Bieszczady -Majówka 2024!

Górskie Wędrówki | Relaks na pontonie i kajaku | Kultura Bieszczadów 

Majówka w Bieszczadach 2024!

Zwyczajowo weekend majowy zaczyna sezon turystyczny w Bieszczadach. Jeśli wybraliście Bieszczady jako miejsce wypoczynku, macie zarezerwowany nocleg w naszym regionie  lub na terenie Podkarpacia, mamy dla Was wspaniałą ofertę wycieczek jednodniowych i atrakcji aby maksymalnie uprzyjemnić Wasz pobyt. Mamy dla Was propozycję, które od lat są w naszym wycieczkowym menu, ale także nowości dostępne tylko na weekend majowy!

Z oferty naszych wycieczek jednodniowych możesz skorzystać jeśli podróżujesz sam lub z rodziną czy przyjaciółmi. W przypadku gdy w Bieszczadach jesteś pierwszy lub dziesiąty raz, jesteśmy przekonani, że nadal będziemy w stanie Cię zaskoczyć. 

Dla osób odwiedzających Bieszczady po raz pierwszy, sugerujemy przyjrzeć się planowi naszej wycieczki Bieszczadzki Klasyk – gdzie poznacie to co w Bieszczadach najważniejsze. Po tej wycieczce nabierzecie prawdziwej chrapki na podróżowanie po pięknych Bieszczadach i będziecie mieli pomysły na kilka dni eksplorowania tych terenów. A może zainteresujemy Cię naszymi innymi propozycjami. Aż 8 z tych wycieczek zostało uznanych za Najlepszy Produkt Turystyczny Podkarpacia 2018!

Dlaczego warto?

Warto wspomnieć że wybierając nasze wycieczki ZYSKUJESZ:
 1. CZAS – który, straciłbyś czytając przewodniki robiąc rezerwację  rezerwacje, planując dogodne parkingi i dojścia, 
 2. PIENIĄDZE ponieważ gotowa wycieczka z naszym transportem jest tańsza niż gdybyś jechał sam, płacił za wstępy parkingi itp. 
 3. SPOKÓJ rezerwując wycieczkę tym samym nie martwisz się o dostępność miejsc,  kroki czy brak miejsc parkingowych – po prostu cieszysz się wycieczką. 
 4. POZYTYWNE PRZEŻYCIA – zobaczysz i usłyszysz więcej niż zwiedzając samemu. 
 5. WIEDZĘ – zobaczysz i usłyszysz więcej niż zwiedzając samemu. Przewodnik opowiada historie, na które poświęciłbyś doby aby przewertować przewodniki o Bieszczadach

Godziny pracy

Biura Podróży PAWUK oraz ZielonyPonton.pl 

MAJÓWKA 2024

Jesteśmy do Waszej dyspozycji w następujących godzinach:

 
 • Poniedziałek 29.04 |  9:00 – 19:00
 • Wtorek 30.04 |  9:00 – 19:00
 • Środa 1.05 |  9:00 – 17:00
 • Czwartek 2.05 |  9:00 – 17:00
 •  
 •  
 • Piątek 3.05 |  9:00 – 17:00
 • Sobota 4.05 |  9:00 – 17:00
 • Niedziela 5.05 |  9:00 – 14:00

Wycieczki jednodniowe

Wiemy jak cenny jest Twój wolny czas, dlatego robimy najlepsze wycieczki! 

Wycieczki Biura Podróży PAWUK wybrane najlepszym Produktem Turystycznym Podkarpacia 2018 roku, a spływy pontonowe Zielonym Pontonem to Najlepszy Produkt Turystyczny .  Jakość GWARANTOWANA! Możecie wybrać spośród propozycji pakietu wycieczek aż 7 wycieczek + codzienne spływy pontonowe Zielonym Pontonem! Każda z wycieczek ma swój niepowtarzalny charakter i klimat oraz zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających podróżników.

Kalendarz rezerwacji

Powrót do kalendarza
14 maja 2019
Wolne miejsca: 36
Zarezerwuj
Wolne miejsca: 5
Zarezerwuj
Wolne miejsca: brak
Zarezerwuj
Wolne miejsca: 36
Zarezerwuj
Wolne miejsca: brak
Zarezerwuj
Wolne miejsca: 21
Zarezerwuj
Wolne miejsca: 36
Zarezerwuj

Jak zarezerwować?

A) Kontakt telefoniczny 

13 30 67 888
721 215 453
Godziny pracy biura

Poniedziałek  – Piątek | 9:00 – 17:00

Sobota | 10:00 – 15:00

B) kontakt mailowy 

biuro@pawuk.pl

C) Kalendarz wycieczek dostępny obok. Możliwość rezerwacji 24h/7. 

