Wycieczki szkolne 2021 TURYSTYCZNY BIESZCZADY 2021

możliwość płatności BONEM TURYSTYCZNYM

Drodzy Uczniowie, Nauczyciele, Rodzice! 

Rok 2020 był inny niż zwykle – doświadczyliśmy pandemii Covid-19, które zamknęła wszystkich w domach, ograniczyła przestrzeń, kontakty, zabrała nam normalność.  Wiemy jak bardzo potrzebujecie „wyruszyć w zieloność”, jak bardzo potrzebujecie ruchu, przygód, otwartych przestrzeni. Dlatego zapraszamy Was w Bieszczady! Tutaj znajdziecie wszystkievo czego potrzebujecie! 

 Biuro Podroży PAWUK  jest operatorem BONU TURYSTYCZNEGO, oznacza to, że za wycieczki jednodniowe (wakacyjne) i wycieczki szkolne (jednodniowe i kilkudniowe z noclegiem) można zapłacić za pomocą BONU TURYSTYCZNEGO.

 

AKTUALIZACJA 29.01.2021  

25 stycznia 2021 Sejm przyjął nowelizację ustawy zawierającą zmiany w POLSKIM BONIE TURYSTYCZNYM. Dotychczas płatności BONEM TURYSTYCZNYM można było dokonać jedynie za wycieczki obejmujące przynajmniej jeden nocleg. Po zmianach bony będą mogły służyć również do opłacania jednodniowych wycieczek (jednodniowych wycieczek szkolnych) wraz z wszelkimi atrakcjami przewidzianymi przez organizatorów w ramach danej oferty.

Nowelizacja ustawy uprawnia organizatorów turystyki i organizacje pożytku publicznego – zgodnie z definicjami zawartymi w art. 4 pkt 7, 8 i 9 ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, organizatorzy turystyki i organizacje pożytku publicznego mogą dowolnie kompletować pakiety usług.

 

O POLSKIM BONIE TURYSTYCZNYM 

Pomysł BONU TURYSTYCZNEGO narodził się w okresie kryzysu wywołanego pandemią COVID-19,  aby  wesprzeć polską branżę turystyczną oraz turystyczny ruch wewnętrzny, poprzez przekazanie kwoty 500 zł dla rodzin na każde dziecko. Bon jest jednorazowy i można go wykorzystać do końca marca 2022 roku. 

 

Płatność za pomocą BONU TURYSTYCZNEGO:

  • Po zamówieniu wycieczki szkolnej przez nauczyciela czy rodzica podpisujemy umowę regulującą wszystkie kwestie dotyczące wycieczki, w tym kwestie płatności.
  • Wycieczkę można w całości lub w części opłacić bonem turystycznym (w zależności od już wykorzystanej kwoty – do 500 zł na dziecko).
  • Prosimy nauczyciela lub rodzica będącego przedstawicielem grupy o przesłanie do nas listy uczniów chcących dokonać płatności bonem turystycznym.
  • Ustalamy z nauczycielem lub rodzicem będącym przedstawicielem grupy godziny w jakich do dyspozycji rodziców będzie pracownik biura obsługujący płatności bonem. Prosimy o przekazanie ustalonych godzin pozostałym rodzicom.
  • Przesyłamy również precyzyjną informację w PDF jakie informacje będą potrzebne rodzicom, aby dokonać skutecznej płatności bonem.

Realizacja płatności bonem turystycznym:

Podczas rozmowy z pracownikiem biura podaj numer swojego bonu turystycznego (unikalny, 16-cyfrowy numer, który otrzymałeś na wskazany przez Ciebie numer telefonu lub adres poczty elektronicznej).

Wpiszemy numer twojego bonu i kwotę, którą zadeklarujesz do płatności bonem.

Na twój numer telefonu otrzymasz kod weryfikacyjny smsem, który należy podać pracownikowi biura.

Wpisujemy podany numer jako potwierdzenie weryfikacji – i to wszystko!

WYCIECZKA OPŁACONA BONEM TURYSTYCZNYM!

Rezerwacja

Aby zarezerwować termin i wycieczkę wystarczy jeden telefon lub mail, my zajmiemy się resztą!

  • Telefonicznie lub mailowo ustalamy najbardziej odpowiadający Waszym życzeniom program z dobranymi atrakcjami (przedstawiony powyżej program jest tylko propozycją, którą możemy zmodyfikować zgodnie z Waszymi życzeniami).
  • Wysyłamy ofertę z wolnymi terminami i propozycjami zakwaterowania.
  • Po akceptacji oferty wypełniamy formularz rezerwacji, na podstawie którego sporządzamy umowę.
  • Podpisujemy umowę precyzyjnie określającą zakres świadczeń oraz terminy płatności.

Kontakt

Kontakt telefoniczny 

13 30 67 888

721 215 453

697 075 795

 

Kontakt

Godziny pracy biura

Poniedziałek  – Piątek | 9:00 – 17:00

Sobota | 10:00 – 15:00

 

kontakt mailowy 

biuro@pawuk.pl

Nasze referencje

Program ADRENALINA to creme de la creme wycieczek szkolnych w Bieszczady. Jest najbardziej rozbudowaną ofertą dostępną na rynku. Zawarliśmy tutaj wszystkie najbardziej ekscytujące atrakcje dostępne w naszym regionie.