Bumper Ball
Atrakcje w Bieszczadach

BUMPER BALL w Bieszczadach

czym jest BUMPER BALL?

Zupełnie nowy sposób na oryginalne zabawy i integrację, a nawet przyjęcia, akcje reklamowe czy eventy.

BUMPER BALL zwany inaczej Body Zorbem to bardzo atrakcyjna propozycja aktywnego wypoczynku. Bumper Ball to rodzaj małej kuli zorbingowej. Są one jednak dużo mniejsze w porównaniu do klasycznych kul zorbingowych. Kule Bumper Ball zakładamy na siebie niczym plecak i wystają nam z nich jedynie nogi. Możemy sami się poruszać bezpieczni jak w bańce mydlanej, zwalając przeciwników z nóg!

Sami wyobraźcie sobie jakie daje to możliwości zabawy! Dzięki specjalnej konstrukcji kul, która pozwala na samodzielne poruszanie się, swobodne oddychanie, turlanie, odbijanie od przeciwników. Jednym zdaniem wszystko, na co podpowie ułańska fantazja! ZABAWA NIE Z TEJ ZIEMI przeznaczona zarówno dla młodzieży i dorosłych.

6 pomysłów na grę

Bodaj najbardziej znana i najpopularniejsza gra z wykorzystaniem BB jest piłka nożna. Zasady gry jak przy klasycznej odmianie, nadal wygrywa drużyna, która strzeli do bramki przeciwnika jak najwięcej goli. Jednak już podczas gry szybko staje się jasne, co tak naprawdę przynosi największą radość i frajdę.

Wyznaczamy pole gry, dobieramy drużyny lub pojedynczych zawodników, ustalamy reguły gry – czy ma być to walka każdy z każdym czy ma być zwycięzca, czy robimy starą dobrą demolkę, aż zostanie jeden! Otoczeni kulami z odciągami czujemy się jak w bańce mydlanej, bezpieczni jak w kokonie i nie omieszkamy tego wykorzystać! Naszym zadaniem będzie spowodować upadek przeciwnika samemu pozostając na nogach! Seria szybkich rozgrywek wyłoni zwycięzcę! „LAST BALL STANDING”

Wyznaczamy dwie, lub więcej z pośród których jedna jest „kręglami” a druga kulą do kręgli.

Drużyna kręgli musi utrzymać wyznaczone pozycje stojąc w szeregu, podczas gdy zawodnicy „kuli” rozpędzają się i próbują strącić jak najwięcej kręgli. Strącony kręgiel to taki, który nie utrzyma się na nogach lub wypadnie poza wyznaczony obszar. Każdy strącony kręgiel to punkt dla drużyny przeciwnej. Przeciwnicy uderzają kręgle pojedynczo, po każdej turze kręgle ustawiają się na nowo, mogą jednak zmienić swoje ustawienie. Po turze następuje zmiana – wygrywa drużyna z największa liczbą punktów za strącone kręgle.

Wyznaczamy dwie lub 3 osoby na „Strażników”, reszta zostaje „przemytnikami”.

Przemytnicy mają za zadanie przemycać worki z jednej strony boiska lub wyznaczonego placu na drugą stronę, a strażnicy mają za zadanie ich powstrzymać, poprzez zestrzelenie kulą – czyli w tym wypadku całym sobą 😉

Strażnicy mogą potykać się i spadać dowolną liczbę razy, jednak gdy strażnik powali przemytnika – ten wypada z gry. Strażnicy muszą zlikwidować przemytników zanim ci zdążą przenieść cały ładunek. Wygrywa jedna z drużyn.

Reguły zabawy podobne do  capture the flag. Dwie drużyny mają za zadanie ochronić swój pakunek utrzymując go w wyznaczonym polu i jednocześnie spróbować odebrać pakunek przeciwnikowi z jego pola. Pakunki można przenosić tylko trzymając go w nogach – nie można nim kopać lub rzucać. Wygrywa ta drużyna, która pod koniec czasu gry będzie miała większą ilość pakunków. Taka sama ilość oznacza remis.

