Bieszczady na Maxa
Wycieczka Szkolna
Bieszczady na MAXA
2 DNI | Wycieczka Szkolna

Bieszczady na MAXA | Pakiet 2 dni

Aktywna wycieczka SZKOLNA | Zielona Szkoła

Jak już coś robić to na MAXA! I z tą maksymą będziemy czerpać z Bieszczadów wszystko co się da! Zabierzemy Was na wycieczkę pełną emocji i adrenaliny, podczas której opanujemy wszystkie żywioły. W trakcie bardzo aktywnego wyjazdu zdobędziemy góry, popływamy na bieszczadzkich rzekach, pojeździmy linią kolejową na Drezynach Rowerowych, zobaczymy wnętrze zapory solińskiej lub panoramę na zielone wzgórza z wagoników kolejki gondolowej górującej nad zaporą! Gwarantujemy, że ten wyjazd w Bieszczady to będzie prawdziwa petarda! Razem stworzymy historię pełną emocji i niepowtarzalnych wspomnień.

Bieszczady na MAXA - czy warto?
Plan wycieczki

DZIEŃ 1

 1. Spotkanie z przewodnikiem w drodze w Bieszczady, który przybliży Wam ciekawostki naszego regionu.
 2. Przygoda na Sanie na Zielonym Pontonie – jedna z najważniejszych atrakcji Sanoka i regionu Bieszczadów. Spływy pontonowe to bardzo ciekawy sposób na lekcje geografii, wf i przyrody w jednym. Pod okiem instruktora i ratownika przepłyniemy 9 km odcinek z Sanoka do Dębnej. Najnowszy sprzęt na Sanie gwarantuje Wam bezpieczeństwo, a zarazem przypływ endorfin i adrenaliny. Wybrany odcinek rzeki to jeden z najpiękniejszych widokowo odcinków na Sanie. Spływ należy do rekreacyjnych, a dzięki naszej obsłudze, jakości sprzętu – nawet osoby zupełnie bez doświadczenia będą sobie doskonale radzić.
 3. Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe – spotkamy się na stacji w Uhercach Mineralnych i siłą własnych mięśni będziemy napędzać drezyny. W 2023 ta atrakcja została uznana za Najlepszy Produkt Turystyczny POLSKI!
  Drezyny to bardzo ciekawy sposób na zwiedzanie okolicy – nasza przejażdżka będzie trwać około 1,5 godziny. Na drezynie jadą 4 osoby, dwie odpoczywają a dwie pedałują – po czym zamieniamy się, jeśli jedna drużyna się zmęczy.
 4. Następnie jedziemy nad Jezioro Solińskie, by tam poznać Tajemnice Bieszczadzkich Jezior. Przespacerujemy się po koronie najwyższej w Polsce zapory wodnej. Zapora, która powstała w latach 60 do dziś jest niezwykłym przykładem myśli technicznej. Liczby z nią związane przyprawiają o zawrót głowy.  Zwiedzimy również wnętrze zapory – będziemy nawet 6 metrów pod dnem jeziora lub przejedziemy się wagonikami kolejki gondolowej podziwiając piękną panoramę „zielonych wzgórz nad Soliną”.
 5. Zakwaterowanie w obiekcie noclegowym  oraz obiadokolacja
 6. OPCJA DODATKOWA: na wieczór wspólnie zapalimy ognisko pod rozgwieżdżonym niebem. Bieszczadzkie niebo nocą jest jednym z najbardziej przejrzystych w Europie, jeśli chodzi o widoczność gwiazd. Tutejsze widoki nocą nie mają sobie równych. Jak na dłoni widać drogę mleczną (możliwość zorganizowania zajęć z astronomii  i obserwacje nocnego nieba). 

DZIEŃ 2

 1. Śniadanie i spotkanie z przewodnikiem, omówienie dnia i przygotowanie ekwipunku na górską wędrówkę .  
 2. Przejazd do Bieszczadzkie Parku Narodowego i przejście górskie: 
  1. Połonina Wetlińska – Przejście ok 2,5-4 h (w zależności od trasy)
  2. Połonina Caryńska – Przejście ok 2,5 – 4h (w zależności od trasy)
  3.  Tarnica – Przejście ok 4,5 – 6 h 
 3. Gra Terenowa / Miejska – rywalizacja w drużynach. Mocny akcent na zakończenie naszej wycieczki – dzieląc się na drużyny rozegramy grę terenową lub miejską (w zależności od wariantu przejścia górskiego, który wybierzecie). Gra terenowa na zakończenie wycieczki będzie sprawdzianem tego, czego się nauczyliśmy podczas  wycieczki, wykorzystamy wiedzę, spryt i spostrzegawczość – drużyna, która pierwsza rozwiąże wszystkie zagadki – wygrywa. 
 4. OPCJA DODATKOWA: Wspólny obiad na zakończenie wycieczki i pożegnanie z Bieszczadami. 
 5. Droga powrotna do miejsca zamieszkania. 
Cena i świadczenia
z noclegiem

359 zł/osoba

Kalkulacja przy 40 uczniach (4 opiekunów bezpłatnie)

własny nocleg

249 zł/osoba

Kalkulacja przy 40 uczniach (4 opiekunów bezpłatnie)

w cenie wycieczki

wliczone w cene

nie wliczone w cenę

Jesteś organizatorem turystyki?

