Jeziora Bieszczadów
Wycieczka Szkolna
Bieszczady DO GRANIC
1 DZIEŃ Wycieczka Piesza

Bieszczady DO GRANIC

całodniowa wycieczka edukacyjna

Podczas tej wycieczki dotrzemy do granic …  Państwa Polskiego, Bieszczadów, Unii Europejskiej.

Poczujemy się jak w serialu Wataha stojąc przy słupkach granicznych odwiedzimy dawne wsie , przedzielone państwową granicą. Pospacerujemy zachodnim brzegiem rzeki San – która jest granicą Państwa Polskiego. Z dużym prawdopodobieństwem odbędziemy kontrolowane spotkanie z Strażą Graniczną, gdzie dowiedzie się o tajnikach i trudach pracy jaką jest ochrona granic. Dowiecie się na jakim sprzęcie pracują, z jakimi wyzwaniami się mierzą. 

Przy okazji poznamy tajemnice i legendy „bieszczadzkiego worka”, odwiedzimy zagrodę żubrów, cenne torfowiska wysokie i zapalimy ognisko z pysznymi kiełbaskami. 

Bieszczady do GRANIC - czy warto?
Plan wycieczki
 1. Bieszczadzki Worek – Bieszczady to nie tylko góry, ale także naprawdę wyjątkowa! Torfowiska wysokie to 
 2. Spacer w Bieszczadzkim Worku do Granic Państwowy , kilka przejść do wyboru:
  1. Dźwigniacz Górny -ścieżka przyrodnicza czas przejścia ok 3 godziny 
  2. Do Grobu Hrabiny i Źródeł Sanu – Najdalej wysunięty punkt Polski do którego można dojść pieszo.
  3.  Przez nieistniejące wsie do Sianek i z powrotem. 
 3. Imperator Puszczy – Spotkanie z Bieszczadzkim Żubrem – Pokazowa zagroda żubrów. 
 4. Torfowisko wysokie  – Bieszczady to nie tylko góry, ale także naprawdę wyjątkowa! Torfowiska wysokie to 
OPCJE DODATKOWE

Wieża widokowa JELENIOWATE

Wieża widokowa w Mucznem na Jeleniowatym 907 m n.p.m. Wieża ma wysokość 34 metrów i rozpościera się piękny widok na Najwyższe części Bieszczadów , a także stronę Ukraińską. Między innymi na tory Kolejki Zakarpackiej. Do tej pory Muczne znane było tylko z zagrody pokazowej żubrów oraz szlaku na Bukowe Berdo. Teraz dzięki wysokiej wieży widokowej przyciąga jeszcze więcej turystów.

Pawilon Edukacyjny Muczne

Wędrując po Bieszczadach nie zawsze mamy możliwość spotkania zwierząt czy roślin typowych dla tego regionu. W tym miejscu każdy może stanąć oko w oko z wilkiem, niedźwiedziem, a przy okazji dowiedzieć się czegoś o ich biologii.

Edukator Bieszczadzkiego Parku Narodowego

Dla Bieszczadzkiego Parku Narodowego edukacja przyrodnicza jest jednym z ważniejszych zadań, wspierających ochronę zasobów przyrodniczych. Wędrując z Edukatorem Bieszczadzkiego PN, poznacie sposoby obrony przyrody, ciekawostki na jej temat, staniecie się ambasadorami "ochrony przyrody"

Cena i świadczenia
z transportem

… zł/osoba

Minimalna liczba osób – 25 osób. 

Dla grup 20-25 osób cena za realizację wynosi … 

bez transportu

… zł/osoba

Minimalna liczba osób – 25 osób. 

Dla grup 20-25 osób cena za realizację wynosi … 

w cenie wycieczki

Jesteś organizatorem turystyki?

Zapraszamy do współpracy - bardzo korzystne warunki!
tel. 721 215 453

Rezerwacja

Aby zarezerwować termin i wycieczkę wystarczy jeden telefon lub mail, my zajmiemy się resztą!

