Bieszczady
Przedłuż swój Bon Turystyczny

DO KOŃCA WAŻNOŚCI BONU POZOSTAŁO:

Zamień Bon turystyczny na Voucher i zachowaj jego wartość do końca wakacji 2023

Ważność Bonu Turystycznego kończy się 31.03.2023 i nie będzie przedłużana. Oznacza to, ze niewykorzystane pieniądze przepadną. Jeśli planujecie wypoczynek w Bieszczadach lub mieszkacie w okolicy możecie skorzystać z opcji wykupienia Voucheru ważnego końca tegorocznych wakacji (tj. 31.08.2023). Voucher można wykorzystać na jedną z wielu wycieczek jednodniowych oraz spływy pontonowe.

  • Pamiętajmy, że Bon turystyczny ( a co za tym idzie Voucher)  musi być wydany na udział dziecka w wycieczce/atrakcji, a także jego opiekuna.
  • Voucher może być wykorzystany za opłacenia całości lub części należnej kwoty, po cenach obowiązujących w dniu ich realizacji.
  • Z Vouchera możesz korzystać kilka razy – aż do wykorzystania całej dostępnej kwoty.
  • Niewykorzystana kwota nie jest wymieniana na gotówkę.

JAK TO SIĘ ODBYWA?

Zadzwoń pod numer
721- 215 453

W godzinach pn-pt 9:00-17:00
sb - 10:00 - 13:00

lub wypełnij formularz poniżej.

Wszystko załatwimy podczas jednej rozmowy

Przed rozmową z nami przygotuj swój kod obsługi bonu (kod składa się z kombinacji 16 liter i cyfr np. AB12-12AB-A122-1AB1), oraz telefon na który otrzymasz hasło od ZUS.
Wystarczy, że podczas rozmowy podasz nam imię i nazwisko, kod obsługi bonu oraz kwotę jaką chcesz, abyśmy pobrali z Bonu Turystycznego. Następnie wystarczy już tylko podać nam hasło otrzymane w sms-ie i płatność Bonem zostanie zrealizowana.

Voucher wysyłamy na e-mail

Na adres e-mail podany podczas rozmowy z nami otrzymasz niezwłocznie imienny Voucher na kwotę jaką pobraliśmy z Twojego Bonu Turystycznego

Realizacja Vouchera

Twój Voucher jest już gotowy do wykorzystania! Teraz już tylko wystarczy, że podczas telefonicznej rezerwacji wycieczki bądź spływu pontonowego zgłosisz chęć wykorzystania Vouchera - nasz konsultant załatwi całą resztę.

Nasze referencje

Program ADRENALINA to creme de la creme wycieczek szkolnych w Bieszczady. Jest najbardziej rozbudowaną ofertą dostępną na rynku. Zawarliśmy tutaj wszystkie najbardziej ekscytujące atrakcje dostępne w naszym regionie.