Zapraszamy do współpracy - bardzo korzystne warunki!
tel. 721 215 453

Rezerwacja

Aby zarezerwować termin i wycieczkę wystarczy jeden telefon lub mail, my zajmiemy się resztą!

 • Telefonicznie lub mailowo ustalamy najbardziej odpowiadający Waszym życzeniom program z dobranymi atrakcjami (przedstawiony powyżej program jest tylko propozycją, którą możemy zmodyfikować zgodnie z Waszymi życzeniami).
 • Wysyłamy ofertę z wolnymi terminami. 
 • Po akceptacji oferty wypełniamy formularz rezerwacji, na podstawie którego sporządzamy umowę.
 • Podpisujemy umowę precyzyjnie określającą zakres świadczeń oraz terminy płatności. 

Kontakt

Kontakt telefoniczny 

13 30 67 888
721 215 453

Godziny pracy biura

Poniedziałek  – Piątek | 9:00 – 17:00

Sobota | 10:00 – 15:00

kontakt mailowy 

biuro@pawuk.pl

Transport

INFO: Dla Waszej wygody możemy także zająć się organizacją transportu bezpośrednio z Waszej okolicy.

Dbamy o to by był to bardzo dobrej klasy bus/autobus z protokołem pokontrolnym stanu technicznego od Policji lub ITD.

Własny transport:  Jeśli zaś macie przewoźnika, z którym zwykle współpracujecie i wolicie skorzystać z jego usług, to super. W ofercie podamy szacunkową liczbę kilometrów potrzebną do realizacji wycieczki.

Dlaczego warto pojechać z BP PAWUK ?

Gwarancja udanej wycieczki

Bezpłatne miejsca
dla opiekunów

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa wymagamy odpowiedniej ilości opiekunów ze strony szkoły. Podczas górskich wycieczek jest to 1 opiekun na 10 uczniów. Odpowiedniej ilości opiekunów zapewniamy miejsca bezpłatne.

Profesjonalna kadra

Podczas wycieczek jesteście pod opieką wykwalifikowanej i doświadczonej kadry. Nad waszym bezpieczeństwem czuwają podczas zabaw sportowych czy spływów instruktorzy i ratownicy wodni.

Bezpieczeństwo i ubezpieczenie

Uczniom oraz nauczycielom podczas wycieczek szkolnych standardowo zapewniamy ubezpieczenie NNW w kraju i za granicą oraz kosztów leczenia KL i bagażu za granicą zgodnie z obowiązującymi przepisami. Biuro posiada ubezpieczenie OC organizatora turystyki.

 

 • PROSTA REZERWACJA Zamówienie można złożyć telefonicznie lub korzystając z formularza rezerwacji zamieszczonego poniżej. Potwierdzeniem rezerwacji jest podpisanie umowy i wpłacenie zaliczki na wycieczkę. 
 • WYGODNA PŁATNOŚĆ Jest to wycieczka jednodniowa, więc jesteśmy ją w stanie zrealizować nawet bez wcześniejszych zaliczek. Rozliczenie najpóźniej może nastąpić w dniu realizacji.
 • KONTAKT Z NATURĄ To właśnie prawdziwa wartość tej wycieczki. Doświadczymy natury wszystkimi zmysłami. Woda, las góry, słońce… wszystko podczas pełnej przygód wyprawy!
 • RYWALIZACJA Celem tej wycieczki jest zdobycie jak największej liczby punktów, które przyznawane są za szybkość, spostrzegawczość, dokładność. Każdy będzie miał możliwość odnaleźć swoją SUPERMOC.
 • BEZPIECZEŃSTWO Zawsze stawiamy na 1 miejscu! Wszystkie ze składowych wycieczki są nadzorowane przez doświadczonych instruktorów i ratowników. Same konkurencje są tak zaprojektowane abybyły maksymalnie bezpieczne i pozwalały się skupiać na samej przyjemności i zabawie.

Nasze referencje

Nasze referencje, z których jesteśmy najbardziej dumni, to tysiące roześmianych twarzy. Jednak te wystawione przez szkoły i inne instytucje możesz sprawdzić tutaj.