 • Telefonicznie lub mailowo ustalamy najbardziej odpowiadający Waszym życzeniom program z dobranymi atrakcjami (przedstawiony powyżej program jest tylko propozycją, którą możemy zmodyfikować zgodnie z Waszymi życzeniami).
 • Wysyłamy ofertę z wolnymi terminami. 
 • Po akceptacji oferty wypełniamy formularz rezerwacji, na podstawie którego sporządzamy umowę.
 • Podpisujemy umowę precyzyjnie określającą zakres świadczeń oraz terminy płatności. 

Kontakt

Kontakt telefoniczny 

13 30 67 888
721 215 453

Godziny pracy biura

Poniedziałek  – Piątek | 9:00 – 17:00

Sobota | 10:00 – 15:00

kontakt mailowy 

biuro@pawuk.pl

Transport

INFO: Dla Waszej wygody możemy także zająć się organizacją transportu bezpośrednio z Waszej okolicy.

Dbamy o to by był to bardzo dobrej klasy bus/autobus z protokołem pokontrolnym stanu technicznego od Policji lub ITD.

Własny transport:  Jeśli zaś macie przewoźnika, z którym zwykle współpracujecie i wolicie skorzystać z jego usług, to super. W ofercie podamy szacunkową liczbę kilometrów potrzebną do realizacji wycieczki.

Dlaczego warto pojechać z BP PAWUK ?

Gwarancja udanej wycieczki

Bezpłatne miejsca
dla opiekunów

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa wymagamy odpowiedniej ilości opiekunów ze strony szkoły. Podczas górskich wycieczek jest to 1 opiekun na 10 uczniów. Odpowiedniej ilości opiekunów zapewniamy miejsca bezpłatne.

Profesjonalna kadra

Podczas wycieczek jesteście pod opieką wykwalifikowanej i doświadczonej kadry. Nad waszym bezpieczeństwem czuwają podczas zabaw sportowych czy spływów instruktorzy i ratownicy wodni.

Bezpieczeństwo i ubezpieczenie

Uczniom oraz nauczycielom podczas wycieczek szkolnych standardowo zapewniamy ubezpieczenie NNW w kraju i za granicą oraz kosztów leczenia KL i bagażu za granicą zgodnie z obowiązującymi przepisami. Biuro posiada ubezpieczenie OC organizatora turystyki.

 

 • PROSTA REZERWACJA Zamówienie można złożyć telefonicznie lub korzystając z formularza rezerwacji zamieszczonego poniżej. Potwierdzeniem rezerwacji jest podpisanie umowy i wpłacenie zaliczki na wycieczkę. 
 • WYGODNA PŁATNOŚĆ Jest to wycieczka jednodniowa, więc jesteśmy ją w stanie zrealizować nawet bez wcześniejszych zaliczek. Rozliczenie najpóźniej może nastąpić w dniu realizacji.
 • KONTAKT Z NATURĄ To właśnie prawdziwa wartość tej wycieczki. Doświadczymy natury wszystkimi zmysłami. Woda, las góry, słońce… wszystko podczas pełnej przygód wyprawy!
 • RYWALIZACJA Celem tej wycieczki jest zdobycie jak największej liczby punktów, które przyznawane są za szybkość, spostrzegawczość, dokładność. Każdy będzie miał możliwość odnaleźć swoją SUPERMOC.
 • BEZPIECZEŃSTWO Zawsze stawiamy na 1 miejscu! Wszystkie ze składowych wycieczki są nadzorowane przez doświadczonych instruktorów i ratowników. Same konkurencje są tak zaprojektowane abybyły maksymalnie bezpieczne i pozwalały się skupiać na samej przyjemności i zabawie.

Nasze referencje

Nasze referencje, z których jesteśmy najbardziej dumni, to tysiące roześmianych twarzy. Jednak te wystawione przez szkoły i inne instytucje możesz sprawdzić tutaj.