WYCIECZKI SZKOLNE w Bieszczady
Bon TURYSTYCZNY 2021

Zielone Szkoły w Bieszczadach 

Drodzy Uczniowie, Nauczyciele i Rodzice. 

Biuro Podroży PAWUK  od 2020 jest operatorem BONU TURYSTYCZNEGO,  że za wycieczki  wycieczki szkolne (jednodniowe i kilkudniowe z noclegiem) można zapłacić za pomocą BONU TURYSTYCZNEGO – do kwoty 500 zł.

 

AKTUALIZACJA 29.01.2021. 

25 stycznia 2021 Sejm przyjął nowelizację ustawy zawierającą zmiany w POLSKIM BONIE TURYSTYCZNYM. Dotychczas płatności BONEM TURYSTYCZNYM można było dokonać jedynie za wycieczki obejmujące przynajmniej jeden nocleg. Po zmianach bony będą mogły służyć również do opłacania jednodniowych wycieczek wraz z wszelkimi atrakcjami przewidzianymi przez organizatorów w ramach danej oferty.

Nowelizacja ustawy uprawnia organizatorów turystyki i organizacje pożytku publicznego – zgodnie z definicjami zawartymi w art. 4 pkt 7, 8 i 9 ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, organizatorzy turystyki i organizacje pożytku publicznego mogą dowolnie kompletować pakiety usług. W związku z tym na wycieczkę szkolną można zapłacić BONEM TURYSTYCZNYM. 

 

O POLSKIM BONIE TURYSTYCZNYM 

Pomysł BONU TURYSTYCZNEGO narodził się w okresie kryzysu wywołanego pandemią COVID-19,  aby  wesprzeć polską branżę turystyczną oraz turystyczny ruch wewnętrzny, poprzez przekazanie kwoty 500 zł dla rodzin na każde dziecko. Bon jest jednorazowy i można go wykorzystać do końca marca 2022 roku. 

 

Płatność za pomocą BONU TURYSTYCZNEGO:

 • Zamów wycieczkę i zrób rezerwację – zaznacz, że płatność będzie Bonem Turystycznym.
 • W przeddzień wycieczki zadzwonimy do Ciebie na wskazany numer, aby przekazać dokładne dane odjazdu autokaru na wycieczkę (rozmowa będzie trwała około 3-4 minut). 
 • Podczas rozmowy przygotuj numer swojego bonu turystycznego (unikalny, 16-cyfrowy numer, który otrzymałeś na wskazany przez Ciebie numer telefonu lub adres poczty elektronicznej) i podaj go obsłudze.
 • Wpiszemy numer twojego bonu i kwotę biletu. Pamiętaj, że bon turystyczny uprawnia do zakupu biletu na wycieczką dla dziecka. 
 • Na twój numer telefonu otrzymasz kod weryfikacyjny smsem, który należy podać obsłudze.
 • Wpisujemy podany numer jako potwierdzenie weryfikacji – i to wszystko!
 • BILET OPŁACONY BONEM TURYSTYCZNYM!

Rezerwacja

Aby zarezerwować termin i wycieczkę wystarczy jeden telefon lub mail, my zajmiemy się resztą!

 • Telefonicznie lub mailowo ustalamy najbardziej odpowiadający Waszym życzeniom program z dobranymi atrakcjami (przedstawiony powyżej program jest tylko propozycją, którą możemy zmodyfikować zgodnie z Waszymi życzeniami).
 • Wysyłamy ofertę z wolnymi terminami i propozycjami zakwaterowania.
 • Po akceptacji oferty wypełniamy formularz rezerwacji, na podstawie którego sporządzamy umowę.
 • Podpisujemy umowę precyzyjnie określającą zakres świadczeń oraz terminy płatności.

Kontakt

Kontakt telefoniczny 

13 30 67 888

721 215 453

697 075 795

 

Kontakt

Godziny pracy biura

Poniedziałek  – Piątek | 9:00 – 17:00

Sobota | 10:00 – 15:00

 

kontakt mailowy 

biuro@pawuk.pl

Nasze referencje

Program ADRENALINA to creme de la creme wycieczek szkolnych w Bieszczady. Jest najbardziej rozbudowaną ofertą dostępną na rynku. Zawarliśmy tutaj wszystkie najbardziej ekscytujące atrakcje dostępne w naszym regionie.