W tym scenariuszu chodzi przede wszystkim o to, by wyłonić prawdziwego mistrza rollowania. Z niewielkim rozbiegiem zawodnik musi nabrać prędkości i podwijając nogi kręcić się aż do zatrzymania, technika dowolna, lub wcześniej ustalona przez grupę. Liczy się odległość! Nawet krótki postój traktowany jest jako miejsce zatrzymania się.

 

Przykładowe scenariusze gier

Bumper Ball - informacje praktyczne

Dla zielonych szkół, idealna na kolonie i obozy!

Pole do gry – informacje

 1. Powinno mieć wystarczającą powierzchnię, aby móc rozgrywać mecz lub inne scenariusze gier. Najlepsza jest powierzchnia trawiasta. 
 2. Powinno być płaskie, równe – bez nierówności terenów, w bezpiecznej odległości od dużych stoków, stromizn i rowów.
 3. Musi być pozbawione elementów, które mogłyby  być niebezpieczne dla użytkowników lub uszkodzić sprzęt – w przypadku stwierdzenia występowania takich elementów podejmie się próbę ich zabezpieczenia, jednak w przypadku, gdy będzie to niemożliwe zastrzegamy sobie prawo do odmowy organizacji zabawy lub udostępnienia sprzętu.

Inne informacje

W przypadku długoterminowego leasingu i regularnych wypożyczeniach ogromne zniżki.

Program cały dzień jest zazwyczaj realizowany od 10:00 do 18:00; ale może on ulec wydłużeniu maksymalnie do 10 h bez dodatkowych kosztów.

Dysponujemy agregatem i pompkami o wysokiej wydajności, więc nie potrzebujemy dostępu do prądu i imprezy możemy zrealizować na odludziu!

Wszystkie ceny zawierają podatek VAT (imprezy firmowe, imprezy team building, imprezy otwarcia prezentacji, program wydarzeń towarzyszących wszelkiego rodzaju). 

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Przygotujemy indywidualny program i kalkulację na Twój event!

Jedną z naszych specjalności są programy dla firm realizowane w trakcie imprez firmowych przez cały dzień (na ogół firmowe imprezy integracyjne, imprezy team building, promocje handlowe, imprezy otwarcia wydarzenia, imprezy rozrywkowe, prezentacje wszelkiego rodzaju).

Konsultujemy z firmą wszystkie wymagania i dopasowujemy je do indywidualnego planu.

Galeria

Turniejów Bumper Ball

Cennik

25 zł / osoba

Poniżej 25 osób jest to opłata stała 650 zł.

Na specjalne zamówienie możemy zorganizować turniej z nagrodami  wg budżetu klienta. 

Co jest w cenie?

Organizator w cenie zapewnia:

 • wszystkie ceny podane są zawsze na 10 kul Bumper Ball,
 • obecność i nadzór instruktora całej imprezy w tym doradztwo i organizacja różnych typów gier,
 • transport do 50 km od Zagórza,
 • agregat do pompowania kul

Cena nie zawiera:

 • wynajmu miejsca, w którym realizowane są gry i zabawy (miejsce musi być wcześniej zaakceptowane: boisko, orlik, hala sportowa lub inne – zapewniające bezpieczeństwo uczestnikom, przystosowane do wymagań technicznych sprzętu) 
 • transport ponad 50 km od Zagórza – ustalenia indywidualne

Jak zarezerwować ?

PRZEZ INTERNET

TELEFONICZNIE

13 30 67 888
721 215 453
Pon-Sb 9:00-18:00

W PUNKCIE SPRZEDAŻY

 1. Siedziba Biura Podróży PAWUK Zagórz ul. Bieszczadzka 5
 2. Uhercach Mineralnych przy Drezynach Rowerowych (Zielona Chatka)
 3. W Recepcjach wybranych obiektów noclegowych w Bieszczadach

Regulamin gry Bumper Ball

Inne oferty dla dzieci i młodzieży

Wycieczka na węgry z biurem Pawuk od 35 zł za osobę Spływy pontonowe Czytaj dalej Rezerwuj
Wycieczka gra terenowa z biurem Pawuk od 35 zł za osobę Gry terenowe Czytaj dalej Rezerwuj
kule Bumper Ball z biurem Pawuk od 25 zł za osobę kule Bumper Ball Czytaj dalej Rezerwuj