Wetlińska

Zielone Szkoły w Bieszczadach

Wycieczki szkolne pełne przygód

Wycieczki dla Szkół

Pakiety wycieczek kilkudniowych 2, 3, 4 i 5 dniowych

Zapraszamy Was na niezwykłą, rozwijającą i pełną przygód wizytę w Bieszczadach. Dla grup szkolnych zapewniamy ciekawe zajęcia z przyrodnikami, kulturoznawcami i historykami. Zapewniamy integrujące grupy zajęcia w terenie, wycieczki „w przeszłość”, ale też możliwość zmęczenia się pośród dziewiczej bieszczadzkiej przyrody. Nasi podopieczni od licencjonowanych przewodników uczą się jakimi prawami rządzi się dzika przyroda, jak wyglądało kiedyś życie w górach i jak wyglądają one dzisiaj. Program wycieczek szkolnych realizowany jest przy współpracy z najbardziej doświadczonymi przewodnikami w Bieszczadach. Podczas zabaw i zajęć sportowych czuwają nad Wami wykwalifikowani instruktorzy. 

Wybierz gotowy pakiet Zielonej Szkoły w Bieszczadach

Propozycje wycieczek 3-4-5 dniowych.

Zastanawiacie się, gdzie w tym roku pojechać na wycieczkę szkolną? Bieszczady to doskonały wybór. Są tu idealne warunki do odpoczynku i integracji. Organizujemy wycieczki kilkudniowe, a program każdego dnia wypełniony jest po brzegi atrakcjami – przewidzieliśmy też czas na odpoczynek i czas dla siebie.

Wycieczki jednodniowe

Propozycje wycieczek jednodniowych po Bieszczadach i nie tylko

Przedstawiamy Wam kilka 1 dniowych wycieczek po Bieszczadach i Podkarpaciu dla szkół.  To nie tylko fajna przygoda, ale porządna dawka wiedzy! Propozycje 1 dniowe można także dodać do programów kilkudniowych i skomponować swój własny program wycieczki. 

Atrakcje dla wycieczek szkolnych

Jeśli wypoczywacie na wycieczce szkolnej w Bieszczadach i chcecie w sposób aktywny spędzić dzień lub nawet popołudnie przedstawiamy Wam ciekawe propozycje atrakcji.

Znajdziecie tutaj zwariowane zabawy takie jak Bumper Ball, czy rodzaj łuczniczego paintballa czyli Arrow TAG. Dla lubiących podróżować z nurtem rzeki proponujemy spływ pontonowy dla szkół – bezpieczny i ciekawy sposób na atrakcyjną wycieczkę. Dla grup pragnących poczuć nutkę rywalizacji z mapą, GPS i wykrywaczem metalu w ręku proponujemy GRY TERENOWE.

Przygotowaliśmy także propozycje na ANIMACJE czasu dla najmłodszych np. podczas zabawy z aktorami na szczudłach, malowanie twarzy, naukę rysowania na piasku i wiele innych.