Atrakcje zimowe
w Bieszczadach

Atrakcje zimowe w Bieszczadach

Co robić w Bieszczadach w okresie świętaczno-sylwestrom i na feriach zimowych?

Kulig bieszczady od 119 zł za osobę Kulig ZBÓJNICKI Czytaj dalej Rezerwuj
30 zł za komplet rakiet Wypożyczalnia rakiet Czytaj dalej Zarezerwuj
Psie zaprzęgi w bieszczadach 2300 zł / grupa Psie zaprzęgi Czytaj dalej Zarezerwuj

Jak uatrakcyjnić pobyt zimą w Bieszczadach?

Zima to nie jest zwykle pora którą wybieramy do zwiedzania regionu. No chyba że są to regiony górskie, gdzie co krok mamy atrakcje związane z wyciągami i narciarstwem. Jednak kiedy ściągniemy już narty czasem potrzebna jest odmiana, coś czym w ciekawy i angażujący sposób możemy wypełnić dzień. Na pierwszy rzut oka Bieszczady zimą wyglądają na ospałe – ale nie śpią. Mamy dla Was przygotowanych kilka atrakcji Zimowych , którymi możecie wypełnić niemal cały tydzień , robiąc każdego dnia coś innego.

Zima w BIESZCZADACH?

Nasz region zimą

Bieszczady zimą zmieniają swoje oblicze. Kiedy śnieg przykryje nam drogi i zasypie ścieżki trzeba się na zdobywanie regionu z pewnością przygotować. Ale wytrwali zdobywcy zostają sowicie nagrodzeni!

Narty w Bieszczadach

Bieszczady Zimą to wspaniałe wyciągi narciarskie. Dobrze przygotowane stoki, zaśnieżane, ratrakowane i oświetlone. Ustrzyki Dolne, Weremień, Puławy, Bystre k. Baligodu, Karlików , to tylko niektóre z wyciągów czekające na narciarzy.

Atrakcje zimowe w Bieszczadach

Dużo ciekawych zajęć znajdziemy także ściągając narty. Bieszczady to nie tylko górskie wędrówki, ale również przejażdżki kuligami, leśne wyprawy, psie zaprzęgi i wiele innych.

Atrybuty położenia Bieszczadów – Bliskość Ciepła

Zimą szukamy różnych sposobów na ogrzanie się. Od wspaniałych trunków do zagrzania sie przy kominku lub ognisku podczas kuligu. Ale Bieszczady to także doskonałe miejsce na wyprawę sąsiednich krajów na baseny termalne. Ciepłe źródła biją z ziemi na Słowacji i Węgrzech, do których z Bieszczadów o krok.

WYCIECZKA -ZIMOWY LWÓW

Przedstawimy Wam LWÓW nieco inaczej niż latem. To miasto, które żyje do dzisiaj w sentymentalnych wspomnieniach naszych babć i dziadków.Jest silnie związane z Polską kulturą, której pozostałości odnajdziemy pośród starych wąskich uliczek. Dziś to miasto które łaszy ze sobą przepych wschodu i elegancję zachodu. Świątynie prawosławne, greckokatolickie, łacińskie, ormiańskie do dziś goszczą swoich wyznawców. Postaramy się poznać także smaki i osobliwości które serwuje nam Lwów. Zimą miasto wygląda baśniowo, więc zwiedzimy je w sposób bajkowy!

RAKIETY ŚNIEŻNE

Wypożyczalnia rakiet śnieżnych w Bieszczadach 

Bieszczady zimą są równie atrakcyjne jak latem, wiosną czy jesienią. Zdecydowanie zmienia się trudność eksplorowania tego malowniczego zakątka Polski. Wielu turystów zniechęconych trudnością przedzierania się przez głęboki śnieg, traci możliwość zobaczenia zapierających dech w piersiach zimowych widoków. Śnieg zmienia oblicze gór, jednak pokonywanie głębokich zasp to nie lada wyzwanie nawet dla wytrawnych wędrowców.Dlatego wychodzimy naprzeciw Waszym potrzebom, proponując RAKIETY ŚNIEŻNE, które gwarantują wspaniałe przeżycia w zaśnieżonych Bieszczadach. Jest to sprzęt dla każdego! Łatwość obsługi i jakość sprzętu sprawią, że wędrówki na rakietach śnieżnych zapewnią moc wrażeń zarówno rodzinie podczas wycieczki z dziećmi jak i wytrawnemu piechurowi pokonującemu ambitne dystanse.

PRZEZ INTERNET

TELEFONICZNIE

13 30 67 888
721 215 453
Pon-Sb 9:00-18:00

W PUNKCIE SPRZEDAŻY

  1. Siedziba Biura Podróży PAWUK Zagórz ul. Bieszczadzka 5
  2. W Uhercach Mineralnych przy Drezynach Rowerowych (Zielona Chatka)
  3. W Recepcjach wybranych obiektów noclegowych w Bieszczadach