spływ pontonowy _ Janiak

Zielone Szkoły w Bieszczadach

Wycieczki szkolne | pełne PRZYGÓD

Wycieczki dla Szkół

Zapraszamy Was na niezwykłą, rozwijającą i pełną przygód wizytę w Bieszczadach. Dla grup szkolnych zapewniamy ciekawe zajęcia z przyrodnikami, kulturoznawcami i historykami. Zapewniamy integrujące grupy zajęcia w terenie, wycieczki „w przeszłość”, ale też możliwość zmęczenia się pośród dziewiczej bieszczadzkiej przyrody. Nasi podopieczni od licencjonowanych przewodników uczą się jakimi prawami rządzi się dzika przyroda, jak wyglądało kiedyś życie w górach i jak wyglądają one dzisiaj. Program wycieczek szkolnych realizowany jest przy współpracy z najbardziej doświadczonymi przewodnikami w Bieszczadach. Podczas zabaw i zajęć sportowych czuwają nad Wami wykwalifikowani instruktorzy.

Nowość 2023

3 wyzwania | wycieczka przygodowa

Wycieczka jednodniowa w Bieszczady, którą komponujesz sam.  Aż 9 aktywności do wyboru z których skomponujecie swoje 3 wyzwania! 

Miedzy innymi : 

Spływy kajakowe | Spływy pontonowe | Gry Terenowe | Geocaching  |  BumperBall | Archery TAG  | Bitwy Kolorów | Gry miejskie  

  • Posiłek , ubezpieczenie , transport , wszystko w cenie!!!! 

Gotowe pakiety wycieczek szkolnych

WYCIECZKI SZKOLNE Z PODKRPACIA

Wycieczki jednodniowe

Propozycje wycieczek jednodniowych po Bieszczadach i nie tylko

Przedstawiamy Wam kilka 1 dniowych wycieczek po Bieszczadach i Podkarpaciu dla szkół.  To nie tylko fajna przygoda, ale porządna dawka wiedzy! Propozycje 1 dniowe można także dodać do programów kilkudniowych i skomponować swój własny program wycieczki. 

Atrakcje dla wycieczek szkolnych

Jeśli wypoczywacie na wycieczce szkolnej w Bieszczadach i chcecie w sposób aktywny spędzić dzień lub nawet popołudnie przedstawiamy Wam ciekawe propozycje atrakcji.

Znajdziecie tutaj zwariowane zabawy takie jak Bumper Ball, czy rodzaj łuczniczego paintballa czyli Arrow TAG. Dla lubiących podróżować z nurtem rzeki proponujemy spływ pontonowy dla szkół – bezpieczny i ciekawy sposób na atrakcyjną wycieczkę. Dla grup pragnących poczuć nutkę rywalizacji z mapą, GPS i wykrywaczem metalu w ręku proponujemy GRY TERENOWE.

Przygotowaliśmy także propozycje na ANIMACJE czasu dla najmłodszych np. podczas zabawy z aktorami na szczudłach, malowanie twarzy, naukę rysowania na piasku i wiele innych.

Wybrane atrakcje

Wycieczka na węgry z biurem Pawuk od 35 zł za osobę Spływy pontonowe Czytaj dalej Rezerwuj
Wycieczka gra terenowa z biurem Pawuk od 35 zł za osobę Gry terenowe Czytaj dalej Rezerwuj
kule Bumper Ball z biurem Pawuk od 25 zł za osobę kule Bumper Ball Czytaj dalej Rezerwuj