Spływy pontonowe Sanem jako atrakcja dla rodzin z dziećmi czy znajomych na świeżym powietrzu w dobie COVID-19

Wybierasz się wkrótce w Bieszczady i planujesz pokazać rodzinie, jak wspaniale można spędzić czas nie tylko na górskim szklaku, lecz również na wodzie? Doskonałą atrakcją zarówno dla dzieci, jak i dorosłych będą oferowane przez nas spływy pontonowe Sanem, które w dobie pandemii COVID-19 wyrastają na jedną z najpopularniejszych, a jednocześnie najbezpieczniejszych rozrywek. Tego rodzaju wypady organizujemy już od blisko 10 lat, więc na pewno będziecie zadowoleni z naszych usług!

Emocjonująca przygoda na Sanie dla rodzin z dziećmi oraz grup znajomych

Choć urlop w górach kojarzy się większości osób z długimi trasami pieszymi wśród pięknych okoliczności przyrody, to okazuje się, że i tutejsze wody mają sporo do zaoferowania. Spływy pontonowe Sanem z pewnością będą idealnym urozmaiceniem każdego pobytu w Bieszczadach, zwłaszcza jeżeli nogi zdążyły nam się już troszeczkę zmęczyć 🙂

Jest to jednocześnie odpoczynek dla dosłownie każdego: osób szukających fantastycznego relaksu pośród delikatnego szumu fal rozbijających się o naszą nieustraszoną jednostkę pływającą, miłośników aktywności uwielbiających satysfakcjonujący wysiłek, a także dla nawet najmłodszych dzieci i dorosłych w każdym wieku, w tym również szanownych seniorów – nasz sprzęt jest bowiem praktycznie niewywracalny.

Spływy pontonowe Sanem – idealna forma wypoczynku na świeżym powietrzu w dobie pandemii!

Podczas, gdy w przypadku wielu aktywności turystycznych mamy do czynienia z wieloma uciążliwymi ograniczeniami podyktowanymi profilaktyką przeciw zakażeniom koronawirusem, wypoczynek na wodzie jest zdecydowanie bardziej bezpieczny. Już od dawna trzymamy się zasady jedna rezerwacja, jeden ponton mieszczący od 5 do 7 osób, więc korzystając z naszej oferty nie będziecie w najmniejszym stopniu narażeni na kontakt z osobami trzecimi. Dzięki temu można beztrosko oddać się relaksowi podczas spływów, zapatrzeć na otwarte przestrzenie i choć przez chwilę zapomnieć o restrykcjach widocznych w tak wielu przecież obszarach naszego życia.

Chcesz wiedzieć więcej o spływach pontonowych Sanem? A może podjęliście już decyzję z rodziną lub ze znajomymi i chcecie dokonać rezerwacji z odpowiednim wyprzedzeniem? Jeżeli tak, to serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Wycieczki krajowe - wakacje 2021

Wycieczka z najbardziej rozbudowanym programem po Bieszczadach

Wycieczka, podczas której ożywiamy legendy o zbójnikach

Odwiedzimy uznawane przez wielu najpiękniejsze miasto Podkarpacia

Przepłyniemy się wygodnymi i bezpiecznymi pontonami i rozpalimy ognisko nad brzegiem

Odwiedzimy skansen naftowy w Bóbrce jak i największą w Europie pijalnię czekolady mistrza cukiernictwa M. Pelczara

Codziennie spływy pontonowe – wypoczynek na świeżym powietrzu w otoczeniu przyrody