Oferta grupowa

Bieszczady | Ukraina| Słowacja | Węgry | Rumunia

Na wycieczkę w Bieszczady ? O TAK!

Bieszczady i Podkarpacie to nasz dom i jesteśmy nim zafascynowani! Pragniemy podzielić się z Wami wszystkimi naszymi ulubionymi widokami, smakami i dźwiękami. Nasz region jest jednym z najciekawszych i najchętniej wybieranych przez turystów zakątkiem Polski.  Góry, dzika przyroda, drewniana architektura, zdrowe jedzenie odpoczynek, to tylko niektóre z magnesów przyciągających ludzi w Bieszczady. Naszą ofertę kierujemy szczególnie do tych, którzy z wycieczek objazdowych chcą zaczerpnąć czegoś więcej! Pokazujemy Bieszczady z sercem!

Wycieczki Zagraniczne: Bieszczady mają doskonałe położenie. Blisko od nas na Ukrainę, na Słowację, do Węgier, a nawet do Rumunii. Odkryj z nami wspaniały zapach drewnianych świątyń, poczuj królestwo wolnej przestrzeni dzikich krain, odkryj aromat sera i słodycz wina!

Jakie grupy obsługujemy:  Najlepiej aby grupa liczyła sobie min 15 osób.  Maksymalnej liczby osób nie ma, jeśli sobie życzycie możemy przewieźć nawet 300 osób, spokojnie sobie z tym poradzimy.  Optymalnie jest zebrać grupę, która liczy sobie około 40-50 osób, jest to najkorzystniejsze cenowo. Obsługujemy grupy z całej Polski, zabieraliśmy w dzikie Karpaty grupy z własnego podwórka jak i Mazowsza,  Śląska, Pomorza czy Mazur. Zapraszamy na wycieczki z Biurem Podróży PAWUK z dowolnego miejsca w Polsce!

Bestsellery dla grup zogranizowanych

Pakiety pobytów kilkudniowych

Bieszczady zachwycają wyjątkową, dziką naturą, dlatego pobyt w tym regionie zawsze zapada na długo w pamięci. Przygotowana przez nas oferta pozwala rozsmakować się w pięknych, górskich krajobrazach i poczuć jak zwalnia czas. Warto poświęcić na to kilka dni, podczas których gwarantujemy, że nie będziecie się nudzić!

Oferujemy wycieczki dla grup zorganizowanych w kilku bardzo ciekawych wariantach. Przygotowaliśmy programy dostosowane do odmiennych oczekiwań i preferencji każdej grupy. Podczas wypraw „bliżej natury” uczestnicy mogą zwiedzić park narodowy, rezerwaty, a także odbyć trekking po najpiękniejszych miejscach w okolicy. Wybierając program „ze smakiem” uczestnicy mają okazję do skosztowania lokalnych specjałów, między innymi świeżych serów czy regionalnego piwa. Program „z przygodą” to propozycja dla grup, które lubią aktywność fizyczną i wyzwania. Podczas takiej wycieczki odbędziecie spływ pontonowy!

Wyskok za granicę ?

Bieszczady mają doskonałe położenie, rzut kamieniem tutaj do dzikich gór Karpat, kolorowych jaskiń Słowacji, sentymentalnych miasteczek Ukrainy, drewnianych cerkiewek Maramureszu i Bukowiny. Jako że nasza fascynacja Karpatami nie zamknęła się jedynie w Bieszczadach pragniemy się podzielić z Wami naszymi ulubionymi widokami, smakami czy muzyką Karpat. To nie tylko kraje, ale poszczególne regiony są tak kolorowe, niepowtarzalnie piękne. Odkryj z nami czar Karpat!

Wycieczki zagraniczne z Bieszczadów

SŁOWACJA

Piękna i nieznana

WĘGRY

Kraj wina i papryczki

RUMUNIA

Jakiej nie znacie

UKRAINA

WSYTRZYMANE

Integracja i wycieczki firmowe

Propozycje wycieczek integracyjnych i firmowych. 

KONTAKT