Ukraina
Wycieczki do Lwowa i na Ukrainę

Ukraina

Wycieczki do Lwowa i na Ukrainę

Ukraina – dla Polaków była zawsze czymś pociągającym i tajemniczym, owianym legendami i klimatem nostalgii. To ziemia, która ich intryguje, inspiruje, zachwyca, ale też napawa lękiem. Czym jest naprawdę Ukraina, nie tylko ta z kart powieści, z wierszy, piosenek, podręczników do historii czy wreszcie wspomnień rodziny lub znajomych?Ukraina – to kraj z duszą, a właściwie z wieloma duszami. Polacy dostrzegają zazwyczaj tylko jedną z nich, tą lwowską, zachodnią, z jednej strony proeuropejską, z drugiej bardzo konserwatywną. Ale ukraińska dusza to znacznie bardziej złożony i wieloznaczny idiom. Jakże inny od lwowskiej Galicji jest Wołyń czy – a może nawet zwłaszcza – Zakarpacie, choć to ziemie leżące również na zachodzie kraju.  Cóż dopiero mówić Podolu, Kijowszczyźnie, Zaporożu, Hetmańszczyźnie, Chersońszczyźnie, Słobożańszczyźnie, Tawrii, Donbasie, Krymie, Budżaku czy o szczególnym zjawisku kultury miejskiej jakim była i jest Odessa. Wiele z tych nazw brzmi egzotycznie i tajemniczo pobudzając podsyconą przez literaturę wyobraźnię. Warto poznać ten kraj choćby częściowo, aby skonfrontować to co zobaczymy z własnymi wyobrażeniami. Zaręczamy, że to co ujrzycie, przerośnie oczekiwania pozostawiając wrażenie niedosytu i pragnienie dalszego odkrywania tej bliskiej nam a zarazem jakże odległej krainy

Wycieczka jednodniowa do Lwowa

LWÓW STOLICA GALICJI

Wycieczka: „Lwów – Stolica Galicji” wchodzi w skład pakietu wycieczek „PRZYGODA W BIESZCZADACH”, który został uznany za:

NAJLEPSZY PRODUKT TURYSTYCZNY PODKARPACIA 2018!

Inne propozycje wycieczek jednodniowych na Ukrainę

Propozycje wycieczek dla grup zorganizowanych

Zamówienie i płatność

Rezerwacja

Aby zarezerwować termin i wycieczkę wystarczy jeden telefon lub mail, my zajmiemy się resztą!

  • Telefonicznie lub mailowo ustalamy najbardziej odpowiadający Waszym życzeniom program z dobranymi atrakcjami (przedstawiony powyżej program jest tylko propozycją, którą możemy zmodyfikować zgodnie z Waszymi życzeniami).
  • Wysyłamy ofertę z wolnymi terminami i propozycjami zakwaterowania.
  • Po akceptacji oferty wypełniamy formularz rezerwacji, na podstawie którego sporządzamy umowę.
  • Podpisujemy umowę precyzyjnie określającą zakres świadczeń oraz terminy płatności.

Kontakt

Kontakt telefoniczny 

13 30 67 888
721 215 453
697 075 795

Godziny pracy biura

Poniedziałek  – Piątek | 9:00 – 17:00

Sobota | 10:00 – 15:00

kontakt mailowy 

biuro@pawuk.pl

Transport

INFO: Dla Waszej wygody możemy także zająć się organizacją transportu bezpośrednio z Waszej okolicy.

Dbamy o to by był to bardzo dobrej klasy bus/autobus z protokołem pokontrolnym stanu technicznego od Policji lub ITD.

Własny transport:  Jeśli zaś macie przewoźnika, z którym zwykle współpracujecie i wolicie skorzystać z jego usług, to super. W

Dlaczego warto pojechać z BP PAWUK ?

Gwarancja udanej wycieczki

Przewodnicy z najwyższej półki

Podczas wycieczek organizowanych przez Biuro Podróży PAWUK jesteście pod opieką profesjonalistów, przewodników i pilotów, których wiedza o regionie i zaangażowanie zapewnia wspaniały wypoczynek, wiele ciekawych informacji oraz bezpieczeństwo!

Podróże z kulturą i smakiem

Swoją pasję do podróżowania przekuliśmy na sprawdzoną i dopasowaną ofertę. Podczas każdej wycieczki poznacie zabytki zwiedzanego regionu, najważniejsze atrakcje, posmakujecie lokalnej kuchni i poznacie jego mieszkańców. Gwarantujemy podróż WSZYSTKIMI ZMYSŁAMI!

Najwyższa jakosć i zaufanie

Dbamy o każdy szczegół wycieczki, aby Wasz wypoczynek był czystą przyjemnością! Badamy opinie klientów i jesteśmy dumni z praktycznie 100% opinii „dobrych” i „bardzo dobrych” o naszym biurze podróży! Sprawdzisz je tutaj.

Nasze referencje

Biuro Podróży PAWUK powstało w Bieszczadach w 2012 roku. Bez przerwy udoskonalamy naszą ofertę, a naszą pracę uhonorowano kilkoma prestiżowymi nagrodami potwierdzającymi jakość  usług. Równie ważne są dla nas referencje od naszych Klientów, ale przede wszystkim miłe wspomnienia grup, które gościliśmy w Bieszczadach.