Wycieczki Szkolne

Kultura | Natura |Przygoda
spływ pontonowy _ Janiak

Zielone Szkoły w Bieszczadach

Wycieczki szkolne | pełne PRZYGÓD

Wycieczki dla Szkół

Zapraszamy Was na niezwykłą, rozwijającą i pełną przygód wizytę w Bieszczadach. Dla grup szkolnych zapewniamy ciekawe zajęcia z przyrodnikami, kulturoznawcami i historykami. Zapewniamy integrujące grupy zajęcia w terenie, wycieczki „w przeszłość”, ale też możliwość zmęczenia się pośród dziewiczej bieszczadzkiej przyrody. Nasi podopieczni od licencjonowanych przewodników uczą się jakimi prawami rządzi się dzika przyroda, jak wyglądało kiedyś życie w górach i jak wyglądają one dzisiaj. Program wycieczek szkolnych realizowany jest przy współpracy z najbardziej doświadczonymi przewodnikami w Bieszczadach. Podczas zabaw i zajęć sportowych czuwają nad Wami wykwalifikowani instruktorzy.

BIESZCZADY

Oferta wycieczek szkolnych

Wycieczki po Bieszczadach | 2-5 DNI

Oferta wycieczek  2-5 dniowych po Bieszczadach. Różne pakiety : Przygoda, Góry, Przyroda – w zależności od preferencji grupy. Każda z tych wycieczek to sprawdzony przez lata świetny program, w którym nie ma nudy! Współpracujemy z świetnym ośrodkami noclegowymi. 

 

Wycieczki po Bieszczadach | jednodniowe

Przedstawiamy Wam kilka 1 dniowych wycieczek po Bieszczadach i Podkarpaciu dla szkół.  To nie tylko fajna przygoda, ale porządna dawka wiedzy! Propozycje 1 dniowe można także dodać do programów kilkudniowych lub skomponować swój własny program wycieczki. 

3 WYZWANIA

Wycieczka Integracyjna

Zdobywcy SANU

Wycieczka
Kajakowa

Tropem Legend

Wycieczka Interaktywna

Bieszczadzki KLASYK

Górskie szczyty z przewodnikiem

2 Wyzwania

Wycieczka Integracyjna

Atrakcje dla wycieczek

Jeśli wypoczywacie na wycieczce szkolnej w Bieszczadach i chcecie w sposób aktywny spędzić dzień lub nawet popołudnie przedstawiamy Wam ciekawe propozycje atrakcji. Znajdziecie tutaj zwariowane zabawy takie jak Bumper Ball, czy rodzaj łuczniczego paintballa czyli Arrow TAG. Dla lubiących podróżować z nurtem rzeki proponujemy spływ pontonowy dla szkół – bezpieczny i ciekawy sposób na atrakcyjną wycieczkę. Dla grup pragnących poczuć nutkę rywalizacji z mapą, GPS i wykrywaczem metalu w ręku proponujemy GRY TERENOWE. Przygotowaliśmy także propozycje na ANIMACJE czasu dla najmłodszych np. podczas zabawy z aktorami na szczudłach, malowanie twarzy, naukę rysowania na piasku i wiele innych.

Spływy Pontonowe

Już od 35 zł

Gra Terenowa

Od 39 zł

Gra Miejska

już od 39 zł

BumperBall

Juz od 20 zł

Arrow TAG

Już od 30 zł

Bitwa Kolorów

Już od 30 zł

KONTAKT

Zaufany Organizator Turystyki