Wycieczki jednodniowe po Bieszczadach
w dobie obostrzeń covidowych

Wycieczki jednodniowe po Bieszczadach
w sezonie wakacyjnym 2021

Jeszcze dwa  sezony wstecz kwiecień to czas ostatnich przygotowań do sezonu turystycznego, który zwyczajowo zaczynał się w weekend majowy. W obecnej sytuacji,  przy wprowadzonych obostrzeniach nie możemy niestety organizować wycieczek.

Wycieczki jednodniowe po Bieszczadach będziemy realizować po zniesieniu obostrzeń:

  1. Obostrzenia dotyczące zgromadzeń publicznych, gdzie maksymalna ilość osób  wynosi  5
  2. obostrzenie, które nakazuje wypełnienie miejsc siedzących w autokarach maksymalnie do 50% obowiązują do 25 kwietnia 2021.

Natomiast obostrzenie o zamknięciu hoteli dla turystów obowiązuje do 3 maja 2021.

W naszym kalendarzu wycieczek na obecny sezon mamy wprowadzone terminy wycieczek, które możecie już rezerwować, realizacja uzależniona jest od zniesienia powyższych obostrzeń.

Wycieczki krajowe - wakacje 2021

W obecnym sezonie mamy najbardziej rozbudowaną ofertę wycieczek po regionie, każda wycieczka jest inna – zwiedzamy region od Krosna przez Przemyśl do Ustrzyk Górnych czy Cisnej.

Wycieczka z najbardziej rozbudowanym programem po Bieszczadach

Wycieczka, podczas której ożywiamy legendy o zbójnikach

Odwiedzimy uznawane przez wielu najpiękniejsze miasto Podkarpacia

Przepłyniemy się wygodnymi i bezpiecznymi pontonami i rozpalimy ognisko nad brzegiem

Odwiedzimy skansen naftowy w Bóbrce jak i największą w Europie pijalnię czekolady mistrza cukiernictwa M. Pelczara

Codziennie spływy pontonowe – wypoczynek na świeżym powietrzu w otoczeniu przyrody

Wycieczki zagraniczne – Lwów, Węgry i Słowacja. 

W przypadku wycieczek zagranicznych oprócz obostrzeń krajowych dotyczących autokarów i zgromadzeń decydujące są przepisy wjazdowe obowiązujące w poszczególnych krajach. Natychmiast po ich zniesieniu wznowimy realizację wycieczek zagranicznych.

Na ten moment wycieczka nie jest organizowana, ze względu konieczność posiadania testu PCR na obecność  koronowirusa przetłumaczonego na język angielski, wykonanego nie później niż 72 godziny przed wjazdem na terytorium Ukrainy. Dodatkowo przy powrocie do kraju obowiązuje 10  – dniowa kwarantanna.

Na chwilę obecną wycieczka nie jest organizowana, gdyż nie ma możliwości wjazdu na terytorium Węgier w celach turystycznych. Dodatkowo przy powrocie do kraju obowiązuje 10 dniowa kwarantanna

Na chwilę obecną wycieczka nie jest realizowana ze względu na konieczność odbycia 14 – dniowej wycieczki po wjeździe na Słowację. Dodatkowo przy powrocie do kraju obowiązuje 10 dniowa kwarantanna.

Szukasz innych ciekawostek dotyczących regionu? Chcesz poznać naszą ofertę?

Zapraszamy na nasz fanpage