Normalny 155 zł
Ulgowy 145 zł (do 18 lat)
Dzieci 50 zł (do 5 lat)

Płatność gotówką u pilota wycieczki

Urozmaicone atrakcje

Rejs statkiem w cenie wycieczki

Możliwość zamówienia posiłku w Cisnej w czasie wolnym

Wycieczka idealna dla rodzin z dziećmi

Bieszczadzki Klasyk – Dużą i Małą Obwodnicą Bieszczadzką

Poznaj z nami najcenniejsze co mogą zaoferować Bieszczady. Nie musisz już wertować przewodników aby zaplanować pobyt w Bieszczadach. Przedstawimy Ci niemal cały region podczas wycieczki Bieszczadzki Klasyk. Zapraszamy na wycieczkę dzięki której zrozumiesz, dlaczego nasz region to jest takim fenomenem. Trasa wycieczki wiedzie dwoma najładniejszymi odcinkami Małej oraz Dużej Pętli Bieszczadzkiej. Objedziemy niemal całe Bieszczady dookoła nie omijając ich największych atrakcji, ciekawych pamiątek historycznych, urokliwych cerkiewek. Z ust naszego przewodnika dowiedzcie się o Bieszczadach niemal wszystkiego, podpowie co warto zwiedzić. Zobaczycie wnętrze pachnącej żywicą bieszczadzkiej cerkwi oraz posmakujecie serów od bieszczadzkiego bacy! Oprócz cudownych widoków dowiecie się wszystkiego o historii i zwyczajach ludzi gór, których dziś w Bieszczadach już nie ma! Wspaniałe góry oraz jeziora pośród zielonych wzgórz podczas jednej wycieczki.

 

Normalny 155 zł
Ulgowy 145 zł (do 18 lat)
Dzieci 50 zł (do 5 lat)

Płatność gotówką u pilota wycieczki

ZIELONY PONTON to NAJLEPSZY PRODUKT TURYSTYCZNY POLSKI 2021

Posiłek w formie ogniska w cenie wycieczki

Wycieczka idealna dla rodzin z dziećmi

Urozmaicone atrakcje

Przygoda na Sanie – Spływ Zielonym Pontonem

San to jedna z najciekawszych rzek w Polsce, a jej dolina kryje wiele tajemnic. ODKRYJ Z NAMI TAJEMNICĘ TEJ RZEKI. Zapraszamy Was na całodniową wycieczkę ze spływem pontonowym tą malowniczą rzeką! 2 godzinny rekreacyjny odcinek rzeki pokonujemy w bezpiecznych i nowoczesnych pontonach pod okiem doświadczonych instruktorów i ratownika! Spływ pontonowy Zielonym Pontonem to najłatwiejsza forma spływów rzecznych dostępnych w Bieszczadach. Ta wycieczka zapadnie Wam w pamięć na długo. 


Normalny 155 zł
Ulgowy 145 zł (do 18 lat)
Dzieci 50 zł (do 5 lat)

Urozmaicone atrakcje

Płatność gotówką u pilota wycieczki

Możliwość zamówienia posiłków

Czas wolny

Dodatkowe bilety

Drezynami ze Zbójami

Drezynami ze Zbójami to wycieczka w miejsca, które niejednokrotnie omijamy, tracąc wspaniałe widoki. Podczas przejazdu drezynami nasi zbóje na Was napadną. Odwiedzimy atrakcje i zabytki pogórza Bieszczadzkiego oraz ożywimy legendy beskidzkich rycerzy rabusiów. Przespacerujemy się szlakiem do górskiego rezerwatu Koziniec z widokiem na dwa bieszczadzkie jeziora i szczyty połonin. Ze szlakiem poradzi sobie każdy od dzieci po seniorów. Zabierzemy Was na zagórski karmel, sanocką starówke i miniatury cerkiewek. Największą atrakcją będzie przejazd Drezynami do Jankowiec. Zbójnicy nie dadzą o sobie zapomnieć, jeśli będą akurat po łupie to zostawią coś dla Was. 

 

Normalny 145zł
Ulgowy 135 zł (do 18 lat)
Dzieci 50 zł (do 5 lat)

Urozmaicone atrakcje

Płatność gotówką u pilota wycieczki

Możliwość zamówienia obiadu w Przemyślu w czasie wolnym

Czas wolny

Dodatkowe bilety

Przemyśl i SZWEJK

Przemyśl przez wielu nazywany jest najpiękniejszym miastem na Podkarpaciu. To również pogranicze dwóch narodów i burzliwa historia tego miejsca, a zarazem przepiękne strome, brukowane uliczki pomiędzy kamienicami i wspaniałymi katedrami.  Miasto ze względu na swoje wyjątkowe walory zostało laureatem konkursu NAJLEPSZE EUROPEJSKIE DESTYNACJE TURYSTYCZNE. Naszą podróż do tego miasta rozpoczniemy od przejazdu widokową trasą przez Pogórze Przemyskie i słynne serpentyny. Następnie odwiedzimy perłę polskiego renesansu czyli zamek w Krasiczynie wraz z unikatowym ogrodem zamkowym. Zwiedzanie Przemyśla rozpoczniemy od spotkania ze SZWEJKIEM, który wprowadzi nas w klimat epoki i wielkiej twierdzy Przemyśl. Wraz ze Szwejkiem przespacerujemy się po starówce oraz odwiedzimy kopiec Tatarski z fenomenalnym widokiem na miasto oraz San. Wycieczkę zakończymy wizytą w Arłamowie, dziś jeden z najnowocześniejszych hoteli w Polsce, dawniej miejsce polowań oficjeli rządowych i dygnitarzy, a także miejsce internowania Lecha Wałęsy.

