Kiedy:
Codziennie! Lipiec - Sierpień
Skarby Bieszczadów
GRA Terenowa | Rodzinnie

Skarby Bieszczadów

Rodzinna Gra terenowa w wysieldonej miejscowości

Doskonały sposób na poznanie Bieszczadów połączony z zabawą i rywalizacją?  W rodzinnym gronie z dala od cywilizacji zamienicie się w poszukiwaczy SKARBÓW.  Każdy z Was wykorzysta swoje talenty, wyposażani GPS, Wykrywacze metalu, tajemniczą mapę i strzępki informacji rozszyfrujecie tajemnice schowania Bieszczadzkiego Skarbu! 

Przygotowaliśmy naprawdę niełatwe zadanie, dla tych, którzy podejmą się rywalizacji. Kluczem do sukcesu będzie spryt i zaradność, by nie dać się przechytrzyć ani przeciwnikom ani zadaniom.  1 rodzina – jedna drużyna !

Trasy poszczególnych drużyn prawie nie będą się przecinać ,  ponieważ każdy z Was będzie rozgrywał inne scenariusze zabawy , jedni z Was  wciela się z rolę strażnika granicznego,  inni w rolę zbójnickiej braci inni będą leśnikami itp.

 • Przyjazd do  na umówione miejsce na start Gry ( Dojazd własnym samochodem ) – Gry odbywają się w dwóch miejscowościach (Zwierzyń i Tyskowa). Trasę dojazdu oraz możliwości zaparkowania wysyłamy SMSem z nawigacją.
 • Krótka prezentacja zasad gry i szkolenie ze sprzętu, którego będziecie używać (między innymi GPS, wykrywacz metalu , busola, radio itp.)
 • START Gry ! Do Waszej dyspozycji jest niezbędny sprzęt: odbiorniki GPS, wykrywacz metalu, MP3 oraz busola, po drodze zdobędziesz także wiele innych artefaktów. Każdy z nich będzie niezbędny do poskładania w całość wszystkich wskazówek i rozwiązania głównej zagadki. W grze liczy się inteligencja, spostrzegawczość, wiedza, szybkość i pomysłowość. Najwyższe podium jest dla najlepszej drużyny.
 • Podczas gry czeka Was:
  • – około 30 zagadek (logicznych- mechanicznych – matematycznych, głosowych, itp )
  • – niesamowita rodzinną przygodę, każdy się wykaże
  • – otwarte przestrzenie i przygoda na świeżym powietrzu
  • – obcowanie z naturą
  • – odkryjecie prawdziwego ducha Bieszczadów
  • – niesamowita lekcja historii
  • – odnajdziecie ciekawą pamiątkę
  • -bezpieczne środowisko z dala od tłumów
  • opiekę naszego instruktora poprzez radio (instruktor będzie w niedalekiej odległości od Was, ale pokonujecie grę sami)
 • Na koniec ognisko z ogłoszeniem wyników.  OPCJA DODATKOWA:  Można zamówić ognisko z kiełbaskami /napojami i chlebem (indywidualne pakiety dla rodzin)  
 • Wpisujemy Wasze czasy do listy rankingowej, możecie śledzić Waszych konkurentów 🙂 

Cena

Bilet normalny 89 zł
Bilet Ulgowy 79zł

Max 5 rodzin jednorazowo na grze

Płatność w gotówce u instruktora
Opcja Dodatkowa: Ognisko z kiełbaskami.
Koszt 15 zł / osoba.

Co jest w cenie?

 • realizacja gry terenowej
 • wypożyczenie sprzętu potrzebnego  do przejścia gry
 • Ubezpieczenie
 • Pamiątkowa nagroda
 • Opieka instruktora podczas gry

UWAGA: chęc otrzymania FAKTURY za wycieczkę należy zgłosić najpóźniej dzień przed wycieczką! Nie wystawiamy faktur za wycieczki, które już się odbyły.Ubezpiec

Środki bezpieczeństwa

Szanowni Państwo – jako priorytet wiemy 

Galeria

Wycieczki DO LWOWA – Baciarski Lwów

Jak zarezerwować ?

PRZEZ INTERNET

Kalendarz wycieczek i system rezerwacji elektronicznych działa 24/7

TELEFONICZNIE

13 30 67 888
721 215 453
Pon-Sb 9:00-18:00

W PUNKCIE SPRZEDAŻY

 1. W Uhercach mineralanych przy drezynach rowerowych
 2. Zagórz ul. Bieszczadzka 5
 3. W recepcjach wybranych obiektków noclegowych w Bieszczadach

Co dalej ?

1. Zamówienie

Telefoniczne, przez system rezerwacji lub w najlepszych obiektach noclegowych w Bieszczadach podając jedynie Imię i Nazwisko, datę urodzenia każdego z uczestników oraz przynajmniej jeden numer kontaktowy.

2.Potwierdzenie

Na dzień przed planowaną wycieczką (pomiędzy godziną 10:00 a 18:00) potwierdzamy telefonicznie realizację GRY TERENOWEJ podając dokładną godzinę odjazdu autobusu. Po rozmowie wysyłamy SMS-a potwierdzającego ustalenia – zawierający także numer kontaktowy do instruktora gry i ważne informacje praktyczne.

