Biuro Podróży PAWUK ul. Bieszczadzka 5, 38-540 Zagórz tel. 721 215 453 e-mail: biuro@pawuk.pl
 

Wycieczki szkolne w Bieszczady

Zapraszamy Was na niezwykłą, rozwijającą i pełną przygód wizytę w Bieszczadach. Dla grup szkolnych zapewniamy ciekawe zajęcia z przyrodnikami, kulturoznawcami i historykami. Zapewniamy interesujące zajęcia w terenie, wycieczki „w przeszłość”, ale też możliwość zmęczenia się pośród dziewiczej bieszczadzkiej przyrody.  Nasi podopieczni od wykwalifikowanych instruktorów uczą się jakimi prawami rządzi się dzika przyroda, jak wyglądało kiedyś życie w górach i jak wyglądają one dzisiaj. Program wycieczek szkolnych realizowany jest przy współpracy z najbardziej doświadczonymi przewodnikami w Bieszczadach.

Wybierz gotowy pakiet Zielonej Szkoły w Bieszczadach :

3 lub 5-dniowy

Zapraszamy na atrakcyjne wycieczki  dla młodzieży szkolnej, zaplanuj już teraz wycieczkę na MAJ lub CZERWIEC 2019 !

 


Pomysły na wycieczki dla szkół

Jeśli wypoczywacie na wycieczce szkolnej  w Bieszczadach i chcecie w sposób aktywny spędzić dzień lub nawet popołudnie przedstawiamy Wam ciekawe propozycje atrakcji. Znajdziecie tutaj zwariowane zabawy takie jak Bumper Ball, czy rodzaj łuczniczego paintballa czyli Arrow TAG. Dla lubiących podróżować z nurtem rzeki proponujemy spływ pontonowy dla szkół – bezpieczny i ciekawy sposób na atrakcyjną wycieczkę. Dla grup pragną poczuć nutkę rywalizacji z mapą, GPS i wykrywaczem metalu  w ręku proponujemy GRY TERENOWE. Przygotowaliśmy także propozycje na ANIMACJE czasu dla  najmłodszych np. podczas zabawy z aktorami na szczudłach, malowanie twarzy,  naukę rysowania na piasku i wiele innych.

 

JAK UATRAKCYJNIĆ WYCIECZKĘ SZKOLNĄ?

 

 

 

 

Pełna lista atrakcji dla szkół

 


WSZYSTKIE PROPOZYCJE WYCIECZEK SZKOLNYCH I KLASOWYCH

Zielona szkoła w BIESZCZADACH?

  • NASZ REGION
  • Bieszczady to przede wszystkim piękne góry, wysokie połoniny i wspaniała , dzika przyroda. W sercu Bieszczadów mamy jednak  jedno z najpiękniejszych w Polsce jezior, górskie rzeki, które dostarczają wielu wrażeń podczas spływów pontonowych.

 

  • Różnorodny program.
  • Zachęcamy do porównania ofert wycieczek w Bieszczady. Nasz program zapewni Wam ciekawą zabawę i mile spędzony czas. Staramy się zagospodarować maksymalnie Wasz wolny czas, tak aby ni było czasu na nudę

 

Ciekawie podana wiedza.
  • Podróże kształcą , wiadomo nie od dzisiaj. Jak lepiej dowiedzieć się o piętrach roślinności, jeśli nie wspinając się przez nie, jak łatwiej zapamiętać informacje o żubrach jeśli nie spotykając się z nimi oko w oko.

 

Aktywny wypoczynek.
 • Trochę się w Bieszczadach zmęczymy, nie tylko podczas stromych górskich podejść. Poznacie ciekawe sporty, których prawdopodobnie nigdy nie próbowaliście. Zagramy w piłkę nożną w Bumper Ballach, postrzelamy do siebie wzajemnie specjalnymi łukami, popłyniemy pontonami po Sanie.