 

Wycieczki jednodniowe zagraniczne

Normalny 210 zł
Ulgowy 195 zł (do 18 lat)
Dzieci 100 zł (do 5 lat)

Bilety na basen dodatkowo płatne 60 zł / osoba

Płatność gotówką u pilota wycieczki

Posiłek w cenie/możliwość zamówienia opcji VEGE

Degustacja win w cenie

Urozmaicone atrakcje

Węgry – baseny w skalnych grotach

Węgry to kraj pełen mitów i tajemnic, który dla większości nas jest jeszcze nieodkryty. Zapraszamy Was na wycieczkę na słoneczne południe, gdzie zanurzymy się w wodach wypływających z głębi ziemi, w postaci wód termalnych, w wyjątkowym anturażu skalnych grot. Kolejnym przyjemnym doznaniem będzie degustacja lokalnego wina tokajskiego. W klimatycznych piwniczkach wydrążonych w wulkanicznej skale spróbujemy nie tylko wyjątkowego trunku ale również tradycyjnych węgierskich GOLONEK zapiekanych w ogromnych bochenkach chleba. Podczas całego pobytu postaramy się pomóc Wam zrozumieć nostalgiczną węgierską duszę i przybliżyć symbolikę białych koni, czarnych kruków czy pomników z Turulami, które będziemy mijać w niemal każdej węgierskiej miejscowości. Waszym przewodnikiem będzie pasjonat polsko-węgierskiej historii.

 

Normalny 165 zł +18€
Ulgowy 155 zł +18€ (do 18 lat)
Dzieci 75 zł +8€ (do 5 lat)

Urozmaicone atrakcje

Płatność gotówką u pilota wycieczki

Możliwość zamówienia posiłków

Czas wolny

Dodatkowe bilety

Słowacja – tajemnicze Kopalnie Opali

Słowacja to nie tylko Tatry i stoki narciarskie, to również miejsce pełne tajemnic… Razem z nami możesz odkryć wspaniałą  wielonarodową historię tego kraju, która pozostawiła ślady widoczne po dziś dzień oraz cenne skarby są ukryte pod ziemią. Naszą podróż rozpoczniemy od przejazdu przez Przełęcz Dukielska, gdzie zobaczymy pamiątki II wojny światowej, miniemy po drodze drewniane świątynie obrządków wschodnich – Rusinów Karpackich. U progu Preszowa zobaczymy cenny zabytek techniki – SOLIVAR – czyli dawną warzelnię soli. To nie koniec podziemnych eksploracji, następnie udamy się do  kopalni opali pod Górami Slańskimi. Dowiemy się jak wyglądało tradycyjne górnictwo oraz zobaczymy ręcznie wykute, imponujące tunele. Na koniec udamy się do jednego z najpiękniejszych i największych miast na Słowacji – KOSZYCE – miasto o wspaniałym, wrzecionowym rynku i największej na Słowacji Katedrze gotyckiej.

 

Węgry – stolica regionu winiarskiego TOKAJ i Nyíregyháza

Zabierzemy Was w fascynującą podróż po państwie Madziarów, by przybliżyć wam kulturę naszych „bratanków”. Zażyjecie kąpieli w ciepłych wodach termalnych wypływających wprost z głębi ziemi lub odwiedzimy jedno z największych zoo w Europie. Zobaczycie region, z którego pochodzą słynne na cały świat wina, odwiedzimy też winnicę, gdzie te wina powstają. U podnóży góry TOKAJ zwiedzimy miasteczko będące stolicą regionu winiarskiego.  Kolejnym przyjemnym doznaniem będzie degustacja lokalnego wina tokajskiego. W klimatycznych piwniczkach wydrążonych w wulkanicznej skale spróbujemy nie tylko wyjątkowego trunku ale również tradycyjnych węgierskich GOLONEK zapiekanych w ogromnych bochenkach chleba. Podczas całego pobytu postaramy się pomóc Wam zrozumieć nostalgiczną węgierską duszę. Waszym przewodnikiem będzie pasjonat polsko-węgierskiej historii.

 

Normalny 210 zł
Ulgowy 195 zł (do 18 lat)
Dzieci 100 zł (do 5 lat)

Bilety na basen lub Zoo - dodatkowo płatne 70 zł / osoba

Płatność gotówką u pilota wycieczki

Posiłek w cenie/możliwość zamówienia opcji VEGE

Degustacja win w cenie

Urozmaicone atrakcje