PROMOCJE NA
Kup bilet i skorzystaj
z tańszych atrakcji.

Nasze promocje:

Wybierz jedną z nich lub nawet wszystkie! 

Aby Wasz pobyt w Bieszczadach była maksymalnie przyjemny przygotowaliśmy dla Ciebie kilka niespodzianek. Możesz skorzystać z promocji przy zakupie większej ilości wycieczek. Nawet jeśli skorzystasz tylko z jednej wycieczki masz prawo skorzystać z kuponu rabatowego znajdującego się na odwrocie biletu! 

1. Zachowaj Bilet. skorzystaj z rabatów!

Bilet, który otrzymujesz na wycieczkach jednodniowych Biura Podróży PAWUK, jest jednocześnie kuponem rabatowym. Wspólnie z naszymi partnerami postanowiliśmy aby zaproponować Wam wybrane atrakcje w promocyjnych cenach. Możesz skorzystać z wszystkich promocji pokazując jeden bilet!!
 1. RABAT – 5 zł mniej/osobę na spływ pontonowy ZIELONYM PONTONEM Sprawdź tutaj!
 2. RABAT – 10 zł mniej na zakupy w sklepie internetowym Bieszczady.SHOP
 3. RABATY 10% u naszych partnerów:
  1.  BILET: Wyjątkowa podróż w przeszłość w SZKOLE GINĄCYCH ZAWODÓW  w Uhercach Mineralnych 137  http://ginacezawody.pl/pl
  2.  BILET: Rejs widokowy statkiem BRYZA z Polańczyka http://bryza.bieszczady.pl/
  3.  ZAKUPY: Wyjątkowe smaki w Podkarpackiej Destylarni OKOWITY  Długie ul. Sanocka 123
  4. WYPOŻYCZALNIA: Wypożyczenie rowerów w OW . SOLNY w Dołżycy 

2. Trzecia wycieczka taniej!    – 10 PLN/osoba

Doceniamy stałych klientów! Trzymamy się żelaznej zasady,  że jeśli pojedziesz z nami na trzy lub więcej wycieczek – twój bilet pomniejszamy o 10 zł na osobę! Rabat jest przyznawany na ostatnią wycieczkę. 

3.  Cztery wycieczki = DARMOWY SPŁYW PONTONOWY 

Jeśli pojedziesz z naszym biurem na 4 wycieczki lub więcej otrzymasz wyjątkowy prezent. Voucher na darmowy spływ pontonowy ZielonyPonton.pl 

Regulaminy promocji

1) Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z Promocji „Zachowaj Bilet, skorzystaj z promocji”, który to kupon wystawiany jest Biuro Podróży PAWUK Anna Buk z siedzibą w Zagórzu, przy ulicy Kruczej 79, 38-540 Zagórz NIP: 813 344 34 62.
2) Kupon rabatowy uprawnia do 10 % zniżki w wybranych atrakcjach w Bieszczadach – wymienionych na kuponie, a wymienieni usługodawcy zobowiązali się go respektować.
3) Rabat 10% udzielany jest w kasie /miejscu poboru opłat itp.
4) Rabat 10% jest jednorazowy i tyczy się jedynie biletów wstępów do atrakcji. 
5) Rabat można otrzymać jedynie na ilość osób, która widnieje na odwrocie kuponu rabatowego (bilecie na wycieczkę BP PAWUK)
6) Rabaty nie łączą się z innymi promocjami – np. podczas promocyjnych wejść np. „weekend za pół ceny”, trzeba wybrać jedną promocję, która jest korzystniejsza w danej chwili dla Klienta.
7) Rabaty nie mogą byś sumowane, podczas jednego zakupu biletów można skorzystać tylko z jednego kuponu rabatowego.
8) Kupon rabatowy jest ważny 30 dni od dnia wycieczki (Data na sekcji Bilet)
9) Posiadaczowi kuponu rabatowego nie przysługuje prawo do otrzymania równowartości rabatu w formie ekwiwalentu pieniężnego.
10) Wszelkie reklamacje związane z promocją, o której mowa w regulaminie, należy kierować pisemnie bezpośrednio do Wystawcy pod adresem pawel@pawuk.pl
11) Wykorzystanie kuponu oznacza zgodę Uczestnika promocji na warunki niniejszego regulaminu.
12) W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem będą miały zastosowanie odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.
13) Odpowiedzialność Wystawcy względem uczestnika Promocji, jest każdorazowo ograniczona do wysokości kuponu rabatowego.
14) Administratorem danych osobowych zebranych podczas Akcji promocyjnej kupon rabatowy jest Biuro Podróży PAWUK Anna Buk z siedzibą w Zagórzu, przy ulicy Kruczej 79, 38-540 Zagórz, adres do korespondencji :ul Bieszczadzka 5 ,38-540 Zagórz.
15) Uczestnicy mają prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania. Podane dane będą przetwarzane w celu realizacji przeprowadzenia Akcji promocyjnej „kupon rabatowy”. Podanie danych osobowych przez Uczestnika jest dobrowolne, choć niezbędne dla prawidłowego przeprowadzenia Akcji promocyjnej.
16) Regulamin wchodzi w życie z dniem 1maja 2019 r.

Nasze referencje

Program ADRENALINA to creme de la creme wycieczek szkolnych w Bieszczady. Jest najbardziej rozbudowaną ofertą dostępną na rynku. Zawarliśmy tutaj wszystkie najbardziej ekscytujące atrakcje dostępne w naszym regionie.