Wycieczki w Bieszczady

pełna oferta wycieczek

Wycieczki wakacyjne 1 dniowe

Podczas pobytu w Bieszczadach boisz się nudy? Możesz skorzystać z naszej oferty, wycieczki jednodniowe to starannie przygotowane programy wypraw, podczas których możecie poznać najciekawsze atrakcje regionu, jak i te do których trudno samemu zawędrować. Zabieramy Klientów z ponad 40 miejscowości w Bieszczadach wg precyzyjnych rozkładów jazdy. Rezerwacji możesz dokonać telefonicznie – naszych 7 wycieczek jednodniowych w pakiecie „Przygoda w Bieszczadach” zwyciężyło w konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny Podkarpacia 2018. Zarezerwujesz je w łatwy sposób podczas jednej rozmowy telefonicznej lub on-line poprzez kalendarz wycieczek.  

Najpopularniejsze wycieczki dla GRUP

Propozycje wycieczek kilkudniowych

Bieszczady zachwycają wyjątkową, dziką naturą, dlatego pobyt w tym regionie zawsze zapada na długo w pamięci. Przygotowana przez nas oferta pozwala rozsmakować się w pięknych, górskich krajobrazach i poczuć jak zwalnia czas. Warto poświęcić na to kilka dni, podczas których gwarantujemy, że nie będziecie się nudzić!

Wycieczki zagraniczne

Propozycje wycieczek zagranicznych

Bieszczady mają doskonałe położenie. Bliskość granicy ukraińskiej i słowackiej, a nawet Węgier czynią je jeszcze bardziej atrakcyjnymi. Planując zatem wycieczką w Bieszczady warto rozważyć wycieczkę zagraniczną. W naszej ofercie mamy propozycje jednodniowych wyjazdów do Lwowa, na Słowację czy Węgry, jak i propozycje kilkudniowych wycieczek objazdowych. Jesteśmy zakochani w kulturze i smakach Karpat i chętnie się swoim doświadczeniem z Wami podzielimy!

Wszystkie propozycje

Biura podrózy PAWUK

Co znajdziesz w naszej ofercie?

Każdy z programów jest doskonały na wyjazdy firmowe, wycieczki pracownicze, dla seniorów czy porostu grupy przyjaciół. Zadbamy o to aby była to podróż WSZYSTKIMI ZMYSŁAMI, pozostawiające piękne emocje i wspomnienia!

Pakiety dla grup

Wycieczka :
Bieszczady KLASYCZNIE

Pakiet najbardziej klasycznego zwiedzania Bieszczadów z wszystkimi najbardziej znanymi atrakcjami w Bieszczadach. Poznacie miejsca w Bieszczadach, które tworzą ich niepowtarzalny klimat, z dala od zgiełku i tłumów. Pokażemy Wam, dlaczego tak wiele osób wybierając się w Bieszczady zostawia tutaj serce, a niektórzy postanowili zapuścić korzenie.

Wycieczka :  
Bieszczady AKTYWNIE 

Ta propozycja wycieczki to przede wszystkim RUCH I AKTYWNOŚĆ, program doskonały dla grup, które szukają w Bieszczadach przygody i aktywnego wypoczynku, z nutką wiedzy o regionie i karpackich klimatów!

Wycieczka:
Bieszczady BLIŻEJ NATURY

To propozycja dla spragnionych kontaktu z naturą i wypoczynku na świeżym powietrzu – w połączeniu z bieszczadzką legendą i najważniejszymi atrakcjami Bieszczadów pozwala zakochać się w naszym małym raju! Program Bliżej Natury szczególnie polecany jesienią!

Wycieczka :
BIESZCZADY ZE SMAKIEM

MAXIMUM ZWIEDZANIA I KULTURY REGIONU, także tej kulinarnej – program polecany szczególnie grupom, które chcą dużo o regionie się dowiedzieć. Polecany szczególnie dla seniorów lub osób, które szczyty Bieszczadów już dobrze znają.

Zapraszamy na wycieczki szkolne w Bieszczady. ZIELONA SZKOŁA w tym pięknym zakątku Polski to prawdziwa przygoda! Nauczycie się tropić i obserwować zwierzęta, pokonacie największą rzekę Bieszczadów w pontonie i zdobędziecie najwyższe szczyty Połonin! A to tylko część atrakcji jakie dla Was przygotowaliśmy…

Bieszczady to nie tylko góry i kraina dolin – to również wspaniałe jeziora i czyste górskie rzeki. Największą z nich jest San – spróbujcie spływów pontonowych na tej wspaniałej rzece – RELAKS DOSKONAŁY!

W otoczeniu dzikiej przyrody, z dala od zgiełku miasta, odpoczniecie i naładujecie akumulatory do dalszego zwiedzania.

Stworzyliśmy dla Was programy wycieczek w miejscach, których zwykle się nie odwiedza, a które czekają na turystów jak zgubione w zieleni diamenty! Pod opieką przewodnika odwiedzicie najciekawsze z Bieszczadzkich atrakcji i usłyszycie wiele informacji, dzięki którym już samemu będzie można zaplanować dalsze zwiedzanie Bieszczadów.

Zagraniczne

Bieszczady mają doskonałe położenie i w zasięgu jednodniowych wycieczek mamy 3 kraje. Zapraszamy zatem na wycieczki do Lwowa, na Słowację na spotkanie z wieloma kulturami, czy wygrzać się w basenach termalnych na Węgrzech i spróbować wina w piwniczkach Tokaju!