Kraków| Jarmark Świąteczny
Wycieczka na zamówienie
Kraków | na zamówienie
Jarmark Bożonarodzeniowy

Kraków | Jarmark Bożonarodzeniowy

całodniowa wycieczka

Jarmarki Bożonarodzeniowy w Krakowie trwa od 24 listopada do 1 stycznia. To nowoczesne wydanie dawnych średniowiecznych targów. Targi  odbywały się tu od stuleci, jednak ostatnimi laty tradycja odżywa! Prawdziwa magia świąt zaczyna się po zmroku, kiedy tysiące świątecznych światełek oświetlają krakowski rynek.  Dziesiątki stoisk z grzańcami, wypiekami, ozdobami świątecznymi lub aromatycznymi smakołykami. Ma jarmarku można znaleźć wyjątkowe ozdoby świąteczne, prezenty dla najbliższych lub najeść się do syta wyjątkowymi łakociami i przysmakami.

 

Przy okazji zwiedzimy piękny Kraków w zimowej osnowie….

Jarmark świąteczny w Krakowie
Plan wycieczki
 1. Spotkanie z uczestnikami wycieczki i wyjazd do  Krakowa 
 2. Przyjazd na krakowski Rynek. Spotkanie z przewodnikiem miejskim. Nasz przewodnik zacznie zwiedzanie od przejścia z grupą na Barbakan, Mury Miejskie, ul. Floriańska, Kościół Mariacki, Rynek Główny, Sukiennice, Collegium Maius, Okno Papieskie, kościół Franciszkanów, ul. Kanonicza, następnie przejście na Wawel i zwiedzania katedry, Grobów Królewskich, Krypty Wieszczów. Na koniec odnajdziemy grotę smoka wawelskiego!
 3. Na życzenie grupy obiad (opcja dodatkowa 35 zł osoba)
 4. Po przerwie obiadowej zwiedzimy krakowskie podziemia przenieśmy się w przeszłość. To miejsce z nienaruszonymi w wielu miejscach pozostałościami obiektów i architektury, stare kamienne drogi, gdzie zachowały się koleiny kół wozów z czasów Władysława Łokietka. Najstarsze murowane budowle handlowe Krakowa. Krakowski Jarmark Bożonarodzeniowy Targi Bożonarodzeniowe w Krakowie wiążą się z ponad stuletnią tradycją i sięgają czasów, kiedy były jeszcze nazywane „Jarmarkami”. Już od 24 listopada na Krakowskim Rynku Głównym kolejna edycja tego wspaniałego, świątecznego wydarzenia. W tym roku będzie jeszcze bardziej świątecznie, jeszcze bardziej kolorowo i dłużej!
 5. Główna część Jarmarku potrwa od 24 listopada do 1 stycznia. Jak co roku w Krakowie znajdziemy całe mnóstwo atrakcji przy okazji Bożonarodzeniowych Targów. Wszechobecne dźwięki kolęd, zapach choinki i całe mnóstwo kolorowych światełek, dzięki którym poczujemy świąteczny klimat – właśnie tego oczekujemy od Świątecznego Jarmarku. 18:00 Droga powrotna do miejsca zamieszkania.
 6. ok. 21:30 Koniec Wycieczki.
Cena i świadczenia
z transportem

180 zł/osoba

bez transportu

130 zł/osoba

w cenie wycieczki

Zapraszamy na wycieczkę do 1 stycznia
tel. 721 215 453

Rezerwacja

Aby zarezerwować termin i wycieczkę wystarczy jeden telefon lub mail, my zajmiemy się resztą!

 • Telefonicznie lub mailowo ustalamy najbardziej odpowiadający Waszym życzeniom program z dobranymi atrakcjami (przedstawiony powyżej program jest tylko propozycją, którą możemy zmodyfikować zgodnie z Waszymi życzeniami).
 • Wysyłamy ofertę z wolnymi terminami. 
 • Po akceptacji oferty wypełniamy formularz rezerwacji, na podstawie którego sporządzamy umowę.
 • Podpisujemy umowę precyzyjnie określającą zakres świadczeń oraz terminy płatności. 

Kontakt

Kontakt telefoniczny 

13 30 67 888
721 215 453

Godziny pracy biura

Poniedziałek  – Piątek | 9:00 – 17:00

Sobota | 10:00 – 15:00

kontakt mailowy 

biuro@pawuk.pl

Transport

INFO: Dla Waszej wygody możemy także zająć się organizacją transportu bezpośrednio z Waszej okolicy.

Dbamy o to by był to bardzo dobrej klasy bus/autobus z protokołem pokontrolnym stanu technicznego od Policji lub ITD.

Własny transport:  Jeśli zaś macie przewoźnika, z którym zwykle współpracujecie i wolicie skorzystać z jego usług, to super. W ofercie podamy szacunkową liczbę kilometrów potrzebną do realizacji wycieczki.

Dlaczego warto pojechać z BP PAWUK ?

Gwarancja udanej wycieczki

Bezpłatne miejsca
dla opiekunów

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa wymagamy odpowiedniej ilości opiekunów ze strony szkoły. Podczas górskich wycieczek jest to 1 opiekun na 10 uczniów. Odpowiedniej ilości opiekunów zapewniamy miejsca bezpłatne.

Profesjonalna kadra

Podczas wycieczek jesteście pod opieką wykwalifikowanej i doświadczonej kadry. Nad waszym bezpieczeństwem czuwają podczas zabaw sportowych czy spływów instruktorzy i ratownicy wodni.

Bezpieczeństwo i ubezpieczenie

Uczniom oraz nauczycielom podczas wycieczek szkolnych standardowo zapewniamy ubezpieczenie NNW w kraju i za granicą oraz kosztów leczenia KL i bagażu za granicą zgodnie z obowiązującymi przepisami. Biuro posiada ubezpieczenie OC organizatora turystyki.

 

 • PROSTA REZERWACJA Zamówienie można złożyć telefonicznie lub korzystając z formularza rezerwacji zamieszczonego poniżej. Potwierdzeniem rezerwacji jest podpisanie umowy i wpłacenie zaliczki na wycieczkę. 
 • WYGODNA PŁATNOŚĆ Jest to wycieczka jednodniowa, więc jesteśmy ją w stanie zrealizować nawet bez wcześniejszych zaliczek. Rozliczenie najpóźniej może nastąpić w dniu realizacji.
 • KONTAKT Z NATURĄ To właśnie prawdziwa wartość tej wycieczki. Doświadczymy natury wszystkimi zmysłami. Woda, las góry, słońce… wszystko podczas pełnej przygód wyprawy!
 • RYWALIZACJA Celem tej wycieczki jest zdobycie jak największej liczby punktów, które przyznawane są za szybkość, spostrzegawczość, dokładność. Każdy będzie miał możliwość odnaleźć swoją SUPERMOC.
 • BEZPIECZEŃSTWO Zawsze stawiamy na 1 miejscu! Wszystkie ze składowych wycieczki są nadzorowane przez doświadczonych instruktorów i ratowników. Same konkurencje są tak zaprojektowane abybyły maksymalnie bezpieczne i pozwalały się skupiać na samej przyjemności i zabawie.

Nasze referencje

Nasze referencje, z których jesteśmy najbardziej dumni, to tysiące roześmianych twarzy. Jednak te wystawione przez szkoły i inne instytucje możesz sprawdzić tutaj.