Dla kogo jest nasza oferta?

Bieszczady i Podkarpacie to nasz dom i jesteśmy nim zafascynowani! Pragniemy podzielić się z Wami wszystkimi naszymi ulubionymi widokami, smakami i dźwiękami. Nasz region jest jednym z najciekawszych i najchętniej wybieranych przez turystów zakątkiem Polski.  Góry, dzika przyroda, drewniana architektura, zdrowe jedzenie odpoczynek, to tylko niektóre z magnesów przyciągających ludzi w Bieszczady. Naszą ofertę kierujemy szczególnie do tych, którzy z wycieczek objazdowych chcą zaczerpnąć czegoś więcej! Pokazujemy Bieszczady z sercem!

Wycieczki Zagraniczne: Bieszczady mają doskonałe położenie. Blisko od nas na Ukrainę, na Słowację, do Węgier, a nawet do Rumunii. Odkryj z nami wspaniały zapach drewnianych świątyń, poczuj królestwo wolnej przestrzeni dzikich krain, odkryj aromat sera i słodycz wina!

Jakie grupy obsługujemy:  Najlepiej aby grupa liczyła sobie min 15 osób.  Maksymalnej liczby osób nie ma, jeśli sobie życzycie możemy przewieźć nawet 300 osób, spokojnie sobie z tym poradzimy.  Optymalnie jest zebrać grupę, która liczy sobie około 40-50 osób, jest to najkorzystniejsze cenowo. Obsługujemy grupy z całej Polski, zabieraliśmy w dzikie Karpaty grupy z własnego podwórka jak i Mazowsza,  Śląska, Pomorza czy Mazur. Zapraszamy na wycieczki z Biurem Podróży PAWUK z dowolnego miejsca w Polsce!

Bestsellery dla grup zogranizowanych

Pakiety pobytów kilkudniowych

Bieszczady zachwycają wyjątkową, dziką naturą, dlatego pobyt w tym regionie zawsze zapada na długo w pamięci. Przygotowana przez nas oferta pozwala rozsmakować się w pięknych, górskich krajobrazach i poczuć jak zwalnia czas. Warto poświęcić na to kilka dni, podczas których gwarantujemy, że nie będziecie się nudzić!

Oferujemy wycieczki dla grup zorganizowanych w kilku bardzo ciekawych wariantach. Przygotowaliśmy programy dostosowane do odmiennych oczekiwań i preferencji każdej grupy. Podczas wypraw „bliżej natury” uczestnicy mogą zwiedzić park narodowy, rezerwaty, a także odbyć trekking po najpiękniejszych miejscach w okolicy. Wybierając program „ze smakiem” uczestnicy mają okazję do skosztowania lokalnych specjałów, między innymi świeżych serów czy regionalnego piwa. Program „z przygodą” to propozycja dla grup, które lubią aktywność fizyczną i wyzwania. Podczas takiej wycieczki odbędziecie spływ pontonowy!

Wycieczki zagraniczne

Propozycje wycieczek zagranicznych dla grup (na zamówienie)

Bieszczady mają doskonałe położenie, rzut kamieniem tutaj do dzikich gór Karpat, kolorowych jaskiń Słowacji, sentymentalnych miasteczek Ukrainy, drewnianych cerkiewek Maramureszu i Bukowiny. Jako że nasza fascynacja Karpatami nie zamknęła się jedynie w Bieszczadach pragniemy się podzielić z Wami naszymi ulubionymi widokami, smakami czy muzyką Karpat. To nie tylko kraje, ale poszczególne regiony są tak kolorowe, niepowtarzalnie piękne. Odkryj z nami czar Karpat!

1 dniowe wycieczki zagraniczne: 

Wszystkie propozycje

Biura Podrózy PAWUK Wycieczki-Bieszczady.pl