Biuro Podróży PAWUK ul. Bieszczadzka 5, 38-540 Zagórz tel. 721 215 453 e-mail: biuro@pawuk.pl
 

Geocaching „Bieszczady” wersja dla dorosłych

 • Cel podróży: Bieszczady
 • Cena: 49PLN

GEOCACHING to zabawa, polegająca na szukaniu ukrytych przedmiotów, skrzynek , skarbów za pomocą odbiornika GPS. Naszą grę jednak postanowiliśmy przenieść do nieco bardziej tajemniczej, bieszczadzkiej scenerii oraz nieco bardziej urozmaicić.
Dostaniemy jedynie karteczkę papieru, z opisem gdzie szukać cale, a już kilkaset metrów później znajdziemy pierwsze urządzenia, które będą niezbędne do dalszych poszukiwań!
Wyposażone w GPS – Kompasy, wykrywacze metalu zaszyfrowane mapy i ukryte dźwiękowe wskazówki drużyny będą rywalizować o zwycięstwo. Zadania nie będą łatwe, ale skarb wart jest wysiłku. Poligonem naszej zabawy będzie wysiedlona i zniszczona miejscowość w Bieszczadach. Dzikie pola, zarastające sady, stare piwnice budynków krok po kroku opowiedzą nam historie dawnych mieszkańców i pomogą odnaleźć ukryty skarb.

 

RYWALIZACJA


 • Do gry przystąpią w zależności od ilości uczestników od 2 do 4 drużyn. Zwykle drużyny są 10-13 osobowe. każda z drużyn otrzyma mapę ze wskazówkami i rozpocznie się odliczanie zegara. wyposażenie w gps, wykrywacze metalu kompasy zdobędą po drodze także inne przedmioty, które pomogą rozwiązać zadanie i rozwikłać zadanie i rozwiązać zagadkową tajemnice wysiedlonej miejscowości. Każda grupa – jeśli rozwiąże wszystkie zadania otworzy kuferek z nagrodą, na pewno jedna z nich będzie najszybsza. Najszybszy może być ten, który jako pierwszy zjawi się na mecie lub wykorzysta najmniejsza ilość podpowiedzi z zalakowanych kopert. Praca w grupie, kreatywne myślenie, nietuzinkowe rozwiązania będą sporym atutem!

CIEKAWA FABUŁA


 • Dobór miejsc w których prowadzimy grę terenową nie jest przypadkowy! Zwykle to piękne dawne wsie bieszczadzkie, których mieszkańców od lat już nie ma. Wysiedlone i zniszczone w czasach powojennych skrywają jeszcze wiele tajemnic i pamiątek z tego okresu. Od ruin domów, mostków, piwnic, podmurówek po stare cerkwie a także pamiątki powojennych , nie zawsze udanych prób zagospodarowania terenu. Krok po kroku, punkt po punkcie dowiadywać się będziemy co naprawdę stało się z mieszkańcami miejscowości wykorzystując ocalałe pamiątki znalezione w terenie! W tej sytuacji trudno powiedzieć, czy to właśnie pogoń za króliczkiem czy króliczek będzie prawdziwą nagrodą za przejście gry!

 • SCENARIUSZ GRY


  • 1.Przejazd w miejsce gry
   2. Prezentacja zasad gry i nauka posługiwania się sprzętem.
   3. Podział zadań i funkcji w drużynie.
  • 4. Start GRY GEOCACHING Bieszczady
  • 5. Szukanie zaginionego kompasu, stare piwnice – przejście przez chmielowe pole minowe z wykrywaczem metalu itp.
  • 6. Szukanie zakopanych skarbów – bez wykrywacza metalu się nie obejdzie.
   7. Ognisko z kiełbaskami i proziakami oraz ogłoszenie wyników i rozdanie nagród!

 

Gra GEOCACHING „Bieszczady” do doskonała propozycja na kreatywną i inspirującą imprezę integracyjną w Bieszczadach. Drużyna musi ze sobą współpracować aby rozwiązać wszystkie zagadki, znaleźć wszystkie skrytki. Liczyć będzie się spostrzegawczość, dobry plan, odpowiednia taktyka i spryt. Dodającym smaku elementem będzie nutka rywalizacji. Po grze wspólnie zasiądziemy przy ognisku i wykorzystując znaleziska, które pozbieraliśmy po drodze pobawimy się przy ognisku, dzieląc się wrażeniami .

Gry terenowe w Bieszczadach - miejsca możliwych realizacji

 

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I ZAUFANIE!

Dbamy o każdy szczegół wycieczki, aby Wasz wypoczynek był czystą przyjemnością! Badamy opinię klientów i jesteśmy dumni z praktycznie 100% opinii „dobrych” i „bardzo dobrych” o naszym biurze podróży!

PILOCI I PRZEWODNICY Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI!

Podczas wycieczek organizowanych przez Biuro Podróży PAWUK, jesteście pod opieką profesjonalistów, przewodników i pilotów, których wiedza o regionie i zaangażowanie zapewnia wspaniały wypoczynek, wiele ciekawych informacji oraz bezpieczeństwo!

AUTORSKI PROGRAM WYCIECZKI!

Swoją pasję do podróżowania przekuliśmy na sprawdzoną i dopasowaną ofertę! Podczas każdej wycieczki poznacie zabytki zwiedzanego regionu, najważniejsze atrakcje, posmakujecie lokalnej kuchni i poznacie jego mieszkańców. Gwarantujemy podróż WSZYSTKIMI ZMYSŁAMI!

PODRÓŻE Z KULTURĄ!

Spośród wielu biur podróży, działających w regionie jesteśmy jedynym, które specjalizuje się w turystyce kulturowej. Do każdej z naszych wycieczek dodajemy jednak elementy związane z przyrodą oraz aktywnym wypoczynkiem, by program był ciekawy i zróżnicowany!

GALERIA ZDJĘĆ Z GRY TERENOWEJ 

„GEOCACHING BIESZCZADY”

 

 

Cena zawiera: realizację gry terenowej, udostępnienie sprzętu „wykrywacze metalu, GPS, saperki, busole, odtwarzacze mp3, lokalizatory itp, pamiątkowe mapy, ognisko, napoje, pamiątkowe nagrody dla uczestników.

” CZAS TRWANIA GRY:  4-5 godzin zabawy z ogniskiem. od 2 do 4 drużyn w zależności od ilości uczestników

 Poniżej 15 osób jest to opłata stała 750 zł.

Cena nie zawiera: transportu na miejsce .

Na życzenie grupy pakiet możemy wzbogacić m.in. o :

 • •    wieczorną biesiadę / uroczystą kolację
 • •    wieczór z karpacką muzyką na żywo, karpackimi opowieściami przy ognisku
 • •    turniej piłki Bumper Ball po zakończeniu gry terenowej.

KONTAKT I REZERWACJA

Wystarczy jeden telefon lub mail, my zajmiemy się resztą!

lub napisz

 

 KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH,

którzy wypoczywają w Bieszczadach zapraszamy do skorzystania z WYCIECZEK JEDNODNIOWYCH.

Terminy znajdują się w KALENDARZU WYCIECZEK. 

(kliknij, aby przejść do kalendarza)


Dołącz do nas na FACEBOOK


KONTAKT I REZERWACJA

Wystarczy jeden telefon lub mail, my zajmiemy się resztą!

lub napisz

biuro@pawuk.pl

bumperArchery Tagbitwa kolorówSpływ pontnoweydla gupwycieczki-firmowe