić do swojego wyjazdu zupełnie nową dozę wrażeń oraz atmosferę egzotyki, a wszystko to w bardzo atrakcyjnej cenie. Czekają na Ciebie tamtejsze luksusowe baseny, termy oraz pyszne, lokalne jedzenie i wino.

Węgry - pobliski kraj pełen tajemnic

Wybierając się tam, może zapoznać się z kulturą tego pięknego kraju i cieszyć się cudownym, słonecznym klimatem. Jednodniowa wycieczka, pozwala odmienić otoczenie i zapewnić sobie całą masę nowych, egzotycznych wrażeń. Można wybrać się na termy oraz baseny, a później przejechać do piwniczki w regionie Tokaju, by skosztować pysznego jedzenia oraz słynnego tokajskiego wina.

Podróż na Węgry z Bieszczadów

Nasze wycieczki rozpoczynają się we wczesnych godzinach porannych. Pierwszym krokiem jest zebranie uczestników oraz wyjazd o ustalonej porze.

Niektórzy nie lubią przejazdów autokarowych. Jednak u nas nie można uznać tego czasu za stracony. Uczestnicy podróży w czasie jazdy przebywają pod opieką przewodnika, który opowiada na temat okolicznej historii i geografii, wskazując różne ciekawe miejsca. Dzięki temu, już zanim dotrzemy do celu, uczestnicy wycieczki dowiadują się wielu ciekawych rzeczy.

Atrakcje na miejscu – baseny, termy, lokalne jedzenie oraz wino

Podróż z Bieszczadów na Węgry obfituje w wiele atrakcji. Turyści mają okazję udać się na baseny w skalnych grotach i zobaczyć termy. Następnie przejechać do piwniczki zlokalizowanej w regionie Tokaju i skorzystać z degustacji wina oraz spróbować tradycyjnego dania, uwielbianego niegdyś przez węgierską szlachtę. Wszystko umila ciepły i słoneczny klimat Węgier. Powrót odbywa się w godzinach nocnych. Na miejscu jesteśmy planowo około godziny 23.

Taka jednodniowa podróż pozwala jeszcze bardziej oderwać się od codzienności i przez chwilę zanurzyć w odmiennym świecie. Właśnie dlatego, jeśli planujesz urlop w Bieszczadach, doskonałym sposobem będzie przeznaczenie jednego dnia na wyjazd na Węgry, by cieszyć się tam lokalną kuchnią, degustować wino i cieszyć pięknem tego kraju.