3.Płatność na MIEJSCU

Dla Waszej maksymalnej wygody zapłata za Grę Terenową  odbywa się u pilota. Bardzo prosimy o przygotowanie wyliczonej kwoty lub płatność bezgotówkową na miejscu!  Uprzejmie prosimy klientów o punktualne przybycie na miejsce zbiórki!

Ważne informacje praktyczne

Długość trast

Do przekroczenia granicy Unii Europejskiej potrzebny jest paszport. Paszport jest jedynym dokumentem, który uprawnia do przekroczenia granicy zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Prosimy sprawdzić także ważność PASZPORTU!

Opłata

Obowiązującą walutą na Ukrainie jest Hrywna UAH: Po najlepszym kursie wymienimy ją już we Lwowie, więc wystarczy posiadać PLN.

CZAS TRWANIA WYCIECZKI

Jest to długa wycieczka! Trwa około 15-16 godzin. Warto zatem pomyśleć o prowiancie na drogę, a przed wieczornym chłodem warto zabezpieczyć się zabierając ciepłą odzież i buty!

UBEZPIECZENIE

Ubezpieczamy wszystkich klientów ( NNW i Koszty Leczenia wraz z Assistance i BP – Bagaż podróżny).

Co zabrać ze sobą na wycieczkę?

 1. Wygodne buty, najlepiej powyżej kostki*
 2. Odzież dostosowaną do warunków
 3. Okrycie przeciwdeszczowe/przeciwwietrzne **
 4. Wodę mineralną (min 1,5 l)*
 5. Coś „na ząb” (kanapki, batoniki, owoce itp.)*
 6. Warto zabrać plecak do wędrówek
 7. Mile widziane aparaty fotograficzne 🙂 
 8. Smartphone – potrzebny do gry.

Inne informacje

W przypadku braku możliwości realizacji gry przekazane dane osobowe zostają automatycznie usuwane z bazy.

UWAGA: GRA terenowa odbywa się pod warunkiem zebrania minimum 4 drużyn w danym terminie.
Od 1.07.2019 -do 31.08.2019 Gry Terenowe realizowane są codziennie.

Dla grup zorganizowanych Grę terenową możemy wzbogacić m.in. o:

 • Rozbudowane ognisko i katering
 • Napad zbójnicki
 • Przejażdżkę wozami 

WYCIECZKA: LWÓW Stolica Galicji, wchodzi w skład pakietu wycieczek „PRZYGODA W BIESZCZADACH”, który został uznany za:

NAJLEPSZY PRODUKT TURYSTYCZNY PODKARPACIA 2018!
Sprawdź także inne wycieczki Pakietu PRZYGODA w Bieszczadach. Składa się on z 7 wycieczek, z których możesz skomponować swój wymarzony pobyt w Bieszczadach. Wycieczki odbywają się określone dni w okresie czerwiec – wrzesień (oraz w wybranych terminach maja, października oraz listopada). Sprawdź wycieczki w KALENDARZU WYCIECZEK.

Dlaczego warto pojechać z BP PAWUK ?

Gwarancja udanej wycieczki

Przewodnicy

Nasi przewodnicy to prawdziwi pasjonaci , którzy regularnie przechodzą kursy i szkolenia! Uśmiechnięci, pomocni i rozśpiewani z ogromną wiedzą! Z spokojem powierzamy im realizację planu oraz dbanie o Wasze bezpieczeństwo!

OBIAD

Zamawiamy obiady w BARDZO DOBRYCH restauracjach w obrębie LWOWSKIEGO RYNKU. Do wyboru zawsze z dwóch propozycji menu! Dwudaniowy obiad z deserem: kuchni ukraińskiej oraz klasycznej. Obiad jest opcją dodatkową: można go zamówić u pilota w cenie 25 zł/osoba.

Przewodnik LWOWSKI

Oprowadzi nas po Lwowie polskojęzyczny przewodnik, używając pięknego kresowego dialektu. Słychać charakterystyczne lwowskie zaciąganie! Dowiemy się wielu ciekawostek, anegdot! Poznamy polskie akcenty historii Lwowa.

KOMFORTOWY TRANSPORT

Zamawiamy możliwie najlepsze autokary i busy dostępne w Bieszczadach. Kierowcy doskonale znają trasy, jeżdżą płynnie i bezpiecznie! Nasi przewodnicy podczas wsiadania na przystanku wskażą Państwa miejsce w autokarze. Transport zawsze jest dostosowany do ilości uczestników. Nasze autokary rozpoznacie po zielonych tablicach z logo naszej firmy oraz tabliczki z nazwą wycieczki!

SYSTEM Tour-Guide

Doskonałej narracji lwowskich przewodników miejskich, usłyszycie lepiej dzięki systemowi TOUR-GUIDE. Są to specjalne słuchawki, dzięki którym będziemy słyszeć lepiej w gwarnych uliczkach rynku.