4

Zielone Szkoły w Bieszczadach

Wycieczki szkolne | pełne PRZYGÓD

Wycieczki dla Szkół

Zapraszamy Was na niezwykłą, rozwijającą i pełną przygód wizytę w Bieszczadach. Dla grup szkolnych zapewniamy ciekawe zajęcia z przyrodnikami, kulturoznawcami i historykami. Zapewniamy integrujące grupy zajęcia w terenie, wycieczki „w przeszłość”, ale też możliwość zmęczenia się pośród dziewiczej bieszczadzkiej przyrody. Nasi podopieczni od licencjonowanych przewodników uczą się jakimi prawami rządzi się dzika przyroda, jak wyglądało kiedyś życie w górach i jak wyglądają one dzisiaj. Program wycieczek szkolnych realizowany jest przy współpracy z najbardziej doświadczonymi przewodnikami w Bieszczadach. Podczas zabaw i zajęć sportowych czuwają nad Wami wykwalifikowani instruktorzy.

Płatność BONEM TURYSTYCZNYM

Wybrane atrakcje

Płacąc za wycieczki szkolne  realizowane przez nasze biuro można wykorzystać Polski Bon Turystyczny.

Pamiętajcie że BON TURYSTYCZNY można wykorzystać:

  1. Tylko jako wynagrodzenie za krajowe imprezy turystyczne,
  2. bonem można płacić za uczestnictwo dzieci i młodzieży,
  3. przy płatności należy podać posiadany kod, który można uzyskać na stronie ZUS,
  4. bonem można płacić do 31.03.2022.

Polski Bon Turystyczny umożliwia opłacenie wycieczek szkolnych i zielonych szkół w Bieszczadach.

Gotowe pakiety wycieczek szkolnych

Wycieczki jednodniowe

Propozycje wycieczek jednodniowych po Bieszczadach i nie tylko

Przedstawiamy Wam kilka 1 dniowych wycieczek po Bieszczadach i Podkarpaciu dla szkół.  To nie tylko fajna przygoda, ale porządna dawka wiedzy! Propozycje 1 dniowe można także dodać do programów kilkudniowych i skomponować swój własny program wycieczki. 

Atrakcje dla wycieczek szkolnych

Jeśli wypoczywacie na wycieczce szkolnej w Bieszczadach i chcecie w sposób aktywny spędzić dzień lub nawet popołudnie przedstawiamy Wam ciekawe propozycje atrakcji.

Znajdziecie tutaj zwariowane zabawy takie jak Bumper Ball, czy rodzaj łuczniczego paintballa czyli Arrow TAG. Dla lubiących podróżować z nurtem rzeki proponujemy spływ pontonowy dla szkół – bezpieczny i ciekawy sposób na atrakcyjną wycieczkę. Dla grup pragnących poczuć nutkę rywalizacji z mapą, GPS i wykrywaczem metalu w ręku proponujemy GRY TERENOWE.

Przygotowaliśmy także propozycje na ANIMACJE czasu dla najmłodszych np. podczas zabawy z aktorami na szczudłach, malowanie twarzy, naukę rysowania na piasku i